Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Pierwsze 10min bardzo ładne. Później tragedia. Nasza gra wygląda tak: 3 podania z przodu, wycofania do Pazdana, on wymieni 3 podania z Bednarkiem. Później wycofanie do Szczęsnego i jeb piła gdzieś na ślepo do przodu. W ogóle nie było szybkich ataków. Zielu ładnie pare razy pociągnął. Musi tam na drugą połowe wjechać Grosik (np. za Kownackiego bo chyba już sił nie ma). Draaaamat.
 
Ja-pierdole.jpg
 
Pany ale zmiany personalne to gówno dadzą jak dalej będzie wypierdalanie długiej piłki z której nic nie wynika. Coś do skrzydła może , jakieś dośrodkowanie to może coś się zdarzy.

Straszny problem z kreowaniem sytuacji
 
Zamiast wyjść jak człowiek w 4-2-3-1 albo 4-4-2, to ten debil Nawałka... ach, szkoda strzępić ryja. :siara:

Niech Pan Adaś zaczyna już powoli pakować manele.
 
Ostatni raz tak kiepsko graliśmy w 2013r. na koniec eliminacji MŚ 2014. Mamy gorszą formę niż na EURO 2016, co jest wręcz nieprawdopodobne, bo coraz więcej nasi w lepszych klubach grają.
 
lewy to jakas tragedia, kazda pilke przegrywa, sorry, ale to swiatowej klasy gracz, ktory nie umie minac jednego obroncy.
 
Lewy się wystrzelał z Chile i z Litwą.

Góralski na plus, Zieliński też widać że sie stara i ma przebłyski
 
Rożnego nie ma.

@Drzewo a masz wtyczkę silverlight? Przy problemach z tvp sport to pierwsza kwestia jaka mi do głowy przychodzi.
Aż sprawdziłem, czy uaktualniona - wiesz, nie wydawało mi się, żeby był problem z wtyczką, jeśli reklamy śmigały, a sam mecz wypierdalał...
 
Back
Top