Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

lewy to jakas tragedia, kazda pilke przegrywa, sorry, ale to swiatowej klasy gracz, ktory nie umie minac jednego obroncy.
To nie wina Lewego, że piłek nie dostaje...jak Pazdan woli na bramkę kopać (naszą), a chłopaki se grają w trójkąta, zamiast szybko skrzydłami, to z czego Lewy ma mieć sytuację?
 
Wczoraj wkurwiałem się, że Szwecja przejebała taką szansę wyjebania Dojczów z mundialu, teraz się wkurwiam że oglądam tych naszych paralityków.
Jakby się chociaż starali, to bym Im kibicował.
Pierdole, drugą połowę sobie daruję.
 
To nie wina Lewego, że piłek nie dostaje...jak Pazdan woli na bramkę kopać (naszą), a chłopaki se grają w trójkąta, zamiast szybko skrzydłami, to z czego Lewy ma mieć sytuację?
no stary ok, ale jak on przegrywa kazda pilke z obronca, na jego poziomie to nie przystoi.
 
no stary ok, ale jak on przegrywa kazda pilke z obronca, na jego poziomie to nie przystoi.
Dużo piłek dostaje będąc plecami do bramki i musi się odkręcać. Mając na placach obrońcę jest to trudne zwłaszcza, że nie jest wtedy w polu karnym tylko gdzieś na 25 metrze.
 
Dużo piłek dostaje będąc plecami do bramki i musi się odkręcać. Mając na placach obrońcę jest to trudne zwłaszcza, że nie jest wtedy w polu karnym tylko gdzieś na 25 metrze.
Dokładnie, a skoro cała ekipa boi się wyjść z naszej połowy, to w sumie z rzutu ptaka dziwnie to wygląda...jeden białoczerwony w morzu niebieskich.
 
Aż sprawdziłem, czy uaktualniona - wiesz, nie wydawało mi się, żeby był problem z wtyczką, jeśli reklamy śmigały, a sam mecz wypierdalał...

Reklamy masz, że tak powiem systemowo a transmisja live inna kwestia.
 
Borki się zachwycały tym, że Nawałka śpi po 2h, bo analizuje grę rywali i obmyśla strategię. Może jednak trzeba było się wyspać i przemyśleć te wspaniałe plany taktyczne...
właśnie drużyna gra jakby nie było trenera, podobnie ma każdy zespół który wypali się na pracy z jednym szkoleniowcem.
 
Nasza reprezentacja ma jedno dopracowane zagranie, nawet jak gralem w szkole w pilke i na zawodach jakichs to wf men kazal to samo grac. Przejecie i LAGA do przodu. :DC: moze ktos kurwa przejmie i strzeli ja pierdole
 
Back
Top