Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Reklamy masz, że tak powiem systemowo a transmisja live inna kwestia.
Ta wtyczka pod chrome też działa? Bo coś widzę jakieś problemy. Pomijając już to, że wtyczka się chce rozpakować i instalować z jakiegoś dziwnego, nieistniejącego katalogu...co jej się nie udaje.
 
Ja sie zawsze zastanawialem jak kurwa w prawie 40 milionowym kraju nie mozna znalezc 25 chlopa ktorzy moga cos ugrac. Nawet kurwa Islandia ze swoja liczba ludnosci, Urugwaj moga cos grac. A my Euro bylo dobre, eliminacje w miare a teraz sraka. Zreszta widac, dunczycy wjebali nam 4:0 i teraz widac jak oni graja a jak my
 
Ja sie zawsze zastanawialem jak kurwa w prawie 40 milionowym kraju nie mozna znalezc 25 chlopa ktorzy moga cos ugrac. Nawet kurwa Islandia ze swoja liczba ludnosci, Urugwaj moga cos grac. A my Euro bylo dobre, eliminacje w miare a teraz sraka. Zreszta widac, dunczycy wjebali nam 4:0 i teraz widac jak oni graja a jak my
Przecież oni ugrali - solidne wypłaty są, to na chuj jeszcze się męczyć?
 
Dobra, ja już kończę oglądać, bo sobie tylko nieskończony transfer wyczerpuję. Dzięki, i @duubertowa - ja wiem, że ty będziesz sensowniejszym i trenerem, i selekcjonerem, a nasi w końcu będą wiedzieć, jakiego sportu zasady i cele obowiązują, i dodatkowo będą w końcu mieć kondycję, a także ogarnięcie, na którą bramkę i jak grać. Bo póki co to wygląda jak przejście naszych do ATT. Im się wydaje, że dobrze grają, wszyscy się jarają, że już światowy poziom, a efektów nie ma.
 
Back
Top