Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Ryzykuje Adaś. Największe sukcesy (eliminacje, EURO) święciliśmy grając 4-4-2, a teraz - po kilku próbach z raczej marnym skutkiem - decyduje się na 3-5-2. Oprócz na tego na mecz w którym nie będziemy mieć dużo posiadania piłki i trzeba będzie grać z kontry nie wystawia jedynego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, jakiego mamy w kadrze - Grosika. No ciekaw jestem w chuj.
Niby Grosicki ma wejść w drugiej połowie na zmęczonego rywala. Sęk w tym, że jakieś 90% meczów za Nawałki wygląda tak, że w drugiej połowie gramy piach...

O chuj, patrzcie kogo TVP dopadła przed meczem! PRAWDZIWA LEGENDA, a nie jakaś popierdółka

View attachment 11321
Zara będzie Higuita :D



EDIT: a propos kreta, Glik się dobrze zna ze Stano. Weszło mieli jako pierwsi info i filmiki z rehabilitacji Kamila.
 
Last edited:
Za 40 minut jadę na zakupy ... bo wszystkie flusie będą oglądać nażelowaną reprezentacje gamoni i będzie pusto w sklepach :lesnarhappy:
 
dobra pora na głos rozsądku.

- gramy ustawieniem którym nigdy nie zagraliśmy dobrego meczu
- połowa składu nigdy ze sobą nie grała
- nie ma Grosickiego, kim my chcemy atakować ?
- Glik to na chuj tam pojechal, grać o honor z Japonią ?
- prawdopodobnie piłkarze są zajechani fizycznie
- psychika prawdopodobnie leży i kwiczy
- w Kazaniu 30 stopni, czyli po 30 min już padną.
- Z Senegalem nie było pół akcji, które napawałoby jakąś nadzieją.

Reasumując - będzie wpierdol. Nie mam cienia nadziei, remis to wielki sukces, zwycięstwo to cud.

Chętnie to odszczekam ale realnie to nie widzę tego.

Nawałka, zjebałeś ten mundial koncertowo.
 
Chuj, pizda w ten ostatni mecz z Senegalem! Za 2 godziny bede pewnie na zmiane plakal i kurwowal...

...ale jazda z kurwami!!

Ja piwo przez rurke przez caly mecz, a rece do gory i jak Songowi za malolata bede przekazywal energie! :bleed:
 
giphy.gif

Już prawie czas.
 
Pany, jakiś działający stream, coby mecz obejrzeć? Ten z tvp to przy pierwszym meczu prawie mnie zmusił do wyjebania kompa przez okno, na szczęście się opanowałem, i gdzieś znalazłem. Ale nie chce mi się szukać, bo długo to trwało...Dzięki:beer:
 
Pany, jakiś działający stream, coby mecz obejrzeć? Ten z tvp to przy pierwszym meczu prawie mnie zmusił do wyjebania kompa przez okno, na szczęście się opanowałem, i gdzieś znalazłem. Ale nie chce mi się szukać, bo długo to trwało...Dzięki:beer:
ta nie pierdol ze ten na tvp nie dzialal??? kurwa mac teraz to mowisz :(
 
Pohejtuje przed meczem: dostaniemy w pizdę 3:1.


Dzięki temu nasi lepiej zagrają, bo będą chcieli mi zrobić na złość. Nie dziękujcie.
 
Jak chcecie inny komentarz niz laskowskiego to na tvpsport lub aplikacji sa do wyboru dwa streamy w tym jeden z iwanskim & skowyrskim
 
Back
Top