Mistrzostwa Świata w Rosji 2018 - komentarze

Jak oglądam ten mecz to tym bardziej załamuje mnie postawa naszych piłkarzy w pierwszym meczu. Japonia pokazuje, że wystarczy biegać i Senegal strasznie gubi się w obronie.
dokladnie ,jak moza bylo nawet remisu nie wywalczyc z tym zalosnym senegalem
edit ten gol nic nie zmienia
 
japonia gra duzo lepiej i gool
edit brammkarz senegalu mistrz

edit
Jeśli Anglia zremisuje z Belgią i w tym meczu otrzyma o jedną żółtą kartkę więcej to o pierwszym miejscu w grupie G zadecyduje losowanie. Szkoda, że nie ma przepisu, iż jeśli sytuacja taka dotyczy obu grających przeciw sobie drużyn to sędzia zarządza rzuty karne.
edit
Senegal też ma swojego Kawashimę. Ale trudno się dziwić, jak gość gra w piłkę w Gwinei. Meczycho
z twittera
 
Last edited:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Dawid Kownacki
 
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Jan Bednarek, Michał Pazdan - Bartosz Bereszyński, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Jacek Góralski, Maciej Rybus - Robert Lewandowski, Dawid Kownacki
To teraz pytanie, komu smaruje Stanowski mając skład 3 dni wcześniej?
 
kurwa ja nie wiem jak z tym hujowym senegalem moglismy przegrac, patrzac realistycznie to kolumbia zrobi nam dziecko :(
 
Właśnie też obstawiam Bońka, bo z Peszko to mam wrażenie, że mu nie po drodze. A jak ktoś niżej ustawiony sprzedał skład dziennikarzowi to należy go wyeliminować z kadry.
 

Piszczek mam nadzieje ze zagra lepiej

Ryzykuje Adaś. Największe sukcesy (eliminacje, EURO) święciliśmy grając 4-4-2, a teraz - po kilku próbach z raczej marnym skutkiem - decyduje się na 3-5-2. Oprócz na tego na mecz w którym nie będziemy mieć dużo posiadania piłki i trzeba będzie grać z kontry nie wystawia jedynego skrzydłowego z prawdziwego zdarzenia, jakiego mamy w kadrze - Grosika. No ciekaw jestem w chuj.
 
O chuj, patrzcie kogo TVP dopadła przed meczem! PRAWDZIWA LEGENDA, a nie jakaś popierdółka

35236422_1818939758167382_6831559484775596032_n.jpg
 
Back
Top