Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - Londyn 2017

aska i tak z tym czasem zakwalifikowala by sie do polfinalu jakby dobiegla czwarta. nie jest zle
 
final dnia kurwaaa ! licze na niekerka ale watpie, zeby wygral. raczej bambo, amerigo nigo albo kurwa muslim
 
Dziś Cichocka moim zdaniem brąz będzie miała.
2 medale w rzucie młotem dla Polaków.
Na 200 m to chyba ta mocna Holenderka wygra.
 
Coż... Bednarek przyjechał z nadziejami na medal, a odpadł w eliminacjach.

Myślę, że dziś dwa medale w młocie to niemal obowiązek, fajnie jakby Nowicki rzucił życiówkę.

Na 800 Cichocka powinna awansować do finału, w przypadku Jóźwik nie byłbym tego taki pewien. Generalnie patrząc na to w jakim gazie jest Angelika to można by pokusić się o medal, ale te chłopy pewnie narzucą w finale tempo co najmniej na 1:57...

Po cichu liczę też na medal Lewego na 1500, szczególnie jeśli bieg będzie dość wolny (a tak pewnie będzie), ale najpierw trzeba być w piątce w 1/2. Warto podkreślić fajny występ Rozmysa, który zalicza drugi półfinał, a wczoraj - mimo choroby - bardzo ładnie sobie poczynał. Tak właśnie powinno wyglądać zbieranie doświadczenia przez młodych.

Poza tym dziś może być fajna rywalizacja między Schippers i Miller na 200m. Osobiście chciałbym żeby to Bahamka wygrała, bo jest zdecydowanie ładniejsza od holenderskiego chłopa biega ładniej, swobodniej, a poza tym miała pecha na 400m.
 
Ciężko sobie wyprzeć myśl, że dziś może nie być medalu. Lekki dreszczyk już jest, a co dopiero później. Wierzę też w minimum 2 raz finał na 800 i 1500 choć chciałoby się pełną pulę.
 
Cichocka swietnie. Ma ktos rozpiske co jeszcze weczorem bedzie z polakami?
21:10 – półfinały 1500 m mężczyzn ( Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
21:30 – FINAŁ rzutu młotem mężczyzn (Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki)

+ teraz Jóźwik zaczyna bieg.

//Wangui chyba walnął łokciem Asię! Szkoda, że nie udało się awansować.
 
Aśka miała trudną grupę, ale 5 miejsce to i tak trochę kiepsko. Z tymi chłopami nie miała szans.
Semenya wciąga finał z zamkniętymi oczami. Przecież ona na takim luzie przebiegła półfinał, że to jest jakiś kosmos.
 
Wiedziałem, że dziennikarzyna będzie chciał dobić dziewczynę. Co za tępak, byle wyświetlenia potem były "rozpłakała się przed naszą zjebaną kamerą". FUCK, ale się FUCK:facepalm:
 
[QE="bart123, post: 1780890, member: 12545"]Wiedziałem, że dziennikarzyna będzie chciał dobić dziewczynę. Co za tępak, byle wyświetlenia potem były "rozpłakała się przed naszą zjebaną kamerą". FUCK, ale się FUCK:facepalm:[/QUOTE]
A daJ spokoj temu dzieciolowskiemu jebnalbym chetnie, łysa pała
 
Wiedziałem, że dziennikarzyna będzie chciał dobić dziewczynę. Co za tępak, byle wyświetlenia potem były "rozpłakała się przed naszą zjebaną kamerą". FUCK, ale się FUCK:facepalm:
Ja oglądam na Eurosporcie bo tam są wywiady z innymi też po angielsku. Co tam się odjebało na TVP?
 
Back
Top