Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata - Londyn 2017

Niestety ale to nie pierwszyzna, że realizatorzy olewają konkursy rzutowe czy skocznie. Biegi #1 :fjedzia:
 
nowicki najlepszy wynik dzisiaj ze wszystkich. bedo dwa medale
3 cm lepiej od Pawła. Jak chłopaki dali radę w takich warunkach to miejmy nadzieję, że w piątek też dadzą.
400m przez plotki oglądali? Ciekawe rozstrzygnięcia :D
 
400m przez plotki oglądali? Ciekawe rozstrzygnięcia :D
Oglądali, nawet panie na 400m. Potknięcie na ostatnim płotku Samby i skurcz na 20m przed metą Uibo dziś zaskoczeniem. Na plus ta młoda kobitka z Bahrajnu i Norweg. A Felix chyba 14 medal w karierze na MŚ.

Co ciekawe Makwala, który dziś został wpuszczony na stadion w przeciwieństwie do wczoraj(400m), awansował do finału na 200m.

Już są jaja z Warholma
df24903d-9e4c-47b3-b092-3a1e22b61312.jpg

p05bzb9p.jpg
 
400m bez plotkow chyba jeszcze ciekawsze
No miałem też na myśli, ale źle napisałem. Masakra tak stracić złoto.
Oglądali, nawet panie na 400m. Potknięcie na ostatnim płotku Samby i skurcz na 20m przed metą Uibo dziś zaskoczeniem. Na plus ta młoda kobitka z Bahrajnu i Norweg. A Felix chyba 14 medal w karierze na MŚ.

Co ciekawe Makwala, który dziś został wpuszczony na stadion w przeciwieństwie do wczoraj(400m), awansował do finału na 200m.

Już są jaja z Warholma
df24903d-9e4c-47b3-b092-3a1e22b61312.jpg

p05bzb9p.jpg
Makwala chyba 20.20 biegnąc samemu. Kozak!
 
http://www.przegladsportowy.pl/lekk...y-sygnal-z-londynu-,artykul,805515,1,287.html

Nawet bym ich zrozumiał, bo lekka nie jest w Polsce popularna i nie opłaca im się kupować bogatszego sygnału dla garstki kibiców. Ale... Jak widzę w programie tv jakieś gówniane tureckie seriale to na przekaz unilateralny też można się było szarpnąć.

A co do młota, to zarówno Fajdek jak i Nowicki bardzo chwalili koło (że szybkie i dobre do rekordu Polski), tylko mogłoby być cieplej... Tak więc szykuje się znów dublet w młocie.
 
No miałem też na myśli, ale źle napisałem. Masakra tak stracić złoto.

Makwala chyba 20.20 biegnąc samemu. Kozak!
Panie, brakuje tu jednego elementu do tej układanki i szykowałby się świetny finał na 200m.:jon:
160815202407-usain-bolt-smiles-jeanne-moos-pkg-large-169.jpg
 
Panie, brakuje tu jednego elementu do tej układanki i szykowałby się świetny finał na 200m.:jon:
160815202407-usain-bolt-smiles-jeanne-moos-pkg-large-169.jpg
Daj Pan spokój. Całe szczęście, że zdecydował się na sztafetę. Nigdy mało tego gościa. Patrzyłem to na finał 4x100m 175£ najtańsze bilety :D ale na poranne eliminacje już za 35£ można kupić.
 
Sesja wieczorna
19:30 - 1. runda 5000 m kobiet
20:05 - eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski)
20:10 - eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)
20:25 - 1. runda 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Cichocka)
21:20 - FINAŁ trójskoku mężczyzn
21:25 - 1. runda 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
21:35 - eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski)
22:05 - półfinały 200 m kobiet
22:35 - FINAŁ 400 m przez płotki kobiet
22:50 - FINAŁ 200 m mężczyzn
 
Sesja wieczorna
19:30 - 1. runda 5000 m kobiet
20:05 - eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski)
20:10 - eliminacje skoku wzwyż kobiet (Kamila Lićwinko)
20:25 - 1. runda 800 m kobiet (Joanna Jóźwik, Angelika Cichocka)
21:20 - FINAŁ trójskoku mężczyzn
21:25 - 1. runda 1500 m mężczyzn (Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
21:35 - eliminacje rzutu oszczepem mężczyzn (Marcin Krukowski)
22:05 - półfinały 200 m kobiet
22:35 - FINAŁ 400 m przez płotki kobiet
22:50 - FINAŁ 200 m mężczyzn

Jestem ciekaw , jak ten po kwarantannie w finale wypadnie.
 
Ja tam liczę na Lewandowskiego, nawet w walce o medale, 1500 to jego dystans. A Jóźwik w tym sezonie nie ma takich osiągnięć. Choć w tym biegu faworyt(ka) ponownie jest jeden(jedna)...
 
Ja tam liczę na Lewandowskiego, nawet w walce o medale, 1500 to jego dystans. A Jóźwik w tym sezonie nie ma takich osiągnięć. Choć w tym biegu faworyt(ka) ponownie jest jeden(jedna)...
No niestety Asia troszkę kiepski ma ten sezon. Jest conajmniej 10 dziewczyn które miały lepsze wyniki w tym roku. Miejmy nadzieję, że się zepnie i wywalczy chociaż brąz bo stać ją na to na pewno.
Jestem ciekaw , jak ten po kwarantannie w finale wypadnie.
Wygra.
 
Semenya, Niyonsaba, Sum, Wambui, Amerykanki Lipsey, Wilson, Martinez, Szwedka Lindh, Brytyjka Sharp, Alemu, Buhel

Poziom na 800 wśród kobiet w tym roku bardzo wysoki. Na mistrzostwach nie będą biegać po 1.55-1.57 jak dziewczyny wyżej ale nawet przy tak wyrównanej stawce i biegach na dwie minuty cieżko będzie dostac się do finału naszym Paniom. Trzymamy kciuki
 
A tak w ogóle co się dzieje z @MysticBęben? Ciekawie zawsze pisał nt. lekkiej i ogólnie sportu. Chyba nie zbanowany...
Po prostu przestał się udzielać. Miał dość mma i wszystkiego co z nim związane. Miałem nadzieje, że chociaż przy okazji mistrzostw się nawróci dlatego go oznaczyłem w pierwszym komentarzu, ale niestety nic z tego.
 
Super, ze Aska awansowala do polfinałów, bedzie ciezko, ale moze akurat sie uda final osiagnac!
 
Jak widzę tą Semenye i Wambui, a później wywiad z piękną, zgrabniutką Asią to mnie rozkurwia od środka jak te wynalazki zostają dopuszczone do kobiecej rywalizacji :facepalm:
 
Jak widzę tą Semenye i Wambui, a później wywiad z piękną, zgrabniutką Asią to mnie rozkurwia od środka jak te wynalazki zostają dopuszczone do kobiecej rywalizacji :facepalm:
Niyonsaba to samo.
Kurwa one maja typowo męskie sylwetki, rysy twarzy. Reszta dziewczyn ma malutkie piersi a one po prostu mają męską klatkę. Dramat.
 
Back
Top