Kulinaria

Dopiero zauważyłem, że tego była tylko jedna sztuka. One są unikatowe czy zwyczajnie się wyprzedały?
Nie ma dwóch identycznych noży, chyba że na zamówienie.


E: da się przeglądać bez logowania się na insta?
 
Nie ma dwóch identycznych noży, chyba że na zamówienie.


E: da się przeglądać bez logowania się na insta?
Nawet nie wiedziałem. Ale to będzie prezent :antonio:

Czuję, że to się może skończyć kolejnymi bliźniakami...
 
Kierwa, @respect miałem Ci wczoraj wysłać maila ale zapomniałem. Jeśli Ci nie przeszkadza to podaj tu jakiś, napiszę z konta, do którego mam dostęp na telefonie.
 
Jak japoński to tylko Kenji Knife z Telemango. Stworzony ze stopu gazaru, ostrzony laserem i udami japońskich gejsz. Kroi kamienie, beton i chleb. Wyprowadza psa na spacer i wkurwia sąsiada. Ostrze o długości 15 cm z łatwością penetruje masło oraz zaprawę murarską i gładko wchodzi w serce. Ale to nie wszystko! - Krojenie żwiru nigdy nie było przyjemniejsze! Tylko teraz! Jeżeli złożycie u mnie zamówienie teraz, otrzymacie w gratisie drugi nóż, (a w zasadzie finkę) do skrobania marchewki. To nie wszystko! Całkowicie za darmo dodaję rękojeści do ostrzy, a noże wyślę w paczce i owinę papierem!

Zamówienia proszę składać na priv.
 
Jakich maszynek do mielenia mięsa używacie? Chcę kupić maszynkę i nie wiem jaką wybrać bo pełno tego, możecie coś polecić dobrego?
 
Jakich maszynek do mielenia mięsa używacie? Chcę kupić maszynkę i nie wiem jaką wybrać bo pełno tego, możecie coś polecić dobrego?
Moja ma taką, chwali. Zawsze to coś do podglądu :conorsalute:

 
Mnie od pomysłu zakupu tego całego super noża Husk skutecznie wyleczył ten materiał Stilgara:

Dobrze że tego gówna nie kupiłem, już po 5 minutach materiału.... Napalilem się chyba na wygląd, a to się nadaje żeby na ścianie powiesić, czy inną ozdobę z tego zrobić.
 
Back
Top