Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Niby fani, gala pod nosem a i tak nie chodzą



Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.
 
Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.
Ja powiem że kiedyś lubiłem oglądać sport w tv. Ostatnia gala w Poznaniu zmieniła moje zdanie o 180°. Jak ja się zacząłem ekscytować boksem to znaczy że oglądanie na żywo musi byc w chuj zajebiste.
 
  • Like
Reactions: MZ
Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.
Drogo. Do mnie do miasta kiedys cyrk przyjechał to bilety po dyszce były.
 
Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.

Wyobraź sobie ze tez tego nie rozumiem, wiekszosc tych osob ktore hejtują to chyba z braku pieniędzy jedynie, ale to ukrywają ofc.
 
Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.

A nie pomyślałeś, że nie każdy ma możliwość ?
 
Wiem ze jeszcze 2,5 miesiaca do gali ale przydałby się nam juz jakis wspolny temat dla 21-osobowej załogi ktora zakupiła bilety obok siebie @VoRaNeK by sie powoli kombinowalo bar po gali dla tylu osob itp.
 
Ja się trochę dziwię ludziom, którzy lubią mma, spędzają czas na siedzenie na forum o mma i czytają o tym posty, a nie wybierają się na galę na narodowym. Będziemy mieli w Polsce, w końcówcę maja (czyli duża szansa na ładną pogodę) jedną z największych gal na świecie, duże show w "naszej tematyce", fajna atmosfera, można zabrać na weekend kobietę do Wawki albo wybrać się z grupą kolegów na fajny weekend gdzie jedną z atrakcji będzie gala i fajnie spędzić czas.
@Born2kill odpowiedz proszę koledze.
 
Obdzwanialem juz hotele, kilka z nich mialo porezerwowane na full pokoje na dzien 26 i 27 maja :lol:.
Takze radze dla przyjezdnych za wczasu to zrobić bo pozniej mozecie byc skazani na nocleg w miejscu w ktorym wg Żmiji (Pawła Kowalika) uczyni z Was hardkorowego fana.
 
Last edited:
Obdzwanialem juz hotele, kilka z nich mialo porezerwowane na full pokoje na dzien 26 i 27 maja :lol:.
Takze radze dla przyjezdnych za wczasu to zrobić bo pozniej mozecie byc skazani na nocleg w miejscu w ktorym wg Żmiji (Pawła Kowalika) uczyni z Was hardkorowego fana.

Ewentualnie zostanie wam wolny tani pokój w 5-gwiazdkowym hotelu Mariott w centrum za 500zł za dobę. :tysoncoffe:
 
A nie pomyślałeś, że nie każdy ma możliwość ?
Gala ogłoszona z półrocznym wyprzedeniem w centralnej Polsce gdzie jeśli kogoś trapi brak czasu można spokojnie zaliczyć wydarzenie przeznaczając na to jeden dzień. Jeżeli w tym kontekście znalezienie 1 dnia wolnego jest niemożliwe to co to za życie...
 
Gala ogłoszona z półrocznym wyprzedeniem w centralnej Polsce gdzie jeśli kogoś trapi brak czasu można spokojnie zaliczyć wydarzenie przeznaczając na to jeden dzień. Jeżeli w tym kontekście znalezienie 1 dnia wolnego jest niemożliwe to co to za życie...
@Born2kill
 
Już nie pierdolcie, że ja tak pustej merytoryki używałem ;)
Jak ktoś chce przeżyć wyjazd czy przygodę to najlepiej pojechać. Ja jestem za leniwy by to ogarniać. Za dużo się naogarniałem w życiu, a teraz wolę, gdy ktoś to za mnie robi ;) A MMA jako sport wolę oglądać w TV. Nawet piłkę ogląda się inaczej, boisko większe itp. Raczej nie sądzę bym doceniał walki muszych oglądając na żywo :D a tak z kilku kamer jest zajebiście i można się skupić na sporcie, a nie emocjach wokół. Ba, nawet oglądając w kilku galę w TV jestem megarozproszony, gala mija w chwilę, gówno z niej niemalże pamiętam. Tym bardziej, że pojawia się alko jak jest się w kilku :) Ja przygody i wypady wolę innego rodzaju, a MMA wygodniej mi się ogląda w TV. Takie to trudne:)? Wybaczcie. Jak będę miał za dużo wolnego czasu i za dużo hajsu i zmienię nastawienie to się gdzieś przejadę, ale póki co nie mam ochoty i tyle :) Pozdro.
 
Jest mi niezmiernie przykro, ale poważnych powodów nie dam rady zjawić się na Narodowym :jon:

W związku z tym mam do sprzedania dwa bilety na sektor "Cohones". Bilety po 50, oddam oba za 80.
 
Jest mi niezmiernie przykro, ale poważnych powodów nie dam rady zjawić się na Narodowym :jon:

W związku z tym mam do sprzedania dwa bilety na sektor "Cohones". Bilety po 50, oddam oba za 80.

Trzymaj je dla mnie ok? Pogadam z kobietą i się jutro do Ciebie odezwę.
 
Back
Top