Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Jak już mam temat pod ręką to napiszę, że pojawiła sie nowa pula biletów gdzie najtańsze są za ...25 zł :joer:
 
Jak już mam temat pod ręką to napiszę, że pojawiła sie nowa pula biletów gdzie najtańsze są za ...25 zł :joer:
Chyba bardzo zależy im na zapełnieniu tego narodowego.
Jak idzie sprzedaż do tej pory, coś się ruszyło?
 
Czesc Wszystkim

Przed nami wielki debiut KSW na Stadionie Narodowym w Warszawie.
To wyjątkowa okazja by tam być na żywo. Centralne miasto Polski , więc zewszad stron Polski w miarę szybki/ latwy dojazd.

Kto już teraz planuje jechać na galę i przy tej okazji chcialby zasiasc we wspolnym forumowym gronie na trybunie w wyznaczonych rzedach ;)?

Przygotowuję wstepna listę chętnych, (to nie jest jeszcze zaden zlotowy temat!) - prosze aby w tym temacie zabieraly glos tylko osoby chetne na pojscie na galę, a reszta postow usuwana, by nie robic tu niepotrzebnego spamu i dyskusji. @duubertowa @baju @Cloud

*Po gali pewnie jakies UFC bedzie jak zwykle to bywa ale to juz nie w tym temacie.

Zainteresowani piszcie ile w stanie jestescie wydac na bilet i jaki rzad Was interesuje.
Ale wiesz, że Conur nie walczy? Wiesz, prawda?
 
27 maja jest też UFC w Kopenhadze :kis:
Powiedz szczerze, wolisz obejrzeć na żywca Kaliboba, Pudzille, Gamera, Borysa, Narkuna, Fernando Santo Forte Uh Vai Moher przy 50-tysięcznej publice na pięknym stadionie, czy sparingpartnera Tyberiusza Kowalczyka u Dunoli?
 
Last edited:
Powiedz szczerze, wolisz obejrzeć na żywca Kaliboba, Pudzille, Gamera, Borysa, Narkuna, Rodrigo Santo Forte Uh Vai Moher przy 50-tysięcznej publice na pięknym stadionie, czy sparingpartnera Tyberiusza Kowalczyka u Dunoli?

Kooogo i jaka tam wgl rozpiska wstepna podana?
 
Powiedz szczerze, wolisz obejrzeć na żywca Kaliboba, Pudzille, Gamera, Borysa, Narkuna, Fernando Santo Forte Uh Vai Moher przy 50-tysięcznej publice na pięknym stadionie, czy sparingpartnera Tyberiusza Kowalczyka u Dunoli?

Widziałem ich juz w akcji nieraz :corn:

Juz obczaiłem loty do Malmo z Warszawy. Później busem 40km do Kopenhagi. Hostel wstępnie zarezerwowany na 2 noce. Ceny alko u Duńczyków obczajone. Hala wygooglowana. Plan zwiedzania zrobiony a ty mi tu z KSW wyskakujesz. Wiesz gdzie ja to mam ? :gdzie:

A tak serio to fajnie byłoby wyskoczyć na kolejne UFC w Europie z ekipą ale tym razem postawie na KSW. Drugi raz może sie taki event nie powtórzyć. Do zoba!
 
Żebyś się nie zdziwił jak za most z Malmo do Kopenhagi zapłacisz tyle, co za bilet na KSW :mamed:

Myślisz, że tego nie sprawdziłem? :cool:

45zł bus w jedną strone. Analogicznie wychodzi 90zł (lot w obie strony 150zł) = + - 240


Czyli prawie to samo bo zamierzam kupic bilet za 100-150zł :mamed:
 
Widziałem ich juz w akcji nieraz :corn:

Juz obczaiłem loty do Malmo z Warszawy. Później busem 40km do Kopenhagi. Hostel wstępnie zarezerwowany na 2 noce. Ceny alko u Duńczyków obczajone. Hala wygooglowana. Plan zwiedzania zrobiony a ty mi tu z KSW wyskakujesz. Wiesz gdzie ja to mam ? :gdzie:

A tak serio to fajnie byłoby wyskoczyć na kolejne UFC w Europie z ekipą ale tym razem postawie na KSW. Drugi raz może sie taki event nie powtórzyć. Do zoba!

Mieszkałem jakiś czas ok 50 km od Malmo, chłopacy z Kopenhagi przywozili dobry Hasz :fly: Jak bedzie walczył Diaz to lece :happy dance:
 
Jak jedziesz osobówką to 2 paczki do zapłaty.

Kto by się tam osobówką wybierał? :joer:
Trzeba kierowce

Ciekawe bo jakbyśmy chcieli wykupic lot do Kopenhagi to z 400zł trzeba liczyć przy dobrych wiatrach. A godziny lotów tragiczne :no no:

Tylko taka opcją jaką opisałem powyżej
 
Back
Top