Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

@Gienek

Załatwiłem sprawę z biletów z Zaborem Bodziem. Odezwę się do Ciebie jakoś bliżej gali po odbiór. Pewnie do tego czasu wy sobie już je jakoś przekażecie.
 
@Gienek

Załatwiłem sprawę z biletów z Zaborem Bodziem. Odezwę się do Ciebie jakoś bliżej gali po odbiór. Pewnie do tego czasu wy sobie już je jakoś przekażecie.
Ja bilety wszystkie mam. Pewnie i tak większą ekipą się wcześniej będziemy zbierać to podbij do mnie i Ci dam dwa.
 
Czy ktoś z Warszawiaków lub osób ogarniających temat mógłby polecić jakąś niedrogą knajpę/kebab/whatever w okolicach Narodowego, gdzie można coś smacznie zjeść?
 
W tym G19, G18 warto? Będzie sporo widać, czy raczej pionki i czaić się na telebim? Raczej za 25 nie będę brał, a 50 dyszek to jeszcze fajna opcja i tych sektorów za tę kasę jeszcze trochę jest.

Bruno chyba wyprzedany na płytę:siara:
 
W tym G19, G18 warto? Będzie sporo widać, czy raczej pionki i czaić się na telebim? Raczej za 25 nie będę brał, a 50 dyszek to jeszcze fajna opcja i tych sektorów za tę kasę jeszcze trochę jest.

Bruno chyba wyprzedany na płytę:siara:
17407743_10206160092360499_2061859244_o.jpg

02 arena. Na stadionie będzie jeszcze dalej, ja bym pierdolił to całe KSW na Twoim miejscu. W TV lepiej.
 
Czy ktoś z Warszawiaków lub osób ogarniających temat mógłby polecić jakąś niedrogą knajpę/kebab/whatever w okolicach Narodowego, gdzie można coś smacznie zjeść?
Najpopularniejszy Kebab Faraon masz na rondzie Waszyngtona. Na Francuskiej masz sporo knajp, ale średnio tanich, ale ja się rzadko stołuję w tamtych okolicach, więc w sumie nie wiem.

Na Międzynarodowej jest Fregata, dosyć tanie żarcie i trzyma poziom. Oldskool knajpa na Saskiej Kępie.
 
Last edited:
Czy ktoś z Warszawiaków lub osób ogarniających temat mógłby polecić jakąś niedrogą knajpę/kebab/whatever w okolicach Narodowego, gdzie można coś smacznie zjeść?

Polecam zlote tarasy czyli galerie przy dworcu centralnym gdzie masz do wyboru burger kinga, kfc i mc donald.

Ja przepadam za burger kingiem, maja tam dobre burgery po 5zl, wypchane po brzegi.

A kolo PGE nie mam pojecia i watpie ze cos tam dobrego znajdziesz :werdum:
 
Polecam zlote tarasy czyli galerie przy dworcu centralnym gdzie masz do wyboru burger kinga, kfc i mc donald.

Ja przepadam za burger kingiem, maja tam dobre burgery po 5zl, wypchane po brzegi.

A kolo PGE nie mam pojecia i watpie ze cos tam dobrego znajdziesz :werdum:
Te wszystkie Maki itd. to można wszędzie znaleźć, chodziło mi o coś bardziej obiadowego.
Ale dzięki za odp.
 
Panowie jakie miejsca polecacie (dla 3 osób) z tych:

- G4 (80 zł)
- G4 (50 zł)
- G1 (80 zł)
- G35 (50 zł)
- G17 (50 zł)
- G22 (50 zł)

?
 
Czy ktoś z Warszawiaków lub osób ogarniających temat mógłby polecić jakąś niedrogą knajpę/kebab/whatever w okolicach Narodowego, gdzie można coś smacznie zjeść?
Jest faraon kebab koło narodowego jest trochę żarcia do wyboru w cenie ok i żarcie też dobre
 
Dobra. Widzimy się, a właściwie się nie widzimy, ale bilet na sektor G19 jest. Oby tylko jakieś 2 metrowe chropowate szkło nie przeszkodziło mi widzieć pionków w klatce:jon: See you(oby) hejters:redford:
 
Back
Top