Podwieszony Kto na Narodowy ? #KSW38 27.05.2017 - wpisywac się

Będę ja, moj osiemnastoletni brat i trzech jego kolegów :D
Obawiam się konfrontacji młodzieży z Wami, ale muszą się nauczyć życia :D

Koledzy pełnoletni? Bo nie chcemy odpowiadać za upijanie i narkotyzowanie nieletnich.

A nie masz sióstr, koleżanek ? Powiedz, że będzie 20 mężczyzn, niektórzy na poziomie, inni poniżej poziomu więc dla każdego coś dobrego.
 
Koledzy pełnoletni? Bo nie chcemy odpowiadać za upijanie i narkotyzowanie nieletnich.

A nie masz sióstr, koleżanek ? Powiedz, że będzie 20 mężczyzn, niektórzy na poziomie, inni poniżej poziomu więc dla każdego coś dobrego.

Każdy skończone 18 lat ;)
Mam koleżanki. Niestety je wolę jednak oszczędzić :D
 
Chyba wrzucają nową pulę ponieważ

Przepraszamy, trwa aktualizacja wydarzenia. Prosimy o cierpliwość
 
Idę z dziewczyną, chętnie bym dołączył, ale trochę się wstydzę, krótko tu jestem, z nikim się nie "znam" :<
 
Pamiętajcie aby zabrać flagę:
b9751b59b418ca007063f91f8e786e50.jpeg
 
Edit. Na KSW pilnują swoich miejsc, czy da radę przeskoczyć na inne miejsce w obrębie jedngo sektora?
no raczej jak beda wszystkie zajęte to nic nie zamienisz , chyba ze z jakimś januszem się zamienisz w co wątpię. Na ksw w Krakowie to niektorzy woleli siedzieć na schodach bo swoje miejsca mieli chujowe , ale pare razy ochrona ich pogonila
 
Uwaga Panie i Panowie ! Z więlka przyjemnością chciałbym zakomunikować, iż na tej wielkiej gali nie będzie mnie. Pozdrawiam cieplutko
 
Back
Top