Kraków Cohones Fajt Klub

On powinien sam ze sobą w kat. strzelanie z ucha na czas :DC:
F5 w pogotowiu, bo zblizą się!
hqdefault.jpg
 
Pytanko do Masu, Marasa lub kogokolwiek kto idzie jutro na 17:00
Może ktoś mnie na swój karnet wziąć ? Bo kurwa się jeszcze swojego nie dorobiłem .
 
Pytanko do Masu, Marasa lub kogokolwiek kto idzie jutro na 17:00
Może ktoś mnie na swój karnet wziąć ? Bo kurwa się jeszcze swojego nie dorobiłem .
To nie działa w normalne dni. Tylko weekendy

@Cloud dasz mi zamienić z kolegą kilka słów bo nie mamy tel?
 
Fajny pomysł taka gala, nawet bym coś popróbować, ale termin słaby.
Śmiga ktoś w 84? :joer:
:poke:
 
Mam nadzieje mordeczki że treningów nie odpuszczacie, ja właśnie jestem po piątku bokserskim, uniki i dużo prawych prostych poćwiczone :chuck:jeszcze jutro ememej i koniec tygodnia. napierdalamy panowie
 
Mam nadzieje mordeczki że treningów nie odpuszczacie, ja właśnie jestem po piątku bokserskim, uniki i dużo prawych prostych poćwiczone :chuck:jeszcze jutro ememej i koniec tygodnia. napierdalamy panowie

Nie odpuszczamy :) Kupiliśmy z Masu tarcze i jutro napierdalamy tajskie kombosy bez wytchnienia :bleed:
 
AAA jest pięknie mordeczki, ostatni trening w tygodniu zaliczony, mocne MMA, dzisiaj głównie dzwignie na nóżki, kolana trzeszczały ;) Palec u stopy chyba wybity ale chuj tam pare dni i będzie ok, nie przejmujemy sie takimi bzdetami panowie i napierdalamy dalej ostro bezx opierdalania się. pozdrawiam serdecznie ide pod prysznic i odpoczywamy, regenerujemy się na kolejny ciężki tydzień treningów. AUUUUU
 
AAA jest pięknie mordeczki, ostatni trening w tygodniu zaliczony, mocne MMA, dzisiaj głównie dzwignie na nóżki, kolana trzeszczały ;) Palec u stopy chyba wybity ale chuj tam pare dni i będzie ok, nie przejmujemy sie takimi bzdetami panowie i napierdalamy dalej ostro bezx opierdalania się. pozdrawiam serdecznie ide pod prysznic i odpoczywamy, regenerujemy się na kolejny ciężki tydzień treningów. AUUUUU
:DC:
 
My z Masu też odjebalismy po 4 rundy na tarczach z kombosami, następnie szybkościówki z kopniakami i podwójną kurwę tabatę ze stacjami.
 
:poke:
Żryj Gruz jak nie potrafisz odpowiedziec z kulturką

A zrobisz sos cygański do gruzu? :mamed:

Jak mam odpowiadać z kulturką na jakąś dziwną i niezrozumiałą zaczepkę, skierowaną w dodatku bardziej do Masu, niż do mnie?
 
Mam nadzieję, że nie opierdalacie się panowie, mnie niestety od dwoch dni męczy jakieś choróbsko, nie ma co na siłe jechać, warto odpocząć te pare dni i wrócić na pełnej kurwie. elo fajterzy
 
@michi972 tu chodzi przede wszystkim o ciebie, co byś nie chodził na dziewczyny i różne używki, tylko wybierał sport, bo widze po tobie, że mały, niepozorny, a jak jebnie to nie ma żartów, a jak trzeba to i w parterze noge upierdoli. Kiedy jakies starty, od razu na zawodowe idziesz, czy wolisz się odstukać na almmach ?
:mamed:
 
@michi972 tu chodzi przede wszystkim o ciebie, co byś nie chodził na dziewczyny i różne używki, tylko wybierał sport, bo widze po tobie, że mały, niepozorny, a jak jebnie to nie ma żartów, a jak trzeba to i w parterze noge upierdoli. Kiedy jakies starty, od razu na zawodowe idziesz, czy wolisz się odstukać na almmach ?
:mamed:
Almma mam zamiar kiedyś, nie chleję, a baby osłabiają nogi, także wiesz.
 
Back
Top