Kraków Cohones Fajt Klub

Rezygnuj ze studiów i z treningów.
comment_s3lnuh9Fg14B9y7o37TOLneF4gMhCWWi.jpg
:DC::DC::DC:
 
Michi, Over w SWD też napierdala?
Trenowałem tam ponad rok regularnie, ale przez studia musiałem odpuścić, bo brakowało mi czasu. Mniej więcej od września w grę weszła siłka + basen. W weekendy popołudniami/wieczorami śmigam ze znajomymi na worki i tarczę. Przed świętami minałem się nawet z ekipą z cohones. Także jestem w treningu, ale przez brak czasu i odnawiajacę się kontuzje, niestety nie tak regularnie jakbym tego chciał.
 
Trenowałem tam ponad rok regularnie, ale przez studia musiałem odpuścić, bo brakowało mi czasu. Mniej więcej od września w grę weszła siłka + basen. W weekendy popołudniami/wieczorami śmigam ze znajomymi na worki i tarczę. Przed świętami minałem się nawet z ekipą z cohones. Także jestem w treningu, ale przez brak czasu i odnawiajacę się kontuzje, niestety nie tak regularnie jakbym tego chciał.

No widzieliśmy się. Dawaj tu znać jak będziesz jakoś do Platinum wpadał w soboty.
 
Jak tylko raz ich spotkałeś to napewno byem. Gadalismy nawet.

Ja styczeń odpuszczam raczej bo zdrowie szwankuje pzdr
Byłem z nimi kilka razy na treningu, ale mówię, że jakoś tydzień przed świętami się minęlismy. Dobra, zgadamy się jeszcze, trzymaj się :)
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D

Ja ciągle czekam na słynnego fronta :bleed:
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D

A jak przygotowania masu na walkę z Zaborem xDDDD?
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D

Jest dobrze.
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D

Dobra forma. A tutaj Łukasz "Shoulder Roll/Quick Hands/Mayweather/Dłuższe Ciosy Niepotrzebne/Jebać Gardę" Zaborowski. I on coś wspominał o ośmieszaniu? :siara:
 
Odświeżam wątek, żebyście nie myśleli, że my siedzimy na tej sali i tylko tam siedzimy. Forma prawie już King Konga, jeszcze nie nakurwiam jak Tajowie, ale jest progres. Od końca paździerza 2016 roku zrzuciłem 11 kg, teraz jest 97 na wadze kurwa! Thanks Dana, Lorenzo, Masu for this opportunity :D

dobrze jest, z chęcią bym zobaczył starcie z @malinowsky - jeśli jeszcze jest aktywny sportowo
 
Się śmiejecie, ale Zabor by wygrał
W ogóle nie wiem jak ktoś może myśleć, że Masu by sobie poradził z Zaborem. Nie mam nic do Masu i nigdy nie miałem i nie pisze tego na złość, ale są naprawdę minimalne szanse na to żeby trenujący sporadycznie Andrzej pokonał w sparingu Zabora czy Zombiego. Szacun za rzucenie rękawic tak czy siak i pozdro dla Masownika!
 
Ja ciągle czekam na słynnego fronta :bleed:

Poproszę sąsiada o pomoc w demonstracji :bleed:

Kawał wielkiego chuja z tego naszego @maras 'a :redford:

Kamera poszerza :awesome: Jakimś koniem nie jestem, tylko 180 cm wzrostu. Waga na razie za duża dalej :sad:

@maras jest dobrze wchuj:dobry:

Dzięki Byku :)

Albo kawał gnoma z Masownika

@maras:OK::redford:

Raczej to drugie :crazy:

Jest dobrze.

Dzięks

Dobra forma. A tutaj Łukasz "Shoulder Roll/Quick Hands/Mayweather/Dłuższe Ciosy Niepotrzebne/Jebać Gardę" Zaborowski. I on coś wspominał o ośmieszaniu? :siara:


:mamed: rozjebałeś hahah

dobrze jest, z chęcią bym zobaczył starcie z @malinowsky - jeśli jeszcze jest aktywny sportowo

Ale Malina to chyba kawał konia, 190+? Ja docelowo chcę zejść do mniej niż 90 kg, zobaczymy jak wtedy będę wyglądał czy czuł się.
 
Back
Top