Kraków Cohones Fajt Klub

A Ty co taki cięty, to według twojego toku myślenia Hunt dostaje wpierdol od 95 procent dywizji ciężkiej .....

Cięty? Rozwiń i odnieś się do jakiejś mojej wypowiedzi bo kompletnie nie wiem o co Ci chodzi:joe:
Stwierdziłem fakt, że Masu jest konusem. Nigdzie nie napisałem o żadnym wpierdolu...
 
Cięty? Rozwiń i odnieś się do jakiejś mojej wypowiedzi bo kompletnie nie wiem o co Ci chodzi:joe:
Stwierdziłem fakt, że Masu jest konusem. Nigdzie nie napisałem o żadnym wpierdolu...
Tak jak myślałem przypierdalasz się, żeby się tylko przyjebac, sam się domyśl, a nie udaj teraz głupka....
 
W dowodach osobistych do 2001 roku mężczyzna, mierzący 171 cm miał wpisywany do dowodu wzrost wysoki :)
Pisałem z własnej perspektywy, gościa który ma te 189-190 cm wzrostu:) Dziękuję za cenną uwagę:) Będę pamiętał żeby nikogo przypadkiem nie urazić.
U Kraka sporo artystów, a artyści wiadomo, przewrażliwieni na swoim punkcie:corn:
 
@maras jest dobrze. Nozka chodzi to najwazniejsze:wink: lepsze takie tarczowanko czy stacje niz siedzenie z pizda na tapczanie... Pozdrow Masola ode mnie byku!

Dzięki, nadmienię tylko, że dynamika i tak nie najświeższa, bo filmik nagrany po 5 rundach tarczowania na głowę (3 po 2 minuty i 2 po 2,5 minuty) :) Tak więc będzie jeszcze lepiej :) Masona pozdrowię, elo ;)
 
@maras W ogóle brawa że dalej to ciągniecie. Kto regularnie z was chodzi?Ty Masu i kto jeszcze?


Nie chcę się wymądrzać, ale z tego co wiem tylko Masu i Maras. Michi ternował u Drwala ale wyjechał już do domu. Wiewiur się chyba jeszcze pokazuje, Vicek od czasu do czasu Mystic i chyba Comber raz też byli i Over też się pojwia. Regularnie tylko Maras i Masu .
 
Last edited:
Nie chcę się wymądrzać, ale z tego co wiem tylko Masu i Maras. Michi ternował u Drwala ale wyjechał już do domu. Wiewiur się chyba jeszcze pokazuje, Vicek od czasu do czasu Mystic i chyba Comber raz też byli i Over też się pojwia. Regularnie tylko Maras i Masu .
Michi dostał bana od kolegów :chuck:
 
Samodzielnie to zrobiłem bez niczyich śmiesznych zakazów, czyjaś megalomania jest za duża
giphy.gif
 
Back
Top