Kraków Cohones Fajt Klub

@maras tak jak napisał @panpan należy najpierw przetestować co ci służy, a co nie. Podsyłam swój przykładowy jadłospis w ciągu dnia:
nie jem białego pieczywa, słodycze bardzo rzadko - zastępuję owocami, unikam cukru.

śniadanie: jajka sadzone/jajka w koszulkach/jajecznica + pomidory/ogórki + kabanosy/boczek + kawa
drugie śniadanie: dwa jogurty greckie z piątnicy + płatki jaglane/orkiszowe + banan
obiad: ryż/kasza/ziemniaki/warzywa/mięso
przekąska: koktajl z białkiem/mix sałat z mozarellą odtłuszczoną albo twarogiem
kolacja: dwie kromki chleba żytniego ze słonecznikiem + wędlina/sałatka z twarogiem/kurczakiem ewentualnie jakiś serek wiejski, do tego pomidory, papryka, oliwki

Między posiłki wplatam trening. Czasem trening jest po śniadaniu, a czasem przed kolacją. W zależności od pory treningu lekko modyfikuję układ, dodając około treningowo więcej węgli pod postacią np. jaglanki, ryżu. Waga leci jak złoto, a jakość mięśnia się poprawia. Kalorie mam gdzieś, po prostu się nie objadam.

tak z Ciekawości, ile +/- gram węgli dziennie Ci wychodzi ?
 
Last edited:
Po 20 seriach interwałów wykroki/burpees oraz po 350 przysiadach postanowiłem spróbować tego oto nawaru.
WP2016111_axqrqrw.jpg

Całkiem smaczny sikacz.
 
Wez kiedys powaz i policz ilość kcal i makrosy z danego dnia;)
Nie liczę kalorii, jem na oko. Wrzucam kcal z czwartku, kiedy trenowałem oraz z dnia bez treningu. Podobno mam zapotrzebowanie na poziomie 3100 kcal. Dane z kalkulatora:
DT:
2 456,7 kcal
Białko 198,7 g
Węglowodany 241,0 g
Tłuszcze 77,5 g
DNT:
2 099,7 kcal
Białko 190,7 g
Węglowodany 162,0 g
Tłuszcze 76,5 g



 
Last edited:
@Orest czas trochę rozciągania wprowadzić bo te muscle upy nigdy nie pójdą tak lekko jak u chłopaków z SW



PS Wczoraj do szpagatu przedniego zabrakło mi 15 % wyprostowania tylniej nogi-przednia już leżała płasko na ziemi. Po 16 latach bez rozciągania pod tym kątem :dismay:
 
@Orest czas trochę rozciągania wprowadzić bo te muscle upy nigdy nie pójdą tak lekko jak u chłopaków z SW



PS Wczoraj do szpagatu przedniego zabrakło mi 15 % wyprostowania tylniej nogi-przednia już leżała płasko na ziemi. Po 16 latach bez rozciągania pod tym kątem :dismay:


Ty kurwa nie świruj pawiana z jakimiś szpagatami, wszystko małymi kroczkami, bo Ci jeszcze rzepki wystrzelą w kosmos. W ogóle to myśl nad stacjami, jakie będziemy robić we wtorek, bo będziemy pewnie tylko we dwóch. Ja już mam rozkminione rundy na tarczach, tutaj poddajesz się całkowicie mojej kontroli i ja prowadzę tą część treningu. Szykuj się kurwa!
 
Ty kurwa nie świruj pawiana z jakimiś szpagatami, wszystko małymi kroczkami, bo Ci jeszcze rzepki wystrzelą w kosmos. W ogóle to myśl nad stacjami, jakie będziemy robić we wtorek, bo będziemy pewnie tylko we dwóch. Ja już mam rozkminione rundy na tarczach, tutaj poddajesz się całkowicie mojej kontroli i ja prowadzę tą część treningu. Szykuj się kurwa!
Yes sir! Yes!
 
Back
Top