Kraków Cohones Fajt Klub

Sezonowiec, wiadomo.
Taki człowiek jak @Masu który trenował kupe lat na zawodniczym poziomie i w wieku 36 lat , to może zrobić 3 intensywne jednostki teningowe w tygodni po 15 -30 mintut i tez będzie dobrze. A sylwetke i pozim fatu to zrobi lub straci w KUCHNI
 
Taki człowiek jak @Masu który trenował kupe lat na zawodniczym poziomie i w wieku 36 lat , to może zrobić 3 intensywne jednostki teningowe w tygodni po 15 -30 mintut i tez będzie dobrze. A sylwetke i pozim fatu to zrobi lub straci w KUCHNI
Gdybym ja robił 3 jednostki po 30 min to nawet z dietą wyglądałbym jak rok temu. Trzeba było wrócić do minimum 6 intensywnych jednostek żeby waga ruszyła w dół.
 
Gdybym ja robił 3 jednostki po 30 min to nawet z dietą wyglądałbym jak rok temu. Trzeba było wrócić do minimum 6 intensywnych jednostek żeby waga ruszyła w dół.
Żarcie Masu Żarcie !
Wiek przyszedł , metabolizm , zmiany hormonalne
 
Żarcie Masu Żarcie !
Wiek przyszedł , metabolizm , zmiany hormonalne
Metabolizm-słowo klucz. Intensywność, interwały, objętość wszystko rozpędziły. Hormony chyba też na swoim miejscu :śmiech:
 
Taki człowiek jak @Masu który trenował kupe lat na zawodniczym poziomie i w wieku 36 lat , to może zrobić 3 intensywne jednostki teningowe w tygodni po 15 -30 mintut i tez będzie dobrze. A sylwetke i pozim fatu to zrobi lub straci w KUCHNI
Dokladnie. Ja trenowałem piłkę przez kilka lat. Podlałem się trochę, więc zacząłem robić treningi w domu, zmieniłem sposób żywienia i waga ładnie zleciała. Jakiś czas temu dorzuciłem siłkę 2x w tygodniu i forma jest.
 
Dobra: jutro w samo południe. Ładnie się uczesać bo selfie musi pobić zeszłotygodniowy rekord polubień :happy dance:
 
Pierwsze porządne tarcze od 2 lat. Łokiec wytrzymuje, nie boli, zobaczymy jak będzie rano. Piękne uczucie znów ponakurwiać lowkickami i prawymi prostymi.. Jutro lece na MMA. Pierdole te całe siłownie, niech se masa spada, chuj jej w dupe, pierdolnięcie ma być. (świruję, te 2-3 razy w tyg. myślę, że będę chodził na siłke) tylko juz nie kulturystyczne pompowanie, drążek, pompki na poręczach priorytetem. NAPIERDALAMY PANOWIE I OBY KONTUZJE OMIJAŁY OSSS
 
@Masu ja dzisiaj nie dałem rady na 8 bom przesadził z winem, także jutro 8.15 jeżeli masz chętkę na zajebisty trening.
 
Back
Top