Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

E7Nb4qWXEAQmQl2.jpeg
 
No dobra, mnie przekonali

Może to Cię przekona antyszczepie:

Osoby, które nie chcą się szczepić, podlegają testowaniu. Pamiętajmy, że testowanie dwa razy w tygodniu ogranicza przeniesienie wirusa prawie do zera. Jeśli ktoś nie chce się szczepić, może zamienić szczepienie na testowanie co trzy, cztery dni i też będzie bezpieczny w takim rozumieniu, że wykryjemy wcześnie zakażenie i trafi do izolacji. Nie zamykajmy drzwi przed osobami niezaszczepionymi, ale stawiajmy warunek - podkreśla dr Grzesiowski.
 
Co Ty za kłamstwa publikujesz ?! Przecież Torpeda zna większość ludzi z Polski i nie ma rodziny w której ktoś by nie umarł na covixa a większość ciężko przeszła i ledwo wyszła z tego jako kaleka.
Podejrzewam, że leżały stosy trupów na ulicach ale głupcy tego nie widzieli.
Widzisz, przez takich niedojebów jak ty mamy jak mamy.
Nawułujesz jak mała pizda na jakimś małym forum, w pobocznym temacie o wyjście na ulicę,a sam siedzisz w szopie i nie kiwniesz palcem.
Dlaczego nie wsiądziesz do taksówki i nie ruszysz na Wiejską?Nie masz na benzynę, to Ci się złożymy.

I jeszcze kurwa te argumenty o grafenie i screeny...ja pierdolę nawet nie wiem jak się do tego odnieść. Albo jesteś tłuk jakich mało, albo chory.
Właśnie przez takich jak Ty nikt poważnie nie podejdzie do sprawy,bo widzi wpisy takiego tumana to myśli że pozostali też niedojeby.
 


Jak ktoś dostał kiedyś w mordę podczas dyskotetki to też może się zgłosić po medal?:zakręcony:

:brainoverload:
Widzisz, przez takich niedojebów jak ty mamy jak mamy.
Nawułujesz jak mała pizda na jakimś małym forum, w pobocznym temacie o wyjście na ulicę,a sam siedzisz w szopie i nie kiwniesz palcem.
Dlaczego nie wsiądziesz do taksówki i nie ruszysz na Wiejską?Nie masz na benzynę, to Ci się złożymy.

I jeszcze kurwa te argumenty o grafenie i screeny...ja pierdolę nawet nie wiem jak się do tego odnieść. Albo jesteś tłuk jakich mało, albo chory.
Właśnie przez takich jak Ty nikt poważnie nie podejdzie do sprawy,bo widzi wpisy takiego tumana to myśli że pozostali też niedojeby.
:deniroclap:
Tytek wyzywa wszystkich od niewolników i sługusów a sam potrafi tylko wkleić obrazki z Internetu porównujące zakaz wejścia do restauracji do obozu Auschwitz. Aż mi się przypomniała jakaś afera gdy wypłynęło jedno z jego multikont w którym podawał się za jakiegoś zawodnika MMA i straszył Kaczkę a jak się wydało, że to on to napisał, że swojej toożsamości w necie nigdzie nie podaje a jakby ktoś przez przypadek ją poznał i wyjawił to Tytek leci z tym do sądu. To wtedy chyba się tłumaczył, że mu Cloud maila zhackował czy jakoś tam :jarolaugh:
 
Odradzają podróże, kiedyś nawet przypadkiem wszedłem na stronę GIS i był artykuł zachęcający do pójścia na grzyby zamiast podróżowania w czasach covid:mamed: A jak to wygląda w rzeczywistości? Razem z żoną nie jesteśmy szczepieni. Zrobiliśmy wakacje na Malediwach z przesiadką w Dubaju, z jednym testem pcr i bez kwarantanny po powrocie. W żadnym punkcie w trakcie tej podróży nikt nie pytał o certyfikat szczepienia. Media kreują rzeczywistość a pelikany łykają.
 
Odradzają podróże, kiedyś nawet przypadkiem wszedłem na stronę GIS i był artykuł zachęcający do pójścia na grzyby zamiast podróżowania w czasach covid:mamed: A jak to wygląda w rzeczywistości? Razem z żoną nie jesteśmy szczepieni. Zrobiliśmy wakacje na Malediwach z przesiadką w Dubaju, z jednym testem pcr i bez kwarantanny po powrocie. W żadnym punkcie w trakcie tej podróży nikt nie pytał o certyfikat szczepienia. Media kreują rzeczywistość a pelikany łykają.
2 tygodnie temu podróż do Szwecji. Przy wchodzeniu na pokład do pokazania test negatywny antygenowy wystarczy. Po powrocie jakiś druczek od straży granicznej do wypełnienia dla niezaszczepionych i znowu antygenowy do zrobienia w ciągu 48h od powrotu. Ciekawe czy by dzwonili na alarm jakby się nie zrobiło
 
Widzisz, przez takich niedojebów jak ty mamy jak mamy.
Nawułujesz jak mała pizda na jakimś małym forum, w pobocznym temacie o wyjście na ulicę,a sam siedzisz w szopie i nie kiwniesz palcem.
Dlaczego nie wsiądziesz do taksówki i nie ruszysz na Wiejską?Nie masz na benzynę, to Ci się złożymy.

I jeszcze kurwa te argumenty o grafenie i screeny...ja pierdolę nawet nie wiem jak się do tego odnieść. Albo jesteś tłuk jakich mało, albo chory.
Właśnie przez takich jak Ty nikt poważnie nie podejdzie do sprawy,bo widzi wpisy takiego tumana to myśli że pozostali też niedojeby.
Ja nic o grafenie i screnów nie pisałem nieudaczny stypiarzu z sosnowca
 
Widzisz karma Cię dopadła.
Ruchało się nieletnie na bramce i teraz masz za to karę- niedojebanie umysłowe i amnezje.
Obrażasz mnie i próbujesz dyskredytować jakimiś wulgarnymi inwektywami, bo odwalałeś frajerskie akcje przez długi czas. Teraz ci wstyd i udajesz oburzonego mądrale.
GDZIE te miliony trupów na ulicach covidioto ?
 
Obrażasz mnie i próbujesz dyskredytować j
Że niby tutaj próbuję Cię dyskredytować? :pociesznymirek:
Sam się skompromitowałeś już tutaj tyle razy, że nikt tego lepiej już nie zrobi.
Chłopie, ty przeskakujesz z konta na konto i nawet nie potrafiłeś się ani razu przyznać do samego siebie nawet jak Ci już wszyscy pisali że to ty.

Próbujesz wzniecać afery i robisz wszystko żeby w ogóle ktoś z tobą
pisał- i to jest kurwa smutne.

Nie wiem co z Tobą jest nie tak.

Chuj tam już z tymi teoriami o tych masztach 5G, iluminatach, czy co tam jeszcze piszesz- czasy są tak pojebane że wszystko jest możliwe, ale branie tego wszystkiego za pewnik i niedopuszczenie do siebie myśli, że istnieje inne wytłumaczenie to już jest serio popierdolone na maxa.
 
Wyciekła umowa pfizera na szczepionki
Autentyk. Warto zapoznać się z tą serią tweetów. Sprawdzenie autentyczności dokumentu na rządowej stronie Brazylii:


Każdy sam może to zrobić:

@torpedo odpowiem jak znajdę więcej czasu

A tak w skrócie?
Wedle umowy WSZYSTKIE szkody, odszkodowania za nopy, koszty rozpraw itd., - ponosi nabywca (rząd). Potwierdzenie, że długofalowe skutki mogą wystąpić i są całkowicie nieznane (nieznane wedle zapewnień pfizera oczywiście). Całkowite zwolnienie od jakiejkolwiek odpowiedzialności. Brak możliwości zwrotu produktu po podpisnaiu umowy i pfizer może zwlekać z dostarczeniem. Umowa zawiera ponad 50 stron, w większym skrócie już się nie da.
 
Last edited:
Back
Top