Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Ja tam jutro mam aktualizację chipa, gdybym przez to zapomniał hasła do forum to już dzisiaj, na zapas żegnam :kis::gabi_much_love:
R.I.P
1627461761626.png

:lol:
 
Mnie też zawsze bawi jak oświeceniu przyrównują tego covida do polio albo dżumy :DC:
żadnego umiaru, tylko jedna słuszna racja :)
Przyznaj Andrzeju że niektórzy ludzie są po prostu głupi i używają argumentów podobnych z przytoczonymi. Ja się szczepię ale w pełni zaufania do tego nie mam, wierzę że jednak światowy spisek nie zamierza zakończyć żywota wszystkich im posłusznym pozostawiając jedynie na świecie osoby będące w opozycji do nich.
Edit.
A tak z innej beczki jeśli można wiedzieć: dzieci będziesz szczepił zgodnie z planem szczepień ochronnych?
 
2 tygodnie temu podróż do Szwecji. Przy wchodzeniu na pokład do pokazania test negatywny antygenowy wystarczy. Po powrocie jakiś druczek od straży granicznej do wypełnienia dla niezaszczepionych i znowu antygenowy do zrobienia w ciągu 48h od powrotu. Ciekawe czy by dzwonili na alarm jakby się nie zrobiło
Dzwoni automat i wrzuca Cię na kwarantanne. Wróciłem w poniedziałek wieczorek, we wtorek o 13 już miałem kwarantanne. O 15 wynik negatywny i z automatu ma się skończyć, oczywiście system nie działa i musiałem dzwonić, żeby ściągnęli "ręcznie" (w między czasie przychodzi sto tysięcy smsów, żeby zainstalować aplikacje).
 
Dzwoni automat i wrzuca Cię na kwarantanne. Wróciłem w poniedziałek wieczorek, we wtorek o 13 już miałem kwarantanne. O 15 wynik negatywny i z automatu ma się skończyć, oczywiście system nie działa i musiałem dzwonić, żeby ściągnęli "ręcznie" (w między czasie przychodzi sto tysięcy smsów, żeby zainstalować aplikacje).

Ja wrocilem w niedzielę 10 rano a test zrobiłem o 21. Nie zdążyli mi się jeszcze dobrać do dupy
 
Dyskusja z cyklu 'Jeden rabin powie tak...'


Szkoda, ze po drugiej stronie nie znalazl sie jakis lekarz, ktory stosowal dyskutowane rozwiazania w praktyce i mial mierne rezultaty. Bo tak po jednej stronie mamy babeczke, ktora przeanalizowal ilesdziesiat roznych badan i doszla do wnisoku, ze Ivermectin jest zajebisty, a po drugiej goscie, ktorzy sami nie stosowali, ale czytali ze nie dziala, a badania uznaja za malo wiarygodne bo jedno okazalo sie plagiatem, a w innych wyniki sa zbyt dobre. Plus jeszcze wierza, ze Big Pharma nie kieruje sie w podejmowaniu decyzji tylko wizja zysku. No i, ze na ivermectinie tez cena skoczyla...
 
Dzwoni automat i wrzuca Cię na kwarantanne. Wróciłem w poniedziałek wieczorek, we wtorek o 13 już miałem kwarantanne. O 15 wynik negatywny i z automatu ma się skończyć, oczywiście system nie działa i musiałem dzwonić, żeby ściągnęli "ręcznie" (w między czasie przychodzi sto tysięcy smsów, żeby zainstalować aplikacje).

Ja wrocilem w niedzielę 10 rano a test zrobiłem o 21. Nie zdążyli mi się jeszcze dobrać do dupy
Ile się płaci za test? Pcr czy wracając z Schengen wystarczy antygenowy?
 
Jak ktoś ma czas niech zweryfikuje, ja muszę malować bramę


Szczerze byłem właśnie ciekaw jak wygląda sytuacja w krajach, gdzie szczepili na potęgę. Nawet dwa razy tutaj pytałem o żydków. Do tego Gibraltar.
To już są jakieś informacje które dają do myślenia czy ta szczepionka coś chroni czy nie, szczególnie że w tych krajach szczepili na potęgę.
 
Szczerze byłem właśnie ciekaw jak wygląda sytuacja w krajach, gdzie szczepili na potęgę. Nawet dwa razy tutaj pytałem o żydków. Do tego Gibraltar.
To już są jakieś informacje które dają do myślenia czy ta szczepionka coś chroni czy nie, szczególnie że w tych krajach szczepili na potęgę.
Chyba nie za kolorowo bo już cisną szczypawki 5 latkom ...
 
cały czas szczepię, pierwszego szczepiłem, te szczepię, oczywiście
znowu pada tu to samo porownanie z dupy. Przyrownuje sie szczepionki nad ktorymi badania trwaly dekadami na schorzenia zyliard razy grozniejsze niz kolejna mutacja grypa zwana Covid do preparatu, ktory zostal sklecony, doslownie na kolanie i skutki jego dzialania dopiero poznamy. Ludzie wyczytaja gdzies te porownanie i klepia je pozniej, zupelnie nie zastanawiajac sie nad jego sensem.
 
Chyba nie za kolorowo bo już cisną szczypawki 5 latkom ...
Zobaczymy co dalej będzie.
Ja tam na dzień dzisiejszy nie biorę pod uwagę tego że szczepionka ma jakieś ukryte działanie.
Widzę dwie opcje:
Albo zrobili kawał dobrej roboty w krótkim czasie (aczkolwiek to też takie spłaszczenie, bo nie musieli jechać od zera, a technologia z roku na rok to kosmos jak przeskakuje),
albo wyczuli mega zarobek (słusznie) i sprzedali nie do końca gotowy produkt. Krzywdy nie zrobi, ale też nie pomoże.

Wszystko wyjdzie w praniu.
 
znowu pada tu to samo porownanie z dupy. Przyrownuje sie szczepionki nad ktorymi badania trwaly dekadami na schorzenia zyliard razy grozniejsze niz kolejna mutacja grypa zwana Covid do preparatu, ktory zostal sklecony, doslownie na kolanie i skutki jego dzialania dopiero poznamy. Ludzie wyczytaja gdzies te porownanie i klepia je pozniej, zupelnie nie zastanawiajac sie nad jego sensem.
Dodajmy, że są to szczepionki tradycyjne, w większości polegające na wyizolowaniu wirusa i wprowadzeniu go do organizmu w osłabionej formie po to, żeby układ immunologiczny zaczął produkować przeciwciała. Beka z ludzi, którzy próbują to zestawić z preparatami terapii genowej na bazie mRNA.
 
Jak ktoś ma czas niech zweryfikuje, ja muszę malować bramę


Legit. Dobrej jakości screeny, linki do artykułów/filmów, no i konto prowadzone przez ogarniętą osobę, która skupia się na merytorycznych treściach.
 
sprzedali nie do końca gotowy produkt. Krzywdy nie zrobi
:korwinwhat:

Te prawie 10 tysięcy zgonów w vaers i mnóstwo nopów to nie jest szkoda wg Ciebie? Kolejny raz napiszę - sprawdź sobie po ilu tzw "koincydencjach czasowych" w USA wstrzymywano program szczepień, a ile jest obecnie i wciąż tylko "alleluja i do przodu" (podpowiem - wcześniej kilkadziesiąt (nie tysiecy, a właśnie po kilkudziesięciu przypadkach), obecnie nic się nie dzieje po prawie dziesięciu, czy tam 11 TYSIĄCACH). Tylko ta informacja powinna skłonić do odpowiednich decyzji w związku z obecnymi zachętami, pośrednim zmuszaniem do wpompowania tych preparatów do organizmu.

Wszystko wyjdzie w praniu
Przecież już wychodzi i to wystarczy, by ze względów zdrowotnych porzucić pomysł o poddaniu się tym zabiegom. I tak jak piszesz (pranie), dodatkowo prócz tego co już się dzieje może być jeszcze gorzej. Nie chodzi o rozważanie celowości, czy bezcelowości, wystarczy przyjrzeć się faktom, w krajach gdzie najwięcej osób poddało się tym zabiegom jest najwyższa ilość zakażeń (oczywiście stwierdzanych za pomocą rtPCR lub testów antygenowych dla których złotym standardem jest rt PCR, czylli to wyniki z czeluści anusa co jedynie wciąż pokazuje jaki to wielki cyrk jest)
 
Back
Top