Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Niestety ale słyszę wśród znajomych " Zaszczepiłem się bo i tak nas zmuszą " Zaszczepiliśmy się bo jedziemy do Chorwacji a nie chcemy mieć jakieś kwarantanny lub płacić za testy"
Tacy idioci robią za nas krok w przepaść.
A ja zaszczepiłem się bo chciałem mieć najnowszego Androida (13 mi pokazuje na google play). To też jestem idiotą? :zakręcony:
 
@klossowski
W dodatku TURBO
Już nie jeden taki śmieszek był.
Ale pamiętaj co się odwlecze to nie uciecze
1627237701211.png
 
A tu mądrości debila z przed 12 tygodni. Jechał po wszystkich równo jeszcze tam brakowało baxxa, torpedy, Betonowo, kłosowskiego, sprzedajnych konowałów i reszty bandy.


 
A tu mądrości debila z prze 12 tygodni. Jechał po wszystkich równo jeszcze tam brakowało baxxa, torpedy, Betonowo, kłosowskiego, sprzedajnych konowałów i reszty bandy.

Ty chyba jesteś jednak prawdziwym debilem, przecież ja jestem za depopulacją i NWO, więc prawidłowo, że umarł, wszystko działa jak powinno i mój android 13 z resztą też! Chociaż, fakt, to jeszcze nie ta skala, słabo to na razie idzie, ale może coś w końcu ruszy jesienią.
 
Nigdy nie wrócimy do normalności !
Ta karuzela będzie się kręcić do skutku !
Winni są nie tylko fanatycy foliarze covidovi ale także ludzie którzy tolerują ich zachowania.
Niestety ale słyszę wśród znajomych " Zaszczepiłem się bo i tak nas zmuszą " Zaszczepiliśmy się bo jedziemy do Chorwacji a nie chcemy mieć jakieś kwarantanny lub płacić za testy"
Tacy idioci robią za nas krok w przepaść.
Nie ma dla nich tolerancji za rozsiewanie strachu wymyślonymi stosami trupów na ulicach.
To się nigdy nie skończy. Czy to faktycznie plan na depopulację/agenda2030 czy czysty biznes i przy okazji zrobienie rewolucji gospodarczej na świecie tego nie wiem, ale po tych 2 latach nie ma ratunku dla tej cywilizacji.
Ludzie oszaleli na tym punkcie. Ze skrajności w skrajność zamiast na logikę myśleć. Do tego media i jebani przekupieni politycy nakręcają to gówno na okrągło. Ja mam na to wyjebane od samego początku i jak patrzę z boku co tu się dzieje i jak ludzi jebie na łeb to czuje się jak filmie. Spirala strachu napędzana na potęgę.

Pracuje w farmacji wiem jakimi tam kwotami się operuje i jaka w tej całej maszynie jest niewyobrażalnie wielka kasa.
Pomijając już fakt masy niespójności i bezsensów które przez ten czas występowały.

Skoro po 2 latach jest już tyle badań i statystyk z których widać, że umieralność jest mała to ktoś musi mieć w tym biznes lub jakiś inny cel żeby to dalej ciągnąć. Inaczej tego nie widzę.
Z czysto logicznego punktu widzenia po co młodych zmuszać do szczepienia na COŚ gdzie umieralność w grupie do 50 roku życia jest znikoma?

It's all about the money.
 
Ja mam na to wyjebane od samego początku i jak patrzę z boku co tu się dzieje i jak ludzi jebie na łeb to czuje się jak filmie. Spirala strachu napędzana na potęgę.
Nie da się stać z boku bo prędzej czy później Ciebie albo Twoich bliskich dosięgną skutki tych działań.
Z czysto logicznego punktu widzenia po co młodych zmuszać do szczepienia na COŚ gdzie umieralność w grupie do 50 roku życia jest znikoma?
Narracja Spin doktorów już się zmieniła. Nowa bajka to Delta zabija najczęściej 12- 40 lat
 
Nie da się stać z boku bo prędzej czy później Ciebie albo Twoich bliskich dosięgną skutki tych działań.

Narracja Spin doktorów już się zmieniła. Nowa bajka to Delta zabija najczęściej 12- 40 lat

No bo muszą sprzedawać produkt. Za to mają zapłacone.
Muszą jakoś straszyć takich młodych ludzi jak ja. Ludzie analizują dane i widzą że młode roczniki przechodzą albo lekko, albo bezobjawowo co jest już w ogóle śmiechu warte w obliczu tego jak przedstawiają tą chorobę w mediach.
Spirala strachu musi się kręcić jak pojebana.

Choroba jest to fakt, ale czy murzynów zamykają w Afryce gdzie umieralność na dżumę jest nieporównywalnie większa? no nie, a nam kazali z domów nie wychodzić przez parę miesięcy na coś gdzie nawet 1% umieralności nie ma.

Jak ktoś faktycznie się boi to powinien się zaszczepić. Reszta powinna mieć możliwość normalnego życia każdy zna ryzyko.

Polecam książkę "Sztuka Wojny" bardzo dużo można ciekawych rzeczy z niej wyciągnąć w szerszym aspekcie panującej sytuacji, której nie chcę ale muszę nazwać nowoczesną wojną ;)
 
A to lepiej jakby teflon wykryli, czy gorzej? :zakręcony:
A to serio wykryli i już Ci gorzej? :zakręcony:

Trochę nauki:

"Zespół biologów, inżynierów i innych naukowców z Uniwersytetu Browna badał potencjalną toksyczność grafenu w połączeniu z ludzkimi komórkami. Okazało się, że największe zalety materiału w przypadku nieumyślnego wprowadzenia do organizmu (na przykład poprzez nos) staja się jego wadami – cienkie, mocne i ostre nanocząsteczki łatwo mogą przebijać błony komórkowe umożliwiając grafenowi przedostanie się do komórki i zakłócenie jej normalnego funkcjonowania."

"Materiały te mogą być wdychane nieumyślnie albo nawet celowo wstrzykiwane lub wszczepiane jako elementy nowych modeli biomedycznych” – powiedział Robert Hurt, profesor inżynierii i jeden z badaczy."


"Inne badanie zostało przeprowadzone przez zespół z Riverside’s Bourns College of Engineering będącego częścią Uniwersytetu Kalifornijskiego". Konkluzja tych badań: "grafen może być niebezpieczny dla zwierząt, roślin i ludzi."


 
A to serio wykryli i już Ci gorzej? :zakręcony:

Trochę nauki:

"Zespół biologów, inżynierów i innych naukowców z Uniwersytetu Browna badał potencjalną toksyczność grafenu w połączeniu z ludzkimi komórkami. Okazało się, że największe zalety materiału w przypadku nieumyślnego wprowadzenia do organizmu (na przykład poprzez nos) staja się jego wadami – cienkie, mocne i ostre nanocząsteczki łatwo mogą przebijać błony komórkowe umożliwiając grafenowi przedostanie się do komórki i zakłócenie jej normalnego funkcjonowania."

"Materiały te mogą być wdychane nieumyślnie albo nawet celowo wstrzykiwane lub wszczepiane jako elementy nowych modeli biomedycznych” – powiedział Robert Hurt, profesor inżynierii i jeden z badaczy."


"Inne badanie zostało przeprowadzone przez zespół z Riverside’s Bourns College of Engineering będącego częścią Uniwersytetu Kalifornijskiego". Konkluzja tych badań: "grafen może być niebezpieczny dla zwierząt, roślin i ludzi."


A istnieje opcja, ze kluczowa jest kwestia dawki ? Moze jakas mikroskopijna ilosc w czyms pomaga tej szczepionce ?

Mam paru zaszczepionych znajomych. Sprawdze w najblizszych kilku dniach ich magnetycznosc :crazy:
 
A istnieje opcja, ze kluczowa jest kwestia dawki ? Moze jakas mikroskopijna ilosc w czyms pomaga tej szczepionce ?
Jak na razie nie wiadomo do końca, czy rzeczywiście wykryto grafen w tej fiolce. Za mało mam obecnie czasu na porządniejszy research. Co do dawki, to mowa o tym, że zawartość fiolki to głównie tlenek grafenu (od 98 do 99%), nie jest to "mikroskopijna" dawka. Poza tym przeczytaj wyniki badań na które wskazałem odnośnie szkodliwości grafenu, dawka w takiej ilości jak w przypadku objętości fiolki z szczypiwką to "ocean" nanocząsteczek
Mam paru zaszczepionych znajomych. Sprawdze w najblizszych kilku dniach ich magnetycznosc
;) jak to mówią teoretycy spisku - część zapewne otrzymuje sól fizjologiczną, czy inne placebo, bo by sie ludziska połapały przecie, ni? ;)
 

Nawet jest promocja na tą książkę:

Kto to ten Białek?
 
Nawet jest promocja na tą książkę:

Kto to ten Białek?
Nie zagłębiałem się ale w 2018 roku ta książka jest wydana więc chłop coś wysmarował
 
Testy PCR skompromitowane, objawy takie jak utrata węchu i smaku występuje również przy grypie... mniemam, że wszystkie liczby zakażeń koroną były stwierdzane za pomocą sekwencjonowania genetycznego? Nie? No to co tu się odpierdala? W Australii to już cyrk kosmiczny, połowa australijczyków objęta zakazem jakiegokolwiek kontaktowania się, rozmawiania z kimkolwiek, zakupy tylko w ostateczności, bo pojawił się stosunkowo niewielki wzrost zakażeń... stwierdzanych przy użyciu... no właśnie :facepalm:

 
Testy PCR skompromitowane, objawy takie jak utrata węchu i smaku występuje również przy grypie... mniemam, że wszystkie liczby zakażeń koroną były stwierdzane za pomocą sekwencjonowania genetycznego? Nie? No to co tu się odpierdala? W Australii to już cyrk kosmiczny, połowa australijczyków objęta zakazem jakiegokolwiek kontaktowania się, rozmawiania z kimkolwiek, zakupy tylko w ostateczności, bo pojawił się stosunkowo niewielki wzrost zakażeń... stwierdzanych przy użyciu... no właśnie :facepalm:

ze 20 razy w zyciu tracilem wech i smak. Dzieje sie tak czasem przy glupim przeziebieniu, zapaleniu gardla czy jakies infekcji zatok.
 
Zastanawiam sie, po kiego chuja oni daja na takie akcje kobiety? No spojrzcie na te sierote co tam biegnie, gdzie ona tam pasuje? W czym mialaby pomoc? 2:40 :cryme: filmik jest, trzeba kliknac
 
@klocuniek chyba Ty wrzucałeś tutaj porównanie wielkości wirusa do cząsteczki smogu PM 2.5
Masz to gdzieś pod ręką?

Mam też pytanie. Czy w The Lancet są opublikowane jakieś badania które stwierdzają lub zaprzeczają działanie szczepuonki, czy jeszcze takich badań nie ma bo za krótki czas na to? (jeśli było to sorry, ale echodzę od czasu do czasu tylko z Tytka się pośmiać i mogłem nie zauważyć jeślibtakie były).
 
ze 20 razy w zyciu tracilem wech i smak. Dzieje sie tak czasem przy glupim przeziebieniu, zapaleniu gardla czy jakies infekcji zatok.
Ja mam przewlekłe zapalenie zatok.
90 % roku mam katar jak z kranu na zmianę z zatkanym nosem na amen.
Maski nie noszę bo chu ja dają, a ja się w tym duszę.
Czyli mnie powinni zamknąć w klatce bo jestem siewcą śmierci :>

Pojebani ludzie pojebany świat.
 
I nikt się nie burzy, że jak bandyci, procedują w nocy z niedzieli na poniedziałek?

Jakaś Kasia Lubnauer albo inna Szajbus-Bajbus na ten przykład?

Nikt? Nic?
:travolta:
Więcej, kiedy u nas zrobią to samo, żadna promowana przez media głównego nurtu Joanna Darc typu Lampart czy inna Gepart wraz z wrzeszczacymi waginami nie wyjdzie na ulice "walczyć o wolność". O dziwo te same osoby popierają segregację, nierówności, dyskryminacje, a na prawa obywatelskie srają.
 
Więcej, kiedy u nas zrobią to samo, żadna promowana przez media głównego nurtu Joanna Darc typu Lampart czy inna Gepart wraz z wrzeszczacymi waginami nie wyjdzie na ulice "walczyć o wolność". O dziwo te same osoby popierają segregację, nierówności, dyskryminacje, a na prawa obywatelskie srają.
Nic w tym dziwnego, to żadni "bojownicy o wolność" tylko faszyści i popierdoleńcy. Kto tego nie widział od początku ten jest frajerem jak z podręcznika
 
Back
Top