Konflikt Rosja-Ukraina

Ale dupka piecze. Napisał, że nie będzie się tu udzielać bo swoje już napisał. Po co szukacie sensacji na siłe. Serio przestało soę dziać, dwa dni spokojniejsze na wojnie to trzeba znaleźć jakiś temat. Jak się nudzicie to idzcie posłuchac najpipularniejszych piosenek wojennych na TVN
Ktoś się Ciebie pytał?
Z tego co wiem poprosił o skasowanie konta
Dziękuję za odpowiedź.
 
Ooo mamy nowy licznik? A jest już licznik ofiar i rannych?
Narazie nie ma bo liczba nie jest na tyle przerażająca jak przy COVID. Jakby ktoś chciał poszukać na poważnie liczb ofiar to na ten moment raczej jest to niemożliwe ze wzgklędu na dezinformacje
 
ukrukrukr.jpg

Tutaj dla ciekawskich gdzie leży ta elektrownia atomowa.


zelenski.jpg

...
 
Last edited:
To wracając do "rzetelnych informacji" czy któryś z Kolegów od tychże informacji mógłby mi powiedzieć co z tym 60 kilometrowym konwojem co to 3 dni temu już prawie wjeżdżał do Kijowa? Jedzie na wstecznym czy jak? Zapomnieliśmy o jednej z głównych informacji dnia (tamtego dnia)?

:travolta:

Jaki dzisiaj przekaz dnia? Bombardowanie elektrowni atomowej i nuklearna zakłada za rogiem?
Stoją na światłach
 
Jakim szpiegiem? Po prostu napisałem, że nie składasz zdań jak Polak, weź typie. Podchodzę do Ciebie z sercem i dobrą radą, a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś KGB. Jak tak, to cofam pozdrowienia i spadaj na szczaw.
Co jest kurwa z ludźmi w tym temacie, że najbardziej do rzeczy mówi @szplin. Tego się nie spodziewałem.
EDIT: ale jeśli ten psychol Scurvol poleciał to... Cóż, nawet wojna ma swoje dobre strony.
Dzięki za słowa uznania. Po Tobie bym się nie spodziewał, gdyż raczej uznałbym, że jesteś w tym "owczym pędzie".
Może czasem brzmię radykalnie, bo mam swoje wartości i w miarę logicznie pracujący umysł, który reaguje alertem na gwałcenie logiki. Owszem, zazwyczaj nie przedstawiam szerzej swoich myśli, a podane jako krótkie hasła mają one wydźwięk jeszcze bardziej radykalny. Cóż, w 99,99% przypadków na cohones wchodzę z telefonu, na którym nie lubię pisać dłuższych treści. Klepanie paluchami nie nadąża za myślami i więcej wymazuję niż piszę, bo mam za grube paluchy. Na komputerze też zazwyczaj nie chce mi się myśli rozwijać, gdyż szkoda mi na to czasu i pary :lol: .
 
Może czasem brzmię radykalnie, bo mam swoje wartości i w miarę logicznie pracujący umysł, który reaguje alertem na gwałcenie logiki. Owszem, zazwyczaj nie przedstawiam szerzej swoich myśli, a podane jako krótkie hasła mają one wydźwięk jeszcze bardziej radykalny. Cóż, w 99,99% przypadków na cohones wchodzę z telefonu, na którym nie lubię pisać dłuższych treści. Klepanie paluchami nie nadąża za myślami i więcej wymazuję niż piszę, bo mam za grube paluchy. Na komputerze też zazwyczaj nie chce mi się myśli rozwijać, gdyż szkoda mi na to czasu i pary :lol: .
Czy to twój opis na tinderze?
 
Na razie jest przyjmowanie do domów, ale długo tego nie będzie, też nie każdy chyba zdaje sobie, że to nie jest łatwo żyć w domu z ludźmi, którzy nie mówią w tym samym języku.

Jak ktoś chce przyjomować do domu, niech przyjmuje, co mi tam, bardzo dobrze, takich ludzi nam potrzeba. Ale ile tak można wytrzymać, tydzień, dwa? Po miesiącu zrobi się niezręcznie, emocje opadną, i będzie Meksyk. Wygonić?
To powany problem.
Wystarczy przypomnieć sobie jaki problem mieli Niemcy z ogarnięciem lokali dla śniadych, jakie emocje budziło siłowe przejmowanie lokali. Oni i tak są karni, u nas tak łatwo nie pójdzie, będą protesty, Konfederacja będzie grzała temat, i PiSiory polegną na całej linii, temat nie do ogarnięcia.
 
Jak ktoś chce przyjomować do domu, niech przyjmuje, co mi tam, bardzo dobrze, takich ludzi nam potrzeba. Ale ile tak można wytrzymać, tydzień, dwa? Po miesiącu zrobi się niezręcznie, emocje opadną, i będzie Meksyk. Wygonić?
To powany problem.
Wystarczy przypomnieć sobie jaki problem mieli Niemcy z ogarnięciem lokali dla śniadych, jakie emocje budziło siłowe przejmowanie lokali. Oni i tak są karni, u nas tak łatwo nie pójdzie, będą protesty, Konfederacja będzie grzała temat, i PiSiory polegną na całej linii, temat nie do ogarnięcia.
Nie mów tak, bo powiedzą, że z ofiar robisz oprawców
 
Dzięki za słowa uznania. Po Tobie bym się nie spodziewał, gdyż raczej uznałbym, że jesteś w tym "owczym pędzie".
Może czasem brzmię radykalnie, bo mam swoje wartości i w miarę logicznie pracujący umysł, który reaguje alertem na gwałcenie logiki. Owszem, zazwyczaj nie przedstawiam szerzej swoich myśli, a podane jako krótkie hasła mają one wydźwięk jeszcze bardziej radykalny. Cóż, w 99,99% przypadków na cohones wchodzę z telefonu, na którym nie lubię pisać dłuższych treści. Klepanie paluchami nie nadąża za myślami i więcej wymazuję niż piszę, bo mam za grube paluchy. Na komputerze też zazwyczaj nie chce mi się myśli rozwijać, gdyż szkoda mi na to czasu i pary :lol: .
Gruby na bramke.
 
Ale Ty wiesz lepiej ze jestem kacapskim szpiegiem lol XD Co wam robi KGB to szok. Trollowalem ze jestem Ukrem bo mi cos na fazie to sugerowalo XD

Przeczytaj ten temat z perspektywy 3 osoby.
Saszka jesteś żałosny, zamiast się wykręcać trolowaniem po prostu przestań tutaj pisać ponieważ cały ten syf z ostatnich stron to głównie twoja zasługa.
Budujesz zdania inaczej bo myślisz po ukraińsku, na początku byłeś dumny z pochodzenia a teraz jednak zmieniłeś zdanie bo się zbłaźniłeś totalnie, myślałeś że tutaj komuś nie pasuje że jesteś Ukraińcem, to wogole nie o to chodzi tylko o to co masz we lbie i o te głupoty wszystkie o których pisałeś. Tutaj nie działa zasada jak cię widzą tak cię piszą, tutaj działa zasada że jak cię czytają tak cię malują.
 
Back
Top