Konflikt Rosja-Ukraina

:antonio:

Piękne, ale dopóki Stanoski Ksysiu nie potwierdzi to Ci nie wierzę
Niestety zaangażowałem się w pomoc na Cohones i inne media odpuściłem. Wiesz, są pewne priorytety.
Czy dasz radę streścić działalność Stanoskiego?
 
Niestety zaangażowałem się w pomoc na Cohones i inne media odpuściłem. Wiesz, są pewne priorytety.
Czy dasz radę streścić działalność Stanoskiego?
atencjusz robiący gówno wywiady z dzbanami. Podobno popularny ale nie wiem bo ja nie znam i nie oglądam
 
Czas opuścić ten temat. Poziom informacyjny obniża się każdego dnia. Dyskusja kręci się wokół prób oczerniania ofiar i usprawiedliwienia oprawców
Ale jaki poziom informacyjny Ty chcesz? Przeciez widzisz, ze same fejki to o czym mamy Cie i formowac?


Kto zna rosyjki? PrzetlumacTxie czy podaje tam imie i nazwisko? Te filmiki z jeńcami to mi najbardziej śmierdzą w tym momencie. Tu odsylam do filmiku.

Podpułkownik, który zostaje złapany i nagle z dnia na dzień przestaje wierzyć w propagande a tak całe życie wierzył? No ciekawe ciekawe
 
Last edited:
Ja co prawda jestem ekspertem od wstawiania śmiesznych obrazków, ale wypowiem się co od konwoju.
Otóż moim zdaniem on ma prawo istnieć. Skoro on jest ruski, to ma też prawo mieć 60km (to w chuj dużo, spójrzcie na mapę ile to jest). Natomiast on powinien się wydłużać z każdym dniem ( np jedna ciężarówka się zepsuje, to te z przodu pojechały, a te z tyłu zostały cyk następnego dnia ma już nie 60 a np. 70km), albo zwróćcie uwagę na "bezwładność" takiej kolumny: jakby pierwsza ruszyła, to ostatnia odpaliłaby by silnik po kilku godzinach!
A co ciekawsze jak pokazują tę masę pojazdów... to codziennie są one w tych samych miejscach. Czyli nie jedzie.
Dlaczego?
Otóż dlatego że ta kolumna ma być po prostu a nie jechać! To tak jak taki mięśniak co tylko stoi i straszy posturą. Potęga Putina i Rosji zawsze opierała się na strachu... a co może być straszniejsze jak codziennie informować o 60km! kolumnie pojazdów.

Co jest istotne, Ukry to rozumieją i wykorzysują to, żeby straszyć nas. Czyli Putin straszy Kijów, Kijów straszy nas i wywiera presję o pomoc.
Jeślibyłaby to kolumna niosąca zagładę stolicy, to zrobiliby wszystko żeby ją rozbić, lub wręcz spowolnić. W tym temacie padło już pytanie czemu Ukry nic z nią nie robią, to na cohonesowo stratedzy wytłumaczyli, że jest chroniona z ziemi, morza i powietrza. Że żaden atak nie ma sensu, bo drony, samoloty i inne tałaństwo zostanie zniszczone przez sowietów. No ja bym z tym polemizował gdyż:
1 i tak obrońcy będą musieli zmierzyć się z tą potęgą
2 lepiej nawet próbować czy markować ataki, żeby choćby osłabić lub spowolnić marsz na Kijów
3 lepiej atakować wojsko w marszu niż jak się już rozłoży i okopie na swoich stanowiskach
4 aktaknwyprzedzajacy ma większą szansę na sukces niż dac się okrążyć i ostrzeliwać
5 próby zniszenia tej kolumny to szansa na uniknięcie zniszczenia stolicy i strat wśród cywili
Konkludując:
Każdej ze stron zależy żeby w świadomości ludzi istniał ten konwój. Każda ze stron coś tam próbuje ugrac.

P.s. Skoro jest tam tyle zaopatrzenia, broni, paliwa itp. To czemu ruscy podeślą trochę do innych regionów, gdzie muszą porzucać pojazdy (gdzieś była info że wyrzutnia TOS kosztuje 24mln$- dla takiego kosztownego sprzętu nie można podesłać jednej ciężarówki z paliwem? Przecież 1 cysterna w 60km kolumnie to nic!
I dlaczego nie podzielą kolumny np na 3x 20km? Nawet jakby mieli jechać dalszą drogą to i tak szybciej by dojechali niż stojąc w korku.
Jeszcze jeden punkt:
Jakby taki Duch Kijowa rozwaliłby ciężarówki i okazałoby się, że są puste albo przysłowiowe gówno wiozą...
Nie neguję zniszczeń i barbarzyństwa ruskich, podziwiam Ukraińców i imponują mi, ale jesteśmy bombardowani taką masą informacji, że nie jest możliwe odróżnić prawdę od fałszu. Propagnada każdej ze stron (a tych jest więcej niż agresorzy i obrońcy, bo jest jeszcze naszych rządzących, rządzących UE, poszczególnymi krajami, opozycji, osób z zasiegami medialnymi itp).
 
No i weź tutaj bądź poważny w tej sytuacji. No namówili żebym włączył tv no i jade na informacyjny tvn24 a tam Zelenski stoi i zaczyna oranie bani. Rosjanie przejeli kontrole nad najwiekszą elektrownią jądrową w euruopie. Nie mamy z nikim kontaktu bo odcieli media. Po chwile, ze przejeli kontrole na personelem, ktory może zroboć straszne rzeczy (jeszcze chwile temu nie mial pojecia co tam sie dzieje i czy personel w ogole jest). Boze pomozcie, on chce rozjebac elektrownie jadrowa, jeszcze zaden kraj na swiecie nie zaatakowal elektrowni jadrowej. Mysle sobie, chwila konsternacji no i wracam do normalnosci, że nie możliwe jest żeby ją rozjebał bo to zaszkodzi głównie rosjanom. Wyłączam to gówno po 5minutach bo sieją tylko panike i strach.
Telefon od matki:
-czesc synek. W razie czego jakbys potrzebowal to kupilam zapas jodu.

Ja pierdole.....
IMG_20220304_100501.jpg
 
No i weź tutaj bądź poważny w tej sytuacji. No namówili żebym włączył tv no i jade na informacyjny tvn24 a tam Zelenski stoi i zaczyna oranie bani. Rosjanie przejeli kontrole nad najwiekszą elektrownią jądrową w euruopie. Nie mamy z nikim kontaktu bo odcieli media. Po chwile, ze przejeli kontrole na personelem, ktory może zroboć straszne rzeczy (jeszcze chwile temu nie mial pojecia co tam sie dzieje i czy personel w ogole jest). Boze pomozcie, on chce rozjebac elektrownie jadrowa, jeszcze zaden kraj na swiecie nie zaatakowal elektrowni jadrowej. Mysle sobie, chwila konsternacji no i wracam do normalnosci, że nie możliwe jest żeby ją rozjebał bo to zaszkodzi głównie rosjanom. Wyłączam to gówno po 5minutach bo sieją tylko panike i strach.
Telefon od matki:
-czesc synek. W razie czego jakbys potrzebowal to kupilam zapas jodu.

Ja pierdole.....
View attachment 34474
Jak jebnie to Ciechocinka nie bedzie. Zalenskyy dziala w akcie rozpaczy chyba wola zachod na wojne nuklearna bo moga wysadzic elektrownie. Genius. Jebac kacapow ale to wyglada dziwnie. Rozum mu odebralo albo tam jest mega rozkurw juz albo czegos nie wiemy
 
A Putin to z banderowcami walczy. Kliczko Usyk Lomachenko to banderowcy teraz dla przecietnego kacapskiego tawarisza. Zaraz bedzie moze nas chcial wyzwalac od Kaczora jak Ukraine przejdzie.Tam to maja swiat z Orwella
 
:siara:
 
@J.N "BBa" chłopie Ty zrozumiesz w końcu, że w tym wszystkim chodzi o to, że nie składasz zdań jak Polak? Powiedział Ci to kolega, który jest specjalista w dziedzinie, ja jestem tylko byłym korektorem tekstu, ale również to potwierdzam. Nikt wychowany w Polsce, niezależnie od korzeni, neleciałości, czy regionu, nie budowałby zdań tak jak Ty. Powtarzasz kłamstwo, w które nikt nie wierzy i dlatego ludzie są wobec Ciebie sceptyczni. Jestem w tej chwili na 101 stronie, ale Twój styl tak rzucił mi się w oczy, że musiałem to napisać od razu.
Gdybyś mniej chlał i gdybyś przestał kłamać, dyskusja wyglądałaby inaczej. Wyłączając oczywiście użytkownika Scurvol, na którego nikt rozsądny nie powinien marnować sekundy swojego życia. Pozdrawiam Cię mimo wszystko, życzę Ci dobrze i mam nadzieję, że się trzymasz dzielnie w tej trudnej sytuacji.
 
Swiat powoli olewa Ukraine jak nas podczas 2 wojny swiatowej. Wyrazy ubolewania ameryka przesyla i pelne wsparcie slowne lol. Biden pocieszyl miche pochwalil Ukraine zebral gromkie brawa i powiedzial ze nic nie zrobi
:travolta:
 
No i weź tutaj bądź poważny w tej sytuacji. No namówili żebym włączył tv no i jade na informacyjny tvn24 a tam Zelenski stoi i zaczyna oranie bani. Rosjanie przejeli kontrole nad najwiekszą elektrownią jądrową w euruopie. Nie mamy z nikim kontaktu bo odcieli media. Po chwile, ze przejeli kontrole na personelem, ktory może zroboć straszne rzeczy (jeszcze chwile temu nie mial pojecia co tam sie dzieje i czy personel w ogole jest). Boze pomozcie, on chce rozjebac elektrownie jadrowa, jeszcze zaden kraj na swiecie nie zaatakowal elektrowni jadrowej. Mysle sobie, chwila konsternacji no i wracam do normalnosci, że nie możliwe jest żeby ją rozjebał bo to zaszkodzi głównie rosjanom. Wyłączam to gówno po 5minutach bo sieją tylko panike i strach.
Telefon od matki:
-czesc synek. W razie czego jakbys potrzebowal to kupilam zapas jodu.

Ja pierdole.....
View attachment 34474
Nie no Panowie wiem, ze i tak mi nie uwierzycie.. ale przysiegam na matule. Najpierw na TVN sianie strachu, slajd leci i nastepny temat:
Najpopularniejsza muzyka wojenna :iamdone:
 
@J.N "BBa" chłopie Ty zrozumiesz w końcu, że w tym wszystkim chodzi o to, że nie składasz zdań jak Polak? Powiedział Ci to kolega, który jest specjalista w dziedzinie, ja jestem tylko byłym korektorem tekstu, ale również to potwierdzam. Nikt wychowany w Polsce, niezależnie od korzeni, neleciałości, czy regionu, nie budowałby zdań tak jak Ty. Powtarzasz kłamstwo, w które nikt nie wierzy i dlatego ludzie są wobec Ciebie sceptyczni. Jestem w tej chwili na 101 stronie, ale Twój styl tak rzucił mi się w oczy, że musiałem to napisać od razu.
Gdybyś mniej chlał i gdybyś przestał kłamać, dyskusja wyglądałaby inaczej. Wyłączając oczywiście użytkownika Scurvol, na którego nikt rozsądny nie powinien marnować sekundy swojego życia. Pozdrawiam Cię mimo wszystko, życzę Ci dobrze i mam nadzieję, że się trzymasz dzielnie w tej trudnej sytuacji.
Ooops u got me. Mamy cie! :gdzie:
Najebany bylem i nacpany taki jak to pisalem ze jak rano wstalem sie sam z siebie smialem. Spiecie bylo na stykach polowy nie pamietalem rano. Moj brat sie rozstal z zona matka 3 dzieci swoich i poszedlem jak dzik w pasnik. Pochodze z podlasia i dla mnie brzozy zaszumieli
 
Właśnie co się stało ze Scurvolem? Spadł z rowerka, czy sam po angielsku wyszedł z Cohones? @Dzihados ?
 
@J.N "BBa" chłopie Ty zrozumiesz w końcu, że w tym wszystkim chodzi o to, że nie składasz zdań jak Polak? Powiedział Ci to kolega, który jest specjalista w dziedzinie, ja jestem tylko byłym korektorem tekstu, ale również to potwierdzam. Nikt wychowany w Polsce, niezależnie od korzeni, neleciałości, czy regionu, nie budowałby zdań tak jak Ty. Powtarzasz kłamstwo, w które nikt nie wierzy i dlatego ludzie są wobec Ciebie sceptyczni. Jestem w tej chwili na 101 stronie, ale Twój styl tak rzucił mi się w oczy, że musiałem to napisać od razu.
Gdybyś mniej chlał i gdybyś przestał kłamać, dyskusja wyglądałaby inaczej. Wyłączając oczywiście użytkownika Scurvol, na którego nikt rozsądny nie powinien marnować sekundy swojego życia. Pozdrawiam Cię mimo wszystko, życzę Ci dobrze i mam nadzieję, że się trzymasz dzielnie w tej trudnej sytuacji.
Ale Ty wiesz lepiej ze jestem kacapskim szpiegiem lol XD Co wam robi KGB to szok. Trollowalem ze jestem Ukrem bo mi cos na fazie to sugerowalo XD
 
@J.N "BBa" chłopie Ty zrozumiesz w końcu, że w tym wszystkim chodzi o to, że nie składasz zdań jak Polak? Powiedział Ci to kolega, który jest specjalista w dziedzinie, ja jestem tylko byłym korektorem tekstu, ale również to potwierdzam. Nikt wychowany w Polsce, niezależnie od korzeni, neleciałości, czy regionu, nie budowałby zdań tak jak Ty. Powtarzasz kłamstwo, w które nikt nie wierzy i dlatego ludzie są wobec Ciebie sceptyczni. Jestem w tej chwili na 101 stronie, ale Twój styl tak rzucił mi się w oczy, że musiałem to napisać od razu.
Gdybyś mniej chlał i gdybyś przestał kłamać, dyskusja wyglądałaby inaczej. Wyłączając oczywiście użytkownika Scurvol, na którego nikt rozsądny nie powinien marnować sekundy swojego życia. Pozdrawiam Cię mimo wszystko, życzę Ci dobrze i mam nadzieję, że się trzymasz dzielnie w tej trudnej sytuacji.
Sam nie wiem co bylo gorsze moje jazdy na pizdolocie czy reakcja forum na bajta o byciu Ukraincem. Szczujnia FSB dziala. Dalej skladam zdania jak nie polak XD kwity chcesz ?
Jestem polak w calosci o ile czegos nie wiem , beka ze mnie bo sie porobilem i pierdolilem farmazony ale i z tych co hejtowali Ukrow
:kawulzbani:
 
Ci tłumacze co płakali tłumacząc przemówienie Zelenskiego to po pierwsze nieprofesjonalne, a po drugie zabieg psychologiczny. Dodatkowo ta ukrainka co płakała Borisowi na konferencji w pl żeby zamknąć strefę lotów nad Ukrainą, jest czlonkiem WEF. To jest namawianie do wypowiedzenia wojny Rosji przez zachód. No fly zone dla Rosji oznacza zestrzelenie każdego rosyjskiego samolotu nad Ukrainą. Dzięki Klaus, great reset in progress :kis:

 
Ale Ty wiesz lepiej ze jestem kacapskim szpiegiem lol XD Co wam robi KGB to szok. Trollowalem ze jestem Ukrem bo mi cos na fazie to sugerowalo XD
Jakim szpiegiem? Po prostu napisałem, że nie składasz zdań jak Polak, weź typie. Podchodzę do Ciebie z sercem i dobrą radą, a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś KGB. Jak tak, to cofam pozdrowienia i spadaj na szczaw.
Co jest kurwa z ludźmi w tym temacie, że najbardziej do rzeczy mówi @szplin. Tego się nie spodziewałem.
EDIT: ale jeśli ten psychol Scurvol poleciał to... Cóż, nawet wojna ma swoje dobre strony.
 
Właśnie co się stało ze Scurvolem? Spadł z rowerka, czy sam po angielsku wyszedł z Cohones? @Dzihados ?
Ale dupka piecze. Napisał, że nie będzie się tu udzielać bo swoje już napisał. Po co szukacie sensacji na siłe. Serio przestało soę dziać, dwa dni spokojniejsze na wojnie to trzeba znaleźć jakiś temat. Jak się nudzicie to idzcie posłuchac najpipularniejszych piosenek wojennych na TVN
 
Ale dupka piecze. Napisał, że nie będzie się tu udzielać bo swoje już napisał. Po co szukacie sensacji na siłe. Serio przestało soę dziać, dwa dni spokojniejsze na wojnie to trzeba znaleźć jakiś temat. Jak się nudzicie to idzcie posłuchac najpipularniejszych piosenek wojennych na TVN
Jest na spotify jakaś playlista, posłuchałbym sobie w pracy zanim zatrudnią jakiegoś ukraińca na moje miejsce :boystop:
 
Jakim szpiegiem? Po prostu napisałem, że nie składasz zdań jak Polak, weź typie. Podchodzę do Ciebie z sercem i dobrą rada, a Ty mi wyjeżdżasz z jakimś KGB. Jak tak, to cofam pozdrowienia i spadaj na szczaw.
Co jest kurwa z ludźmi w tym temacie, że najbardziej do rzeczy mówi @szplin. Tego się nie spodziewałem.
Nie pisalem do Ciebie konkretnie tam bylo jechane od kurew banderowskich gdy pisalem tu najebany ze jestem Ukrainskiego pochodzenia. Ja specyficznie pisze i mowie. Troche po swojemu ale jestem polakiem. I beka ze zaden polak z pochodzenia tak nie gada i zdan nie sklada bo ja jestem polakiem z dziada pradziada :beczka:
 
No i weź tutaj bądź poważny w tej sytuacji. No namówili żebym włączył tv no i jade na informacyjny tvn24 a tam Zelenski stoi i zaczyna oranie bani. Rosjanie przejeli kontrole nad najwiekszą elektrownią jądrową w euruopie. Nie mamy z nikim kontaktu bo odcieli media. Po chwile, ze przejeli kontrole na personelem, ktory może zroboć straszne rzeczy (jeszcze chwile temu nie mial pojecia co tam sie dzieje i czy personel w ogole jest). Boze pomozcie, on chce rozjebac elektrownie jadrowa, jeszcze zaden kraj na swiecie nie zaatakowal elektrowni jadrowej. Mysle sobie, chwila konsternacji no i wracam do normalnosci, że nie możliwe jest żeby ją rozjebał bo to zaszkodzi głównie rosjanom. Wyłączam to gówno po 5minutach bo sieją tylko panike i strach.
Telefon od matki:
-czesc synek. W razie czego jakbys potrzebowal to kupilam zapas jodu.

Ja pierdole.....
View attachment 34474
Ooo mamy nowy licznik? A jest już licznik ofiar i rannych?
 
Back
Top