Konflikt Rosja-Ukraina

Słyszałem,ze zatrudniano ukrainskich lekarzy już wczesniej,może warunkiem dalszej pracy było zdanie egzaminu w Polsce.
Z tego co kojarzę musieli najpierw nostryfikować dyplom. Chociaż może się mylę, nie znam żadnych ukraińskich lekarzy w sumie. Tak czy inaczej chodziło mi o to, że skoro większość uwala egzamin to znaczy, że egzamin w jakimś stopniu jednak działa, więc sranie się o to jacy to nie będą później leczyć jest nielogiczne.
 
20230626_193939.jpg
 

Fajna malpka.

a co do profilu twitterowego to trzeba byc spierdolonym na glowe by wstawiac sobie flage polski, komunistycznych chin, bialorusi, rosji, serbii obok siebie :siara: z tych wszystkich wyzej wymienionych to chyba chiny sa tylko w neutralnych stosunkach z nami (chyba ze o czyms nie wiem) gdzie i tak na logike powinnismy podchodzic do tego z dystansem bo jestesmy w kontr sojuszu.
 
Fajna malpka.

a co do profilu twitterowego to trzeba byc spierdolonym na glowe by wstawiac sobie flage polski komunistycznych chin, bialorusi, rosji, serbii obok siebie :siara: z tych wszystkich wyzej wymienionych to chyba chiny sa tylko w neutralnych stosunkach z nami (chyba ze o czyms nie wiem) gdzie i tak na logike powinnismy podchodzic do tego z dystansem bo jestesmy w kontr sojuszu.


Przecież Twitter Vitasa to same ruskie trollkonta. No, pewnie w 90%.
Wybierać sobie świadomie tak chora bańkę informacyjna...cóż. Małpa nawet by tak nie zrobiła
 
Tylko kto będzie mieszkał i pracował na Ukrainie? U nas jest jeszcze taka opcja, że chłop robi w Polsce, a rodzina siedzi na Ukrainie, gość wysyła kasę i raz na dwa-trzy tygodnie jedzie do domu. Z dalszych lokalizacji (Niemcy, Beneluks) jest to już raczej niemożliwe. Wystarczy stworzyć warunki (transport, prawo pracy), i mamy pracowników, a nie mamy ich rodzin na głowie (szkoły, służba zdrowia itd.).
Utopia, Panie, utopia! Myślisz, że oni będą tego prawa przestrzegać? Mam przykład z zeszłego tygodnia. Chcieliśmy kupić segment na warszawskim Targówku i tak sobie gadam z deweloperem i mówi mi, że na osiedlu na pewno nie będzie Ukrów i Białorusinów bo oni nie mogą kupować nieruchomości, w ktorych skład wchodzi droga. Mówił mi, że miał kilku chętnych i oni już z wlasnym notariuszem, ktory to obejdzie przez słupa:). Chłop nie przepada za tymi nacjami więc kazał im się w dupę pocałować ale masz przykład jacy oni sa praworządni i biedni. Segment kosztuje 2 bańki, a oni płacą gotówką.
 
Utopia, Panie, utopia! Myślisz, że oni będą tego prawa przestrzegać? Mam przykład z zeszłego tygodnia. Chcieliśmy kupić segment na warszawskim Targówku i tak sobie gadam z deweloperem i mówi mi, że na osiedlu na pewno nie będzie Ukrów i Białorusinów bo oni nie mogą kupować nieruchomości, w ktorych skład wchodzi droga. Mówił mi, że miał kilku chętnych i oni już z wlasnym notariuszem, ktory to obejdzie przez słupa:). Chłop nie przepada za tymi nacjami więc kazał im się w dupę pocałować ale masz przykład jacy oni sa praworządni i biedni. Segment kosztuje 2 bańki, a oni płacą gotówką.


A myślisz, że jaki procent Ukraińców na to stać?
 
A myślisz, że jaki procent Ukraińców na to stać?
Nie wiem gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w Warszawie w Koneserze. Pełno Ukrów, wynajmują chaty po 8-9 tys. lub kupują za grubą kasę. Lexusy, Prosiaki, BMW wszystko nowe, pachnące piękne. Widzę też na ulicach innych dzielnic co się dzieje. Nie zazdroszczę im, mam swoje i nie narzekam. Ale nie róbmy z nich uciśnionych biedaków. Jest też drugi biegun, radosne zuliki z wieziennymi tatuażami. Ostatnio policja na Bialostockiej położyła na glebę Ukra łazacego sobie z atrapą AK-47, nawalony jak szpak. Szkoda mi było tych policjantów, mimo, że nosilem mundur w innym kolorze i nie przepadam za nimi. Jak dla mnie powinni go odstrzelić i tyle, a pewnie skonczy sie na tym, że on dobry, biedny i ma traumę! Sam wiem co to stres pourazowy, wylazlem z niego ale nigdy by mi do glowy nie przyszly takie zachowania, choc czasem mialem autoagresywne myśli.
 
Nie wiem gdzie mieszkasz. Ja mieszkam w Warszawie w Koneserze. Pełno Ukrów, wynajmują chaty po 8-9 tys. lub kupują za grubą kasę. Lexusy, Prosiaki, BMW wszystko nowe, pachnące piękne. Widzę też na ulicach innych dzielnic co się dzieje. Nie zazdroszczę im, mam swoje i nie narzekam. Ale nie róbmy z nich uciśnionych biedaków. Jest też drugi biegun, radosne zuliki z wieziennymi tatuażami. Ostatnio policja na Bialostockiej położyła na glebę Ukra łazacego sobie z atrapą AK-47, nawalony jak szpak. Szkoda mi było tych policjantów, mimo, że nosilem mundur w innym kolorze i nie przepadam za nimi. Jak dla mnie powinni go odstrzelić i tyle, a pewnie skonczy sie na tym, że on dobry, biedny i ma traumę! Sam wiem co to stres pourazowy, wylazlem z niego ale nigdy by mi do glowy nie przyszly takie zachowania, choc czasem mialem autoagresywne myśli.


Nikt z bogatych ukrow nie robi biednych ukrow xd
A Ci co mają drogie auta to przecież naplys- znaczy, że zarabiają siano i tu wydają, nikt do nich nie dokłada.
 
Utopia, Panie, utopia! Myślisz, że oni będą tego prawa przestrzegać? Mam przykład z zeszłego tygodnia. Chcieliśmy kupić segment na warszawskim Targówku i tak sobie gadam z deweloperem i mówi mi, że na osiedlu na pewno nie będzie Ukrów i Białorusinów bo oni nie mogą kupować nieruchomości, w ktorych skład wchodzi droga. Mówił mi, że miał kilku chętnych i oni już z wlasnym notariuszem, ktory to obejdzie przez słupa:). Chłop nie przepada za tymi nacjami więc kazał im się w dupę pocałować ale masz przykład jacy oni sa praworządni i biedni. Segment kosztuje 2 bańki, a oni płacą gotówką.
To akurat jest spoko, że wydają u nas pieniądze, najlepiej jakby emigrowali sami bogaci.
 
Wojna to podłe gówne
Nawet nie wiesz jak. Choć bywa piękna w swojej prostocie. Miny, wszelkiego rodzaju fugazy, kasety, fosfor to najgorsze kurestwo jakie może być. Szczególnie miny, które nie wybierają i bardzo często są tworzone tak, zeby brzydko zabijać. Co innego jak chłopa rozerwie i nic nie poczuje, co innego jak upierdoli nogi czy wywali flaki, a człowiek żyje, chociaż i tak jest trupem.
 
Nawet nie wiesz jak. Choć bywa piękna w swojej prostocie. Miny, wszelkiego rodzaju fugazy, kasety, fosfor to najgorsze kurestwo jakie może być. Szczególnie miny, które nie wybierają i bardzo często są tworzone tak, zeby brzydko zabijać. Co innego jak chłopa rozerwie i nic nie poczuje, co innego jak upierdoli nogi czy wywali flaki, a człowiek żyje, chociaż i tak jest trupem.


Niedawno w Przekroju pojawiają się artykuły o tym, że ludzie są generalnie dobrzy. I podano przykład...wojny. Okazuje się, że, według badań, żołnierze heroicznie nie walczą zazwyczaj z powodu nienawisci do wroga czy miłości do ojczyzny. Oni walczą z miłości do kolegów z oddziału. Wiedza, że jak nawala to oni zginą. I woła oddać za nich życie niz pozwolić by przez nich koledzy ucierpieli.
Zresztą, wojny zawsze pokazują ile w ludzi jest dobra.
 
To akurat jest spoko, że wydają u nas pieniądze, najlepiej jakby emigrowali sami bogaci.
Znowu utopia. Myslisz, ze ci bogaci to dobre misie milaczki, jeżeli kręcą już przy zakupie to dobrze nie wróży? OK wydają pieniądze ale podatków u nas nie płacą, pompują często nielegalną gotówkę, przecież nikt nie sprawdzi jej pochodzenia, powodując wzrost cen, my na tym cierpimy. Możemy również ściągnąć sobie chłopaków od Escobara, dać im azyl, ci to dopiero wydadzą pieniędzy:).
 
Last edited:
Back
Top