Konflikt Rosja-Ukraina

Dla mnie żaden z nich :jjsmile:
Ogólnie to już od bardzo dawna ani nie szukam ani nie słucham informacji na temat konfliktu od "ekspertów" większy syf robią w głowie ( zmieniając narrację z dnia na dzień ) niż pożytku.
Ci eksperci nizszego szczebla zmieniaja narracje by miec klikalność, Ci bardziej "poważani" eksperci zmieniaja narracje by modelowac opinie spoleczna co do ukrow i calego konfliktu, jak nasz gen. Skrzypczak z ktorym we wtorek idziemy na moskwe i ukry rozpierdalaja wszystko w drobny mak lecz juz tydzien po Skrzypczak ma wizje zalamania sie frontu i sromotnej kleski ukrainy JESLI nie zwiekszymy pomocy i swojego oddania dla tegoz narodu :beczka:
 
Tylko Najman prawdziwy fachowiec
E tam, my tu mamy najlepszego fachowca banderopitka/ukrobota.
Ukraiński w mowie i w sercu (plus kontakty od Lwów po Krym), wędka kiedyś podobno po jakimś koncercie w ukraińskim stawie zamoczona,
obecnie niepracujący, czasu od groma, twitterek 24h/dobę, wie wszystko,
przekaz mocno jednotorowy żeby cię za bardzo głowa nie rozbolała,
więc po co szukać gdzie indziej i czas tracić.
A czas to pieniądz (nie dla banderopitka).
:roberteyeblinking:
 
E tam, my tu mamy najlepszego fachowca banderopitka/ukrobota.
Ukraiński w mowie i w sercu (plus kontakty od Lwów po Krym), wędka kiedyś podobno po jakimś koncercie w ukraińskim stawie zamoczona,
obecnie niepracujący, czasu od groma, twitterek 24h/dobę, wie wszystko,
przekaz mocno jednotorowy żeby cię za bardzo głowa nie rozbolała,
więc po co szukać gdzie indziej i czas tracić.
A czas to pieniądz (nie dla banderopitka).
:roberteyeblinking:


Tja, bo tylko ja tu się wypowiadam na temat wojny, Ukraińców xd

Akurat spośród najczęściej udzielających się tu userow mam tutaj najmniej jednotorowy przekaz. U mnie nie ma "uga buga wszystko co Ukraina dobra" tak jak u chłopaków "uga buga wszystko co Ukraina zła".


Za to jeden z najbardziej jednotorowych przekazów jest u ciebie. Większość twoich komentarzy tutaj to cały czas te same teksty na mój temat. Prawie na nic innego się nie wypowiadasz, a jak wypowiadasz- to to samo xd
 
i pyk, kolejny zdemaskowany


Co ten Piekara? Ja myślałem, że to porządny pisarz a to zwykła ruska onuca i podnóżek sykulskiego jest!!! Płatny agent putlera! Mam nadzieję, że budzisz, wolski i skrzypczak tego nie zobaczą, bo będzie z nim krucho. Pamiętacie jak ten ostatni, pan generał, chciał ludzi, Polaków, zamykać w obozach za nieprawomyślność?

"Uważam, że nakręcanie spirali nienawiści do uchodźców to jest robota Putina. Wszyscy ci, którzy tak postępują, powinni być natychmiast izolowani w obozach i odsunięci od społeczeństwa. Nie mają prawa funkcjonować, ponieważ są agentami Putina. Należy ich izolować i to bez sentymentu. To jest wojna - mówi."

Więcej na RDC: https://www.rdc.pl/public/aktualnos...kujemy-w-sieci-posluchaj_b2nElBsuYgujAbxh2F3b
 
Tja, bo tylko ja tu się wypowiadam na temat wojny, Ukraińców xd

Akurat spośród najczęściej udzielających się tu userow mam tutaj najmniej jednotorowy przekaz. U mnie nie ma "uga buga wszystko co Ukraina dobra" tak jak u chłopaków "uga buga wszystko co Ukraina zła".


Za to jeden z najbardziej jednotorowych przekazów jest u ciebie. Większość twoich komentarzy tutaj to cały czas te same teksty na mój temat. Prawie na nic innego się nie wypowiadasz, a jak wypowiadasz- to to samo xd
Nie, po prostu uważam cię za fachowca.
:fjedzia:
Widzisz, że polecam.
 

1687798777358.png
 
To tylko jedno województwo. I pamietajmy, że ci ludzie zostali dopuszczeni do leczenia nas.
Ale co mamy pamiętać? Skoro zdali to zostali dopuszczeni do leczenia, nie zdali to nie zostali, więc nie kumam tego ostatniego zdania. Znaczy, że egzamin weryfikuje.
 
Ale co mamy pamiętać? Skoro zdali to zostali dopuszczeni do leczenia, nie zdali to nie zostali, więc nie kumam tego ostatniego zdania. Znaczy, że egzamin weryfikuje.
Słyszałem,ze zatrudniano ukrainskich lekarzy już wczesniej,może warunkiem dalszej pracy było zdanie egzaminu w Polsce.
 
Back
Top