Konflikt Rosja-Ukraina

524B9DDA-C876-4E3D-A7D7-8BD2166E2D0E.png
 
Tak z ciekawości. Do ludzi, którzy śledzą ten temat. Odbyły się w Polsce na YT jakieś dymogenne debaty gdzie taktycy wojenni skakali sobie trochę do gardeł?

Jak macie takie debaty to dajcie linka.
 



Serio? Byłem pewny, że to z 10 mld ma sam socjal.
W Polsce jest z 800 tys Ukrainskich dzieci. To połowa nie pobiera 500+, czy też wliczane są tylko dzieci przybyłych po 24 lutego? Nawet wtedy to dość malo. Coś mi tu śmierdzi.
 
Last edited:
O kurwa, fajnopolaki wciąz pompują tę tezę ostoi konserwatyzmu :lol:


To część prawicy w Europie , w tym były próby w Polsce, robila z Putina ostoje konserwatywnych wartości w Europie. U nas jakieś Uważam Rze czy tam najwyższy czas miał nawet taka okładkę.
 
Pytanie do ekspertów, jakie teraz mamy scenariusze na stole?
Po ostatnich sukcesach kontrofensywy, wynik wojny wydaje się być przesadzony :applause:
W zasadzie wściekły dudu może już demontować punkty graniczne :boystop:
Czyżby Atom jako ostatnia nadzieja na utrzymanie ruskiej flagi na kremlu? Czy:pudziaonicbyniedao:
 
Pytanie do ekspertów, jakie teraz mamy scenariusze na stole?
Po ostatnich sukcesach kontrofensywy, wynik wojny wydaje się być przesadzony :applause:
W zasadzie wściekły dudu może już demontować punkty graniczne :boystop:
Czyżby Atom jako ostatnia nadzieja na utrzymanie ruskiej flagi na kremlu? Czy:pudziaonicbyniedao:


Scenariuszów jest tyle co ekspertów.
Od atomu, przez powszechna mobilizację w Rosji i przestawienie gospodarki na wojenna, po okopanie się ruskich i próba zbudowania potencjału na przyszłość, plus ew. serio wypędzenie ruskich z Donbasu i Chersonia, upadek Putina...bla bla bla.

Nie wiem. Putin twierdzi, że jeszcze nie zaczął na poważnie xd chyba nie zdąży.
 
Scenariuszów jest tyle co ekspertów.
Od atomu, przez powszechna mobilizację w Rosji i przestawienie gospodarki na wojenna, po okopanie się ruskich i próba zbudowania potencjału na przyszłość, plus ew. serio wypędzenie ruskich z Donbasu i Chersonia, upadek Putina...bla bla bla.

Nie wiem. Putin twierdzi, że jeszcze nie zaczął na poważnie xd chyba nie zdąży.
Ja chuja się znam, ale myślę że oni jeszcze na poważnie nie zaczęli, a wysyłki sprzętu kiedyś się skończą.

Albo będą grać gazem i atomem, albo zamkną dupy wszystkim którzy wyśmiewali ich "armię" jak wyjadą z garaży prawdziwymi zabawkami.
 
To teraz jest jakaś nieoficjalna?
Teraz jest operacja specjalna, nie ma oficjalnie wypowiedzianej wojny. Teoretycznie Rosyjscy żołnierze nie mają obowiązku godzić się na walkę na Ukrainie, po deklaracji wojny nie będzie o czym mówić.
 
To teraz jest jakaś nieoficjalna?

Tam. Rosja uważa, że to nie wojna tylko operacja specjalna.



Ja chuja się znam, ale myślę że oni jeszcze na poważnie nie zaczęli, a wysyłki sprzętu kiedyś się skończą.

Albo będą grać gazem i atomem, albo zamkną dupy wszystkim którzy wyśmiewali ich "armię" jak wyjadą z garaży prawdziwymi zabawkami.

Oczywiście, że to jest całkowicie na poważnie co mogą ugrać z ukrytą mobilizacja, nie powszechna.
Pamiętaj, że ruscy też nie mają niewyczerpanych zapasów sprzętu :)
 
Back
Top