Konflikt Rosja-Ukraina

To może inaczej. Niech ktoś mi poda definicje wojny i definicje konfliktu zbrojnego. Dla mnie w zasadzie jest to prawie to samo . W mojej opinii różnicą jest wielkość.

Napisz od razu, że Twoim zdaniem to specjalna operacja militarna.
 
W takim razie żeby obronić twierdzenie @ketraab trzeba uznać, że konflikt zbrojny na Ukrainie nie jest zorganizowany i dlatego nie można go nazwać wojną. To jest spontaniczne zgromadzenia służb mundurowych w czołgach!
Za dużo telewizji. Ładna pogoda jest Idź na spacer maski już nie trzeba nosić.

Jakby ruscy nie mieli swoich celów do zrealizowania i chcieli regularnej "wojny" jak Ty to nazywasz to by w 1 dzień najebali bomb i by było po herbacie.
O to @ketraab chodzi, a Ty jak zwykle szału pizdy dostajesz, bo ktoś myśli i nie słucha telewizji.
 
Za dużo telewizji. Ładna pogoda jest Idź na spacer maski już nie trzeba nosić.

Jakby ruscy nie mieli swoich celów do zrealizowania i chcieli regularnej "wojny" jak Ty to nazywasz to by w 1 dzień najebali bomb i by było po herbacie.
O to @ketraab chodzi, a Ty jak zwykle szału pizdy dostajesz, bo ktoś myśli i nie słucha telewizji.
Zdejmie dopiero w poniedziałek, teraz jeszcze wirus działa :beczka:
 
Za dużo telewizji. Ładna pogoda jest Idź na spacer maski już nie trzeba nosić.

Jakby ruscy nie mieli swoich celów do zrealizowania i chcieli regularnej "wojny" jak Ty to nazywasz to by w 1 dzień najebali bomb i by było po herbacie.
O to @ketraab chodzi, a Ty jak zwykle szału pizdy dostajesz, bo ktoś myśli i nie słucha telewizji.

To nie wojna bo od pierwszego dnia nie bombardowali miast....
 
Za dużo telewizji. Ładna pogoda jest Idź na spacer maski już nie trzeba nosić.

Jakby ruscy nie mieli swoich celów do zrealizowania i chcieli regularnej "wojny" jak Ty to nazywasz to by w 1 dzień najebali bomb i by było po herbacie.
O to @ketraab chodzi, a Ty jak zwykle szału pizdy dostajesz, bo ktoś myśli i nie słucha telewizji.
Weź się typie opanuj, bo dojeżdżasz go i wyzywasz jak normalnie się wypowiada i prowadzi dyskusję. Spaceru prędzej Ty potrzebujesz. A druga kwestia, że rozpierdala mnie jak kreujesz się na tego z OTWARTYMI OCZAMI, bo nie czytasz onetu tylko inne stronki www gdzie zdobywasz tajemna i realną wiedzę niedostępną dla zwykłego zjadacza chleba.
 
Ale posłowie lewicy jadą z uciekinierami z Ukrainy. Normalnie antybanderowcy by się nie powstydzili :antonio:
FOpSBBsX0AklcnP.png
 
Weź się typie opanuj, bo dojeżdżasz go i wyzywasz jak normalnie się wypowiada i prowadzi dyskusję. Spaceru prędzej Ty potrzebujesz. A druga kwestia, że rozpierdala mnie jak kreujesz się na tego z OTWARTYMI OCZAMI, bo nie czytasz onetu tylko inne stronki www gdzie zdobywasz tajemna i realną wiedzę niedostępną dla zwykłego zjadacza chleba.
Może pierwsze dwa dni śledziłem sytuację teraz mam to generalnie w pompie i tak na nic nie mam wpływu.
Do tego dezinformacja jest na top poziomie.
Onet jak i wyborcza są w mojej opinii śmieciem ;) po prostu co za różnica czy ktoś to nazwie wojną czy konfliktem. Co by się nie działo każdy będzie miał inny punkt widzenia.
 
Napisz od razu, że Twoim zdaniem to specjalna operacja militarna.
Napisze, że jest to wojna czyli konflikt zbrojeniowy. Pasuje Ci? Dzięki temu, że pojąłem w końcu dzisiaj zmarło mniej osób niż jakbym dalej nazywał to konfliktem ufff..


Ktoś ma jakieś tezy albo wnioski jeżeli chodzi o ten wzrost zakupu gazu?
 
Last edited:
Napisze, że jest to wojna czyli konflikt zbrojeniowy. Pasuje Ci? Dzięki temu, że pojąłem w końcu dzisiaj zmarło mniej osób niż jakbym dalej nazywał to konfliktem ufff..


Ktoś ma jakieś tezy albo wnioski jeżeli chodzi o ten wzrost zakupu gazu?
A może robią zapasy pod te sankcje, a potem po miesiącu/dwóch powiedzą że jednak sankcje ble bo Europa nie funkcjonuje bez tego gazu.
Szwaby już mówiły że nie zrezygnują z dostawą.
Coś jak z embargiem na broń po 2014.
 
Napisze, że jest to wojna czyli konflikt zbrojeniowy. Pasuje Ci? Dzięki temu, że pojąłem w końcu dzisiaj zmarło mniej osób niż jakbym dalej nazywał to konfliktem ufff..


Ktoś ma jakieś tezy albo wnioski jeżeli chodzi o ten wzrost zakupu gazu?
EU robi zapasy gazu, żeby przetrwać odcięcie, a RUS zapasy pieniędzy, żeby przetrwać odcięcie :awesome:
 
w sensie ze kazdy sobie przez okno patrzy i 0 prywatności ?
obejrz tego bloga o Nowosybirsku -warto.
Strasznie mało światła dziennego dla wielu mieszkańców osiedla, osiedle praktycznie w pośrodku niczego, najpierw buduj później myśl, już nie mówiąc o braku podstaw takich jak chodniki i żeby droga nie była piaskiem -chociaż i tak dla wielu Rosjan to jest luksus skoro nadal są ruskie wsie, gdzie nie ma prądu i stałego dostępu do wody :korwinlaugh:

Jakie wynagrodzenie w Polsce oznacza nędze? Człowiek zarabiający 2000 zł netto żyje lepiej od wielu Rosjan, na dużo więcej może sobie pozwolić. Dlatego taka masa Rosjan pcha się do Moskwy gdzie można lepiej zarobić, tylko mimo naprawdę niezłego metra (jest jedna linia metra w Moskwie o długości 40 km i to jest niemal linia prosta: to tak jakby zrobić linie metra od Wołomina do Pruszkowa) zaczyna być tam tłoczno.
Aż mi się przypomniało: jak wygląda droga do szkoły na ruskim zadupiu

Sporo rzeczy w Polsce po 89 roku odnośnie gospodarki się nie udało, też poziom życia podniósł się również dlatego że sporo osób wyemigrowało ale mimo wszystko odnośnie gospodarki i przestępczości Polska pokonuje te byłe republiki sowieckie -zdecydowanie...
... chociaż fakt faktem można było zrobić to lepiej...
 
Bohater, nie

Czemu mi on smierdzi gościem podstawionym przez rzymian z US&A.
Typowe American dream story od aktora do prezydenta.
Zajedzie ruskom agenturą, ale coraz bardziej mi się wydaje że Stany tu rozgrywają od lat swoją gierkę na umocnienie wpływów i osłabienie ruskich pod ewentualne dymy z Chinami.

Zajechało tytusem/ziemniakiem, no ale co zrobisz jak by pasowało.
 
Back
Top