Konflikt Rosja-Ukraina

Nie uczciwa konkurencja -mowi to panu coś?

Temu się sprzeciwiam. Moim zdaniem, nie powinno być żadnych dopłat - zwłaszcza teraz. 2 lata to odpowiedni czas żeby nawet języka się nauczyć. Również w kwestii 800+ jestem zdania, że powinny dostawać je jedynie dzieci realizujące obowiązek szkolny w Polsce i to jedynie stacjonarnie. Tu jednak była mowa o tym, że w ogóle ŚMIĄ ŚMIEĆ otwierać jakiekolwiek działalności.

Ile krajów czci naszych katów?
Proszę wymień je

Każdy kraj czci jakichś katów, tak się jakoś złożyło w historii ludzkości, że żeby zdobyć większy respekt, należało wymordować dość sporo ludzi. Jeżeli pytasz mnie o mój stosunek to banderowskich symboli, to jest on bardzo prosty - każdy kto w Polsce się taką symboliką posługuje, powinien zostać wykopany z wilczym biletem.

Bez echa jednak w polskim internecie przechodzi sprawa coraz większej śmiałości AFD do rehabilitacji nazistowskich Niemiec. Zaszli w tym tak daleko, że nawet Le Pen się od nich całkowicie odcięła, a u nas - nic. Czyżby dlatego, że są oficjalnymi "sojusznikami" jedynej, prawdziwej partii opozycyjnej :mamed: ?


Dokładnie, tchórzostwo tych ludzi przed byciem nazwanym rasistą jest niepomierzalne,
a jak tylko jakiś Sven czy Dave popije to się nagle prawdziwy światopogląd pojawia.
Zrobili sobie z tych uczciwie pracujących Polaków worek do bicia w wyniku swoich frustracji.

Tak jak polska prawica z Ukraińców :). Moje podejście do tej sprawy wynika między innymi z tego jak "krajobraz" Warszawy zmienił się przez ostatnie 8 lat. O ile w 2015 roku osobę czarnoskórą spotykało się raz na kilka tygodni, o tyle teraz nikogo nie dziwi widok 7 czarnoskórych łebków, chillujących sobie w parku o 13, słuchających muzyki z głośnika. I o ile Ukraińcy mieli jakieś ambitniejsze plany, typu kupić sobie mieszkanie, założyć rodzinę - to nowym przybyszom wystarczy kilkadziesiąt godzin miesięcznie na Uber Eats albo gdzieś - na blanta starczy i już są zadowoleni. Pożytek dla gospodarki praktycznie zerowy, a koszty społeczne rosną. W 2023 roku musiałem odwiedzić Urząd Imigracyjny wielokrotnie, z bliską mi osobą i za każdym razem moją uwagę przykuło, że dla osób o pochodzeniu bliskowschodnim albo afrykańskim wydanie pozwolenia na pobyt to właściwie była formalność. Tymczasem w moim przypadku wydanie wizy było baaaardzo skomplikowane, i nie tylko dla mnie, gdyż podobnymi doświadczeniami na twitterze podzielił się dość znany, były wojskowy, Krzysztof Płatek. Tym bardziej nie rozumiem czepiania się ludzi normalnie pracujących, bo skutki tego odczujemy naprawdę poważnie dopiero za kilka lat, kiedy skład imigracyjny doszczętnie się odmieni.
 
Temu się sprzeciwiam. Moim zdaniem, nie powinno być żadnych dopłat - zwłaszcza teraz. 2 lata to odpowiedni czas żeby nawet języka się nauczyć. Również w kwestii 800+ jestem zdania, że powinny dostawać je jedynie dzieci realizujące obowiązek szkolny w Polsce i to jedynie stacjonarnie. Tu jednak była mowa o tym, że w ogóle ŚMIĄ ŚMIEĆ otwierać jakiekolwiek działalności.
Polskie kombinatory przy tych ukrainskich to som cienkie bolki
nikt ukrow nie sprawdzal od razu bo wojna i nie ładnie to sie panosza
 
Temu się sprzeciwiam. Moim zdaniem, nie powinno być żadnych dopłat - zwłaszcza teraz. 2 lata to odpowiedni czas żeby nawet języka się nauczyć. Również w kwestii 800+ jestem zdania, że powinny dostawać je jedynie dzieci realizujące obowiązek szkolny w Polsce i to jedynie stacjonarnie. Tu jednak była mowa o tym, że w ogóle ŚMIĄ ŚMIEĆ otwierać jakiekolwiek działalności.
Nieprawda, dlaczego kłamiesz?
Dokładnie o tym jest mowa czemu się, ponoć, sprzeciwiasz w początkowej fazie swojego posta.

Nawet miałem Cię pochwalić, że jak już zrzucisz tę szatę światowca, który musi odwiedzać ciemniaków z kagankiem oświaty to zaczynasz mówić dokładnie to samo co my, ciemniaki, i teraz już rozumiesz o co, np. mi chodziło... ale się pomyliłem i chyba jednak nie zrozumiałeś :śmiech:
 


Nieprawda, dlaczego kłamiesz?
Dokładnie o tym jest mowa czemu się, ponoć, sprzeciwiasz w początkowej fazie swojego posta.

Nawet miałem Cię pochwalić, że jak już zrzucisz tę szatę światowca, który musi odwiedzać ciemniaków z kagankiem oświaty to zaczynasz mówić dokładnie to samo co my, ciemniaki, i teraz już rozumiesz o co, np. mi chodziło... ale się pomyliłem i chyba jednak nie zrozumiałeś :śmiech:


Pokaż mi proszę gdzie we wrzuconym przez Ciebie poście jest mowa o dopłatach dla ukraińskich firm - bo jest tylko mowa o tym, że ukraińskie firmy rosną w siłę - bez żadnego kontekstu. Nawet zapytałem o co Ci chodzi:


Ale tak tylko z ciekawości - co w tym złego? Jakie uczucia tutaj przemawiają żebym być temu przeciwnym? Czy też może chodzi o sam fakt ich obecności?

To odpisałeś mi tylko kryptycznie:

Jak pomyślisz sam to zrozumiesz co można mieć przeciwko temu ale to trzeba spojrzeć na rzeczywistość nie przez pryzmat monitora.


Nie zwalaj zatem teraz na mnie odpowiedzialności za niezrozumienie. I dlaczego cały czas odnosisz się z jakimś kompleksem niższości? Nie wiem - obraziłem Cię kiedyś czy coś?
Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek chociaż delikatnie obraził kogokolwiek na tym forum. Ba! Chyba jako jedyny nawet sprzeciwiłem się nazywaniu innych "debilami", za co też wylał się hejt XD.
 
Pokaż mi proszę gdzie we wrzuconym przez Ciebie poście jest mowa o dopłatach dla ukraińskich firm - bo jest tylko mowa o tym, że ukraińskie firmy rosną w siłę - bez żadnego kontekstu. Nawet zapytałem o co Ci chodzi:




To odpisałeś mi tylko kryptycznie:




Nie zwalaj zatem teraz na mnie odpowiedzialności za niezrozumienie. I dlaczego cały czas odnosisz się z jakimś kompleksem niższości? Nie wiem - obraziłem Cię kiedyś czy coś?
Nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek chociaż delikatnie obraził kogokolwiek na tym forum. Ba! Chyba jako jedyny nawet sprzeciwiłem się nazywaniu innych "debilami", za co też wylał się hejt XD.
Spokojnie, nie denerwuj się, to i tak tylko gadanie po próżnicy.

Dosłownie dwa posty poniżej tego, który zacytowałeś jest jeszcze jeden mój (też z tt), w którym jest napisane ciut więcej, jestem pewny, że go widziałeś ale celowo zignorowałeś dlatego Ci napisałem żebyś sam pomyślał i załapiesz... tylko potrzeba trochę dobrej woli.
 
Tak jak polska prawica z Ukraińców :). Moje podejście do tej sprawy wynika między innymi z tego jak "krajobraz" Warszawy zmienił się przez ostatnie 8 lat. O ile w 2015 roku osobę czarnoskórą spotykało się raz na kilka tygodni, o tyle teraz nikogo nie dziwi widok 7 czarnoskórych łebków, chillujących sobie w parku o 13, słuchających muzyki z głośnika. I o ile Ukraińcy mieli jakieś ambitniejsze plany, typu kupić sobie mieszkanie, założyć rodzinę - to nowym przybyszom wystarczy kilkadziesiąt godzin miesięcznie na Uber Eats albo gdzieś - na blanta starczy i już są zadowoleni. Pożytek dla gospodarki praktycznie zerowy, a koszty społeczne rosną.
Polacy i Angole nie mają takiej wspólnej historii, to porównanie jest bezzasadne.
 
Każdy kraj czci jakichś katów, tak się jakoś złożyło w historii ludzkości, że żeby zdobyć większy respekt, należało wymordować dość sporo ludzi. Jeżeli pytasz mnie o mój stosunek to banderowskich symboli, to jest on bardzo prosty - każdy kto w Polsce się taką symboliką posługuje, powinien zostać wykopany z wilczym biletem.

Bez echa jednak w polskim internecie przechodzi sprawa coraz większej śmiałości AFD do rehabilitacji nazistowskich Niemiec. Zaszli w tym tak daleko, że nawet Le Pen się od nich całkowicie odcięła, a u nas - nic. Czyżby dlatego, że są oficjalnymi "sojusznikami" jedynej, prawdziwej partii opozycyjnej :mamed: ?
No jakoś u Niemców nie widać kultu Adolfa,czy u ruskich stalina - za to u stepowego bydła bandera pojawia się nawet w ich popkulturze.
Jeśli to nie jest czerwona flaga to nie wiem co nią jest.
 
Polacy i Angole nie mają takiej wspólnej historii, to porównanie jest bezzasadne.

Myślę, że z Niemcami mamy trudniejszą historię a jakoś to nie przeszkadza połowie polskiego społeczeństwa pałować pod nich wiplera, a Niemcom mieć do Polaków pogardliwy stosunek.

A co do zbrodniarzy, to taki Karol X Gustaw był odpowiedzialny za śmierć 40% populacji Polski w czasie Potopu Szwedzkiego. I co? I nic. Jest bohaterem narodowym Szwecji, a my nie mamy o to bólu dupy. Ukraina, ma najkrótszą historię, więc i zbrodniarza "najświeższego" :juanlaugh: . Smutna prawda jest taka, że za 200-300 lat, Bandera będzie po prostu postacią historyczną, niewzbudzającą wielu emocji.

No jakoś u Niemców nie widać kultu Adolfa,czy u ruskich stalina - za to u stepowego bydła bandera pojawia się nawet w ich popkulturze.
Jeśli to nie jest czerwona flaga to nie wiem co nią jest.

W tym samym poście, którym zacytowałeś jest informacja chociażby o AfD, które bardzo intensywnie pracuje nad rehabilitacją nazistowskich zbrodniarzy. Chociażby z tego powodu odcięła się od nich Marie Le Pen, która przecież i tak jest radykalna.

A w kwestii Rosji, to Ty tak na serio :o o:? Naprawdę uważasz, że w Rosji nie ma kultu Stalina? Zwłaszcza w ostatnich latach?

Czyli nie znikają z kacaplandii miejsca pamięci ofiar reżimu stalinowskiego?


Wiesz, ile w ostatnich latach powstało na terenie kacaplandii pomników Stalina?

Otóż w latach 1990-1999 powstało ich zaledwie 5, w latach 2000-2009 powstało ich 30, w latach 2010-2019 powstało ich już 52, a od 2020 jest kolejnych 14.



Wcale się w Rosji nie zmienia podręczników do historii żeby wybielić Stalina:


I wcale też nie wracają do kłamstw na temat Katynia:

 
Myślę, że z Niemcami mamy trudniejszą historię a jakoś to nie przeszkadza połowie polskiego społeczeństwa pałować pod nich wiplera, a Niemcom mieć do Polaków pogardliwy stosunek.

Tu mi uwierz na słowo. Niemiec z krwi i kości szanuje bardziej Polaka niż to ciapate gówno które im wrzucają od lat w ramach "tolerancji".
:roberteyeblinking:
 
Myślę, że z Niemcami mamy trudniejszą historię a jakoś to nie przeszkadza połowie polskiego społeczeństwa pałować pod nich wiplera, a Niemcom mieć do Polaków pogardliwy stosunek.

A co do zbrodniarzy, to taki Karol X Gustaw był odpowiedzialny za śmierć 40% populacji Polski w czasie Potopu Szwedzkiego. I co? I nic. Jest bohaterem narodowym Szwecji, a my nie mamy o to bólu dupy. Ukraina, ma najkrótszą historię, więc i zbrodniarza "najświeższego" :juanlaugh: . Smutna prawda jest taka, że za 200-300 lat, Bandera będzie po prostu postacią historyczną, niewzbudzającą wielu emocji.
W sumie to miałem na myśli, bo jeszcze żyja ludzie lub bezpośredni potomkowie ludzi, którzy mieli z tym styczność,
poza tym upadlińcy się tego wypierają i promują tych swoich morderców narodowych. A to dolewa oliwy do ognia. Szwaby z pokorą opuszczają łeb na hasełko Hitler, spróbuj zobaczysz.
:beczka:
A tak pytanko na boku, napisałeś, że Le Pen jest i tak radykalna,
a taki biedroń promujący ideologię lgbt+ która kończy się na pedofilii, bo taka jest prawdanie jest radykalny wg Ciebie?

Sorry za edit: niedługo jedynym i bezkonkurencyjnym bohaterem narodowym Szwecji będzie mahomet. Także ten Gustaw już mocno zapominany się staje, zresztą Szwedzi twierdzą, że nie nie ma czegoś takiego jak szwedzka kultura czy historia.
Ci fajni uśmiechnięci.
:robertmakeup:
 
Last edited:
A tak pytanko na boku, napisałeś, że Le Pen jest i tak radykalna,
a taki biedroń promujący ideologię lgbt+ która kończy się na pedofilii, bo taka jest prawdanie jest radykalny wg Ciebie?

Przede wszystkim to jest człowiekiem, który nie ma do powiedzenia absolutnie niczego poza "jestem gejem", na czym oparł całą swoją karierę polityczną. Gdzieś już chyba zresztą pisałem, że bardzo bym chciał aby w wyborach do parlamentu UE, lewica wylądowała pod progiem gdyż fajnie będzie zobaczyć kwik Biedronia, nie mogącego już brylować na europejskich salonach.
 
A w kwestii Rosji, to Ty tak na serio :o o:? Naprawdę uważasz, że w Rosji nie ma kultu Stalina? Zwłaszcza w ostatnich latach?
Na pewno nie robi się z niego takiego bohatera jak z bandery - zjeby znajdą się wszędzie,jakiś Niemców bijących pod Adolfa też znajdziesz.
Do upadliny i tak nie ma to podjazdu.
Czyli nie znikają z kacaplandii miejsca pamięci ofiar reżimu stalinowskiego?
Pamięć ofiar porównujesz do kultu? :juanlaugh:
Chyba o jedno piwo za dużo wjechało
I wcale też nie wracają do kłamstw na temat Katynia:
Przy kłamstwach o Wołyniu to i tak małe piwo.
 
Na pewno nie robi się z niego takiego bohatera jak z bandery - zjeby znajdą się wszędzie,jakiś Niemców bijących pod Adolfa też znajdziesz.
Do upadliny i tak nie ma to podjazdu.

Pamięć ofiar porównujesz do kultu? :juanlaugh:
Chyba o jedno piwo za dużo wjechało

Właściwie wystarczyłoby to - :facepalm: , ale dobra.

Po upadku ZSRR była pewna odwilż, gdzie niektórzy nawet uwierzyli, że Rosja się ucywilizuje. Wtedy zaczęto nawet rozliczać i upamiętniać ofiary reżimu stalinowskiego - od wielu lat od tego się jednak odchodzi, miejsca te są likwidowane, a zbrodniarze radzieccy są rehabilitowani. Masz to na przykład w tym linku, który ominąłeś dotyczącym zmiany podręczników do historii. Ilość nowowznoszonych pomników Stalina również pominąłeś.

A rehabilitacja okresu stalinowskiego zaczęła się jeszcze dużo wcześniej, przed aktualną wojną:

Jeżeli uważasz, że w Rosji nie ma kultu Stalina to albo wykazujesz się wyjątkowo złą wolą, albo musisz żyć pod kamieniem, gdzie żadne informacje do Ciebie nie docierają.

Przy kłamstwach o Wołyniu to i tak małe piwo.

Tu już się nie powstrzymam - :facepalm:.
 
Jeżeli uważasz, że w Rosji nie ma kultu Stalina to albo wykazujesz się wyjątkowo złą wolą, albo musisz żyć pod kamieniem, gdzie żadne informacje do Ciebie nie docierają.
Sam raczej żyjesz pod kamieniem albo chamsko naginasz fakty - ten kult stalina nie ma nawet podjazdu do kultu bandery.
Te twoje wykresy brane z dupy nawet nie są nawet warte sprawdzania - już w polityce powoływałeś się na dane o czarnych,które były fałszowane.
Tu już się nie powstrzymam - :facepalm:.
A to już jest Twój problem skoro nie widzisz wybielania się u ukrów i przerzucania odpowiedzialności na innych.

Masz posłuchaj sobie ukrowego hitu:
 
Masz posłuchaj sobie ukrowego hitu:


Zajebisty hit, 54 tysiące wyświetleń, a na oficjalnym profilu 200 tys :siara:. Z czego w komentarzach wszystko polskie, tak jak i pewnie 50% wyświetleń.

Tu przykład prawdziwego hitu, Forteca Bachmut - 23 miliony wyświetleń.



A to już jest Twój problem skoro nie widzisz wybielania się u ukrów i przerzucania odpowiedzialności na innych.
Nigdzie nie napisałem, że nie widzę. Nigdzie też nie napisałem, że mi to nie przeszkadza - przeciwnie. Ty natomiast trywializujesz zbrodnię katyńską :siara:. Nawet najbardziej zatwardziałe nacjołby po stronie ukraińskiej mają chociaż na tyle przyzwoitości, żeby określać to "wzajemną czystką etniczną". Kacapy natomiast całkowicie zaprzeczają swojemu udziałowi.

Te twoje wykresy brane z dupy nawet nie są nawet warte sprawdzania

Musi się łatwo żyć z takim podejściem :siara:. Wykazujesz się ogromnym głodem wiedzy.

już w polityce powoływałeś się na dane o czarnych,które były fałszowane.

Nie podałem ani jednej fałszywej informacji. Podawałem informacje o spadającej liczbie brutalnych przestępstw ogólnie - co jest faktem. Inni użytkownicy wrzucali przykłady gdzie policja starała się zmienić podłoże rasowe sprawcy - co też wyśmiałem. Czytanie ze zrozumieniem :siara:.
 
Nie podałem ani jednej fałszywej informacji. Podawałem informacje o spadającej liczbie brutalnych przestępstw ogólnie - co jest faktem.
Pisałeś o morderstwach- fajne odwracanie kota ogonem. I Ty mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem i pisanie pod teze :DC:
Przecież ja od początku piszę tylko o morderstwach, bo od tego się zaczęło.
Musi się łatwo żyć z takim podejściem :siara:. Wykazujesz się ogromnym głodem wiedzy.
W aspekcie ukrów wykazuje się szacunkiem i odniesieniem do wspólnej historii,a nie medialną papką dla fajnopolaków - też powinieneś spróbować.
Ty natomiast trywializujesz zbrodnię katyńską :siara:.
W którym niby momencie?
Do Wołynskiej pod względem skali i okrucieństwa nie miała podjazdu i tyle.
Zajebisty hit, 54 tysiące wyświetleń, a na oficjalnym profilu 200 tys :siara:. Z czego w komentarzach wszystko polskie.

Tu przykład prawdziwego hitu, Forteca Bachmut - 23 miliony wyświetleń.
Baćko nasz bandera ,Ukraina ma jeszcze popularniejsze.
Dwóch zbrodniarzy jest największymi bohaterami gównokraju,którego mieszkańcy się u nas osiedlają przy aprobacie lemingów maści wszelakiej.
Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej.
 
Pisałeś o morderstwach- fajne odwracanie kota ogonem. I Ty mi zarzucasz brak czytania ze zrozumieniem i pisanie pod teze :DC:

Gdybyś doczytał, to byś wiedział, że używam tych dwóch pojęć w tamtym wątku wymiennie.


W aspekcie ukrów wykazuje się szacunkiem i odniesieniem do wspólnej historii,a nie medialną papką dla fajnopolaków - też powinieneś spróbować.

No super. Poproszę o podobną nienawiść do Niemców, Szwedów, Rosjan itd. Bądź konsekwentny.

W którym niby momencie?
Do Wołynskiej pod względem skali i okrucieństwa nie miała podjazdu i tyle.

Powiedziałeś, że kłamstwa o Katyniu to małe piwo - w sytuacji kiedy kacapy ponownie zrzucają z siebie całą odpowiedzialność. O innych zbrodniach, za które odpowiedzialności nie biorą, nie chce mi się nawet pisać.

medialną papką dla fajnopolaków

Fajnopolak to jakiś nowy spin? Ciągle to widzę. To ma być jakaś obraza? Czyli ludzie używający tego słowa zdają sobie sprawę z tego, że nie są fajni :beczka: ?


Baćko nasz bandera ,Ukraina ma jeszcze popularniejsze.
Dwóch zbrodniarzy jest największymi bohaterami gównokraju,którego mieszkańcy się u nas osiedlają przy aprobacie lemingów maści wszelakiej.
Im szybciej to zaakceptujesz tym lepiej.

Ponownie się odnosisz jakby mi ta symbolika nie przeszkadzała, a wielokrotnie już mówiłem że mi przeszkadza i nie powinno być na terenie PL tolerancji dla takiej symboliki.
 
Ukraina to sztucznie utworzony twór w latach 90tych. Ściek większości przestępców i szpiegów z ZSRR. Większość ukrow mówi po rosyjsku, nie ukraińsku
 
Gdybyś doczytał, to byś wiedział, że używam tych dwóch pojęć w tamtym wątku wymiennie.
Czytałem i w praktyce miałeś na myśli,że nie miałeś na myśli
Niczego nie używałeś wymiennie,jesteś manipulatorem za dychę.
Nie poruszyłem nigdzie tematu rozbojów, kradzieży, pobić i tym podobniej.

Rozboje i pobicia też podchodzą pod brutalne przestępstwa.
Mówisz,że nie poruszyłeś, a jest napisane jak wół


Powiedziałeś, że kłamstwa o Katyniu to małe piwo - w sytuacji kiedy kacapy ponownie zrzucają z siebie całą odpowiedzialność. O innych zbrodniach, za które odpowiedzialności nie biorą, nie chce mi się nawet pisać.
Tylko,że ruskich jebiemy,a ukrom włazimy w dupę.Widzisz różnicę czy mam Ci to rozrysować.
Poza tym chyba jest różnica między zabijaniem żołnierzy,a przybijaniem dzieci gwozdziami i rżnięcie ludzi piłami.
Nie było to małe piwo,ale w porównaniu z Wołyniem wypada blado.
Ponownie się odnosisz jakby mi ta symbolika nie przeszkadzała, a wielokrotnie już mówiłem że mi przeszkadza i nie powinno być na terenie PL tolerancji dla takiej symboliki.
To na chuj się cieszysz,że tylu się ich tu osiedla.Firmy o nazwie czerwona kalina też już były - zapewne przypadek.
Fajnopolak to jakiś nowy spin?
Z łaciny homo-polinus - łykający medialną papkę bezmózg,który czuje się lepszy od innych z tego tytułu.
Często też walczą z wyimaginowanymi ruskimi na forach wszelakich.
No super. Poproszę o podobną nienawiść do Niemców, Szwedów, Rosjan itd. Bądź konsekwentny.
I jestem.Ich też jebać.Tylko zauważ,że Niemców i Rosjan nie osiedlamy na potęgę i nie traktujemy jak świętych krów tak jak ukrów.
 
Ciekawą masz definicję przyzwoitości.
Można prosić o źródło do nowej definicji?

"Chociaż tyle" - to jednak zdradza, że nie jestem z tego zadowolony, co? Dla mnie jest jednak różnica, jeśli ktoś mówi "tak, mordowaliśmy się nawzajem" a kiedy mówi "nie mamy z tym nic wspólnego, i co nam zrobicie". Różnica subtelna, ale nadto widoczna.

Rozboje i pobicia też podchodzą pod brutalne przestępstwa.
Mówisz,że nie poruszyłeś, a jest napisane jak wół

Nieprawda, później dodałem "legendę" do wykresu.

Tylko,że ruskich jebiemy,a ukrom włazimy w dupę.Widzisz różnicę czy mam Ci to rozrysować.

Kto wchodzi, ten wchodzi :mamed: .

To na chuj się cieszysz,że tylu się ich tu osiedla.Firmy o nazwie czerwona kalina też już były - zapewne przypadek.

Bo Ty z góry zakładasz, że wszyscy Ukraińcy to banderowcy. Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy się osiedlają i rozwijają swoje życie, w poczuciu szacunku. Do takich ludzi nic nie mam, a jeśli ktoś przejawia "inne tendencje", no to trzeba pokazać im drzwi. Równie dobrze możesz założyć, że JP2 jest uwielbiany przez wszystkich Polaków, kiedy większości młodego pokolenia kojarzy się jedynie z "rzułtą mordą".

I nie nazwałbym tego cieszeniem - raczej niezrozumieniem, że ktoś może jebać kogoś kto chce po prostu normalnie pracować i normalnie żyć.

I jestem.Ich też jebać.Tylko zauważ,że Niemców i Rosjan nie osiedlamy na potęgę i nie traktujemy jak świętych krów tak jak ukrów.

Czyli nienawidzisz po prostu wszystkich :mamed:?
 
Nieprawda, później dodałem "legendę" do wykresu.
Okej,okej.
Kto wchodzi, ten wchodzi :mamed: .
Wystarczy że rząd wchodzi przy aprobacie masy kretynów - tyle wystarczy by karuzela spierdolenia się kręciła.
Bo Ty z góry zakładasz, że wszyscy Ukraińcy to banderowcy.
Nie,ale większość.
Do takich ludzi nic nie mam, a jeśli ktoś przejawia "inne tendencje", no to trzeba pokazać im drzwi.
To byśmy już tu zbytnio nie słyszeli na ulicach rusko/szoszonskiego.
Czyli nienawidzisz po prostu wszystkich :mamed:?
:redford:
 
"Chociaż tyle" - to jednak zdradza, że nie jestem z tego zadowolony, co? Dla mnie jest jednak różnica, jeśli ktoś mówi "tak, mordowaliśmy się nawzajem"
Polskie kobiety i dzieci mordowały się wzajemnie z ukraińskimi nacjonalistami?
Ciekawe.

Rozumiem, że jak chłop powie, że zgwałcił Twoją matkę na ulicy bo miała za krótką spódniczkę i go tym sprowokowała to też myślisz w ten sposób?

"Miał przynajmniej tyle przyzwoitości żeby powiedzieć, że oboje są winni tego gwałtu."

Tak?

:śmiech:
 
Polskie kobiety i dzieci mordowały się wzajemnie z ukraińskimi nacjonalistami?
Ciekawe.

Rozumiem, że jak chłop powie, że zgwałcił Twoją matkę na ulicy bo miała za krótką spódniczkę i go tym sprowokowała to też myślisz w ten sposób?

"Miał przynajmniej tyle przyzwoitości żeby powiedzieć, że oboje są winni tego gwałtu."

Tak?

:śmiech:

Próbuję odtworzyć jaki proces myślowy mógł stać za tym porównaniem i poległem. Gdybym chciał podążać Twoimi torami logicznymi to mógłbym powiedzieć, że pałujesz wiplera do hentaiów, bo i tam są macki, jak u Lovecrafta.

Na Wołyniu, w ramach akcji odwetowych ginęli też Ukraińcy i zginęło ich ponad 10 tysięcy. Nie było wśród nich kobiet?

Nigdzie nie powiedziałem, że taka narracja mi się podoba - jednak jest różnica, między przyznaniem się do tego, że brało się w czymś udział a brnięciu, że nie ma się z tym wydarzeniem nic wspólnego. I albo nie chcesz, albo nie potrafisz zrozumieć, że uważam to jedynie za odrobinę lepszą narrację niż kacapów o Katyniu.
 
Back
Top