Konflikt Palestyna vs izrael

Przecież to są fakty, że Hamastyna wykorzystuje obiekty cywilne do celów wojskowych.
Chyba nie wierzysz jednak, że każdy izraelski atak opierał się o tę zależność?
Izrael dobrze robi strzelając w szpitale, pod którymi są hamastyńskie bazy, bo dzięki temu chronią swoich obywateli, a dzieci giną tylko i wyłącznie przez Hamastyńczyków, którzy wybrali Hamas do władzy w 2006 roku i nadal go popierają w sondażach
Palestyńskie dzieci giną tylko i wyłącznie przez hamas... :facepalm: Nie wierzę, że tacy ludzie istnieją, musisz trollować
 
361px-Al-Husayni1929head.jpg
jebany, reinkarnacja istnieje
ryan-gosling-gelled-side-part-532x803-1.jpg
 
No bo, do którego innego tematu będzie pasować? :awesome:



Wiedzieliście, że w szpitalach w usa obrzeza się chłopców prawie z automatu? Nie musi być Żydem ani innym semitą. Trzeba nawet wcześniej mówić i pilnować jeśli nie chcesz żeby to zrobili twojemu synowi. Dziwne, nie wiedziałem, wygląda na to, że u nich nieobrzezany fiut to coś dziwnego a nie jak u nas, że odwrotnie... :zakręcony:
 
No bo, do którego innego tematu będzie pasować? :awesome:



Wiedzieliście, że w szpitalach w usa obrzeza się chłopców prawie z automatu? Nie musi być Żydem ani innym semitą. Trzeba nawet wcześniej mówić i pilnować jeśli nie chcesz żeby to zrobili twojemu synowi. Dziwne, nie wiedziałem, wygląda na to, że u nich nieobrzezany fiut to coś dziwnego a nie jak u nas, że odwrotnie... :zakręcony:

Wiedziałem, że kiedyś tak było. Myślalem, że to już nieaktualne
 
Tym Izraelitom faktycznie odjebało, najbardziej humanitarna armia na świecie napierdala w cywilów jak w kaczki i to nie tylko rakietami.

Czytaliście o typie co zastrzelił innego Żyda, cywila, który wcześniej ubił terrorystę (chyba), prawda?

Słyszeliście teraz o dwóch kobietach, chrześcijankach zastrzelonych jak psy na ulicy wychodząc z kościoła i to przez snajpera! Nie, że w wirze walki, widział chuj obrzezany, że to kobieta a później zastrzelił jej córkę, która do niej podbiegła. Nieźle nie?

A teraz ostatnio słyszeliście? Trzech Żydów zakładników uciekło Hamasowi i bez koszulek a machając białymi szmatami ich koledzy i tak ich zastrzelili. Cywili machających białą flagą.

Panowie, na naszych oczach właśnie dzieje się drugi holocaust i nikt nie chce reagować. Oj historia znowu osądzi wszystkich tylko nie Żydów.

Mam jeszcze jedną ciekawą perełkę ale do tego potrzebuję opinii ludzi, którzy nie uważają się za antysemitów, rasistów itd., ludzi, których uważam za porządnych ludzi i piszę to nieironicznie, podkreślam!

Przychodzą mi do głowy, na szybko, @lemmy i @spa może ktoś jeszcze, śmiało można się zgłaszać.

Uwaga pytanie (po odpowiedzi perełka):

czy jako porządni ludzie, nie-antysemici itd. według Waszych przekonań Żydzi są takimi samymi ludźmi jak inni? Są równi, np. nam?
Powinniśmy ich traktować tak samo jak wszystkich innych?

To pytanie jest bez złośliwości i moja opinia o Was również. Od razu napiszę, że od takich ludzi, właściwie, oczekuję odpowiedzi "tak, oczywiście" bo nawet mi taka odpowiedź przychodzi do głowy, a Wam?
 
czy jako porządni ludzie, nie-antysemici itd. według Waszych przekonań Żydzi są takimi samymi ludźmi jak inni? Są równi, np. nam?
Powinniśmy ich traktować tak samo jak wszystkich innych?

To pytanie jest bez złośliwości i moja opinia o Was również. Od razu napiszę, że od takich ludzi, właściwie, oczekuję odpowiedzi "tak, oczywiście" bo nawet mi taka odpowiedź przychodzi do głowy, a Wam?
:aletoniedomnietak:
 
Czyli co? :awesome:
Wiadro
:waldeklaugh:
nie zabieram głosu, bo tak jestem na te stepowe kurwy wściekły, że by tylko gromy leciały. Mogły by obie strony zniknąć jak za pstryknięciem palca Thanosa i uzdrowić ten świat. Co do nogi obie sekty popierdolenia. I nie jest mi jakoś specjalnie żal muzułmańskich mapetów, od prawie 1,5k lat zasługują by ich jebać wielbiąc swojego proroka pedofila i mordercę, na każdym kroku grając kartą ofiary a później robiąc w państwach, które im pomogły rozpierdol i wrogie przejęcie. Dzieci mi jedynie szkoda, tych którzy nie są jeszcze zniszczeni tą ideologią opływającą w nienawiść do innych wyznań wokół, nie zawładniętych jeszcze poczuciem misji dostarczenia każdemu islamu prosto do mordy aż się udławi. Traktujących ludzi o innym wyznaniu jak śmieci, ich kobiety jak dziwki. (judaizm podziela tę nienawiść do innych ale ją maskuje, tym się jedynie różnią od islamu).
A co do żydów to zakończę jedynie rebusikiem, że
man-painting.gif



strike-strike_memes.gif
is was


Edit: zabrałem głos lekko,
ale lekko wstawiony więc się nie liczy.
 
Last edited:
Wiadro
:waldeklaugh:
nie zabieram głosu, bo tak jestem na te stepowe kurwy wściekły, że by tylko gromy leciały. Mogły by obie strony zniknąć jak za pstryknięciem palca Thanosa i uzdrowić ten świat. Co do nogi obie sekty popierdolenia. I nie jest mi jakoś specjalnie żal muzułmańskich mapetów, od prawie 1,5k lat zasługują by ich jebać wielbiąc swojego proroka pedofila i mordercę, na każdym kroku grając kartą ofiary a później robiąc w państwach, które im pomogły rozpierdol i wrogie przejęcie.
A co do żydów to zakończę jedynie rebusikiem, że
man-painting.gif



strike-strike_memes.gif
is was


Edit: zabrałem głos lekko,
ale lekko wstawiony więc się nie liczy.
Nie ma dowodów, że Hitler wiedział aczkolwiek trochę racji miał.
:korwinlaugh:
 
Wiadro
:waldeklaugh:
nie zabieram głosu, bo tak jestem na te stepowe kurwy wściekły, że by tylko gromy leciały. Mogły by obie strony zniknąć jak za pstryknięciem palca Thanosa i uzdrowić ten świat. Co do nogi obie sekty popierdolenia. I nie jest mi jakoś specjalnie żal muzułmańskich mapetów, od prawie 1,5k lat zasługują by ich jebać wielbiąc swojego proroka pedofila i mordercę, na każdym kroku grając kartą ofiary a później robiąc w państwach, które im pomogły rozpierdol i wrogie przejęcie. Dzieci mi jedynie szkoda, tych którzy nie są jeszcze zniszczeni tą ideologią opływającą w nienawiść do innych wyznań wokół, nie zawładniętych jeszcze poczuciem misji dostarczenia każdemu islamu prosto do mordy aż się udławi. Traktujących ludzi o innym wyznaniu jak śmieci, ich kobiety jak dziwki. (judaizm podziela tę nienawiść do innych ale ją maskuje, tym się jedynie różnią od islamu).
A co do żydów to zakończę jedynie rebusikiem, że
man-painting.gif



strike-strike_memes.gif
is was


Edit: zabrałem głos lekko,
ale lekko wstawiony więc się nie liczy.
Dlatego pytam ludzi, których uważam za nie uprzedzonych i jasno zaznaczam, że sam jestem a nawet mnie ta "perełka" wzięła z zaskoczenia. Lubię dramaturgię :awesome:
 
Dlatego pytam ludzi, których uważam za nie uprzedzonych i jasno zaznaczam, że sam jestem a nawet mnie ta "perełka" wzięła z zaskoczenia. Lubię dramaturgię :awesome:
Stąd wytłumaczenie pod spodem, bo nie czułem się ani trochę wezwany do tablicy ale nie mogłem się powstrzymać,
ach te świerzbiące paluchy, (temat przecie mój konik)
żona przy garach a ja sączę przy ekranie.
 
Back
Top