Konflikt Palestyna vs izrael

@Dzihados @Mmayhem pamiętacie to?





@Dzihados pisałeś już coś o izraelskim mirze? ;P

Zdjęcie

















Na co innego liczył Hamas rozpętując to piekło?
 
Na co innego liczył Hamas rozpętując to piekło?
@ninja wyżej już odpowiedział, sprowokowali to. Sprawa jednak dotyczy czegoś innego - na naszych oczach dokonywane jest ludobójstwo na skalę niespotykaną od lat wielu przez nację, która szasta kartą holokaustu na lewo i prawo, hipokryzja lvl hard i pokazanie swego prawdziwego oblicza. Zwykli zbrodniarze nie zasługujący za to co zrobili na nic innego jak tylko karę śmierci. Ciekawe co byś powiedział i jak reagował w przypadku, gdyby Twoi rodzice, Twoje dzieci z żoną zginęli w wyniku bombardowania domu w którym mieszkali, a tłumaczenie sprawców, dajmy na to policji byłoby takie, że to działanie obronne, a w piwnicy Twoich bliskich siedział poszukiwany morderca iksińskiego. Też obwiniłbyś właśnie jego za śmierć których kochasz?
 
Pytanie dlaczego wycierają swoje gęby Polską? Czy oni nie rozumieją, że nie chcemy ani jednych ani drugich? Obie strony robią chlew tak samo:

 
dla tych co myślą że tu ktoś się może dogadać przypominam że kilka lat temu jak Hamas złapał tego szeregowego żołnierza wymienili go po 5 latach na 1200 Palestyńczyków

Jeden żydek i to żołnierz za 1200 ludzi

Teraz mają ponad 250 więźniów w tym dzieci i kobiety
 
Daniel Levy - były oficjalny negocjator izraelskiego rządu podczas rozmów pokojowych z Palestyńczykami pod rządami premierów Yitzhak'a Rabina i Husni Baraka, starszy członek Europejskiej Rady ds. Stosunków Zagranicznych:



 
W tym konflikcie jest podstawowa różnica. Hamastyna używa ludzi do ochrony broni, a Izrael używa broni do ochrony ludzi
 


Od śledzenia wrzutek islamskich płaczków z one dawah, poprzez wspominanie wspaniałości Al Andaluzji (jak to wszystkim kulturom i religiom było ponoć wspaniale i tolerancyjnie pod islamskim butem co takie islamskie płaczki jak one dawah promują) do wypowiedzenia shahady bardzo blisko...

Miesiąc później...

kloc.jpg

:robertmakeup:
 
Od śledzenia wrzutek islamskich płaczków z one dawah, poprzez wspominanie wspaniałości Al Andaluzji (jak to wszystkim kulturom i religiom było ponoć wspaniale i tolerancyjnie pod islamskim butem co takie islamskie płaczki jak one dawah promują) do wypowiedzenia shahady bardzo blisko...

Miesiąc później...

View attachment 85299
:robertmakeup:
:mamedwhat:
Przeglądam TT, wyskoczyło, wrzucam jako odpowiedź na jednostronną propagandę pro izraelską:

"Izrael używa broni do ochrony ludzi"

Oczywiście, że dane mogą być przesadzone, nie zmienia to jednak faktu, że dzieci tam są mordowane i to w znacznej ilości.
tu są konkretne liczby
Nie musisz mnie przekonywać jak indoktrynuje i radykalizuje hamas dzieciaki (wrzucałem już tutaj) ale izrael przyczynia się do tego. Co do liczb - Gazę kontroluje IDF, konkretne liczby? :) W oparciu o dane dostarczane od...?
 
:mamedwhat:
Przeglądam TT, wyskoczyło, wrzucam jako odpowiedź na jednostronną propagandę pro izraelską:

"Izrael używa broni do ochrony ludzi"

Oczywiście, że dane mogą być przesadzone, nie zmienia to jednak faktu, że dzieci tam są mordowane i to w znacznej ilości.

Nie musisz mnie przekonywać jak indoktrynuje i radykalizuje hamas dzieciaki (wrzucałem już tutaj) ale izrael przyczynia się do tego. Co do liczb - Gazę kontroluje IDF, konkretne liczby? :) W oparciu o dane dostarczane od...?
Wrzutka z emotką polskiego mohameda
:roberteyeblinking:
ummah zbiera nowe siły w swoje szeregi.
:beczka:
A tak na poważnie, ja wiem, że Ty wiesz, Ty wiesz, że ja wiem o co tutaj chodzi.
Ja natomiast znając historię Libanu i "uchodźców palestyńskich, którzy wcześniej zaatakowali izrael po jego ustanowieniu (uchodźców po I wojnie jak Izrael złoił im dupę i prawem zdobywcy zabrał im kawałek ziemi),
Liban z państwa chrześcijańskiego przekształcił się w islamskie (z dobrego chrześcijańskiego serca wpuszczając tę swołocz, która klasycznie namnożyła się jak szczury i przejęła władzę),
więc jakoś nie potrafię się przekonać do żalu wobec palestyńczyków ani wobec żydów.
A islam potrafi kłamać na tyle dobrze, chyba nawet lepiej niż żydzi, że naiwni europejczycy i młodzi amerykanie wierzą.


Ja się w pełni zgadzam, że żydzi to cwane sukinsyny co srają na gojów (na nas) i są prowodyrami (co sprawdziło moje podjerzenia, teraz jestem już tego pewny, po wypowiedzi ostatniej natanjahu to na 100%) podzielenia się problemem islamu z europejczykami by później mieć zielone światło na wybijanie tej hołoty. Ale to samo od dziecka śpiewa się w prawie każdym islamskim domu ale w drugą stronę. Zresztą wg koranu nie będzie zbawienia, jeżeli nie będzie powrotu żydów na ziemię świętą i ostatecznej wojny religijnej żydów z islamistami i pokonania tych pierwszych, dopiero wtedy zejdzie bóg sądzić tych na ziemi, jak prawił mahomet, nawet kamień jak żyd się za nim skryje zawoła tu ukrył się żyd. Więc wg nich anihilacja żydów musi się wydarzyć by doszło do zbawienia ;)
A co do skali, zobacz przyrost naturalny żydów w państwie żydowskim a arabów w państwie żydowskim. Żydów o dziwo stosunkowo mniej niż arabów we własnym kraju, co raz mniej... Żydzi siedzą na bombie i doskonale o tym wiedzą, stąd te ich cwane gierki, niehumanitarne zagrywki by podzielić się tym problemem z nami. I nie sądzę, by mi serce zmiękło, palestyńczycy to naród, który kolaborował z hitlerem to oni podsunęli Hitlerowi pomysł unicestwienia żydów.
Ładnie ich czas pokarał państwem żydowskim zaraz po wojnie. Wcale mi ich nie żal.


1 wcielenie Ryana Goslinga ;)

361px-Al-Husayni1929head.jpg
MAal-Husayni.jpg

:beczka:
 
Last edited:
więc jakoś nie potrafię się przekonać do żalu wobec palestyńczyków ani wobec żydów
Tylko dzieci szkoda, z jednej i z drugiej strony. Raczej większość wie, że mnóstwo spośród islamów to dzicz, trzeba się oprzeć jej zalewowi ale wkurwia mnie to głaskanie izraela przez "zachód" jeśli chodzi o dzieciobójstwo, tzn - przymykanie oczu. Równi i równiejsi
 
Tylko dzieci szkoda, z jednej i z drugiej strony. Raczej większość wie, że mnóstwo spośród islamów to dzicz, trzeba się oprzeć jej zalewowi ale wkurwia mnie to głaskanie izraela przez "zachód" jeśli chodzi o dzieciobójstwo, tzn - przymykanie oczu. Równi i równiejsi
Nie no ja to rozumiem, sam winię garbate nosy za to, że niszczą naszą cywilizację, piorąc swój problem naszymi rękami, bo o to tu chodzi. Żydzi świetnie się nauczyli, że cel uświęca środki. Historią swojego państwa i ciągłą walką o jego istnienie przy muzułmanach, potem tym co się wydarzyło w Europie, stąd ja takiemu narodowi kompletnie nie ufam, bo oni podchodzą do tego zupełnie inaczej niż my.
 
Nie możesz przecież wierzyć w takie brednie. Chodzi o skalę. Już ponad trzy tygodnie temu UNICEF wskazywał na 4100 zamordowanych, palestyńskich dzieci
Przecież to są fakty, że Hamastyna wykorzystuje obiekty cywilne do celów wojskowych. Izrael dobrze robi strzelając w szpitale, pod którymi są hamastyńskie bazy, bo dzięki temu chronią swoich obywateli, a dzieci giną tylko i wyłącznie przez Hamastyńczyków, którzy wybrali Hamas do władzy w 2006 roku i nadal go popierają w sondażach
 
cel uświęca środki
Tak na czysto bez litości i współczucia - i chyba podzielasz ten pogląd - rękami jednych skurwieli, być może zmniejszy się liczebność innych. Tylko znów, zostawcie kurwa dzieci w spokoju :( Wiadomo, że się nie da ale no kurwa mać:
 
Tylko dzieci szkoda, z jednej i z drugiej strony. Raczej większość wie, że mnóstwo spośród islamów to dzicz, trzeba się oprzeć jej zalewowi ale wkurwia mnie to głaskanie izraela przez "zachód" jeśli chodzi o dzieciobójstwo, tzn - przymykanie oczu. Równi i równiejsi
Żydzi mają wobec nas mnóstwo na sumieniu, promowanie kurewstwa, rozwiązłości, ideologii lgbt, blm, ideologii wstydu, stawianie Polaków często na równi z hitlerowcami itd.
to w dużej mierze ich zasługa (to oni mają media i kierują ich przekazem, to oni mają banki i w kieszeni polityków zachodu, to oni w końcu sponsorują uczelnie wyższe i też mają wpływ na to co się tam dzieje). To piekielnie inteligentny i bezwzględny (poprzez swoje zaszłości historyczne i poczucie bycia narodem wybranym) naród, od którego najlepiej trzymać się jak najdalej. Europa powinna krzyknąć to nie nasza wojna, nie nasza sprawa, zamknąć granice, szkoda, że tak się nie stanie...

Tak na czysto bez litości i współczucia - i chyba podzielasz ten pogląd - rękami jednych skurwieli, być może zmniejszy się liczebność innych. Tylko znów, zostawcie kurwa dzieci w spokoju :( Wiadomo, że się nie da ale no kurwa mać:

Widziałem ten filmik, to oczywiście przykre i w głowie się nie mieści, że coś takiego ma miejsce.
 
Back
Top