KOMENTARZ ROKU

Po spince z Orestem @99picks podjął próbę wymuszenia na pozostałych użytkownikach, aby stanęli po jego stronie. Na jego nieszczęście, próba zakończyła się niepowodzeniem, oszczaniem, wyśmianiem i wygnaniem.
Warto zwrócić uwagę na to, że druga strona sporu została nazwana "śmieciem", za co przysługują dodatkowe punkty.

Warto jeszcze dodać, że "śmieć" pojawił się dwukrotnie w odstępie zaledwie paru postów. A wiadomo, że jak na cohones ktoś pisze do kogoś śmieć, to....
tumblr_m59e8uYhOq1ry1rm7o1_400.gif
 
To akurat było celowe. Swój komentarz numer 3,000 postanowiłem uczcić zacytowaniem samego siebie i Karolo-incepcją, zrobiłem nawet screena i jest to jeden z lepszych obrazków jakie widziałem w życiu. Jedyne co mogłoby go jeszcze udoskonalić to lajk od samego Mistrza.
Moje zdrowie :beer:

View attachment 10500
Zgłaszam ten post jako kandydata na komentarz roku.
 
Gdybyście tak nie rozpowszechnili tego punchlineu to bym nawet nie wiedział, że istnieje użytkownik 99costam.
 
Nie ma żadnego wygnania, sam stwierdziłem żeby stąd spadać.

A tu wklejam swój post z Hyde park

Panowie, nie muszę zakładać nowego konta ponieważ nie dostałem żadnego bana (nie ma też podstaw do tego bo jestem elegancki) post @Orest mnie nie ruszył a bardziej brak reakcji innych ,,kolegow" z działu na niego. Nikt się za mną nie wstawił dlatego pierdole taki biznes. W tym roku bukmacherka idzie mi bardzo dobrze, wystarczy rzucic okiem na moje typy ktore udostepnialem dla was zebyscie tez zarabiali. Coz..Nie gryzie się ręki która karmi. Koniec z typami. Nie rozumiem też hejtu na mnie, Aski nie hejtuje a niektórzy dalej mają jakiś ból dupy. Zawsze starałem się być kulturalny,szczery i lubialem podejmować z wami dyskusję. Pozdrawiam
 
Nie ma żadnego wygnania, sam stwierdziłem żeby stąd spadać.

A tu wklejam swój post z Hyde park

Panowie, nie muszę zakładać nowego konta ponieważ nie dostałem żadnego bana (nie ma też podstaw do tego bo jestem elegancki) post @Orest mnie nie ruszył a bardziej brak reakcji innych ,,kolegow" z działu na niego. Nikt się za mną nie wstawił dlatego pierdole taki biznes. W tym roku bukmacherka idzie mi bardzo dobrze, wystarczy rzucic okiem na moje typy ktore udostepnialem dla was zebyscie tez zarabiali. Coz..Nie gryzie się ręki która karmi. Koniec z typami. Nie rozumiem też hejtu na mnie, Aski nie hejtuje a niektórzy dalej mają jakiś ból dupy. Zawsze starałem się być kulturalny,szczery i lubialem podejmować z wami dyskusję. Pozdrawiam
Nie widziałem żebyś się przywitał a już się zegnasz.
 
Po spince z Orestem @99picks podjął próbę wymuszenia na pozostałych użytkownikach, aby stanęli po jego stronie. Na jego nieszczęście, próba zakończyła się niepowodzeniem, oszczaniem, wyśmianiem i wygnaniem.
Warto zwrócić uwagę na to, że druga strona sporu została nazwana "śmieciem", za co przysługują dodatkowe punkty.

:antonio:
 
karawana jedzie dalej, jeszcze jeden komentarz odnosnie 'wypadniecia' Fergusona z UFC 223 :

Możecie się śmiać z Krula, ale jak Kruł był głodny, to brał walki każda po kolei, nigdy nie wypadł, nawet jak miał kontuzje to walczył. Jak rywal wypadał, to brał zastępstwa na parę dni przed walką bez mrugnięcia okiem (przypominam, że taki Jon Jones wydygał przed Sonnenem w analogicznej sytuacji :DC:). Teraz jak się dorobił, zdobył szczyt nic już nie musi i zarówno fani, hejterzy i Dana White mogą go w pompkę cmoknąć czy wam/nam się to podoba czy nie.

Zresztą jak wy byście mieli być właścicielami UFC, to byście zbankrutowali po pierwszej gali, jak wam się wydaje, że można krula wpuszczać z marszu na zastępstwo i zarobić 20% tego, co można by zarobić, robiąc odpowiednio wcześnie, odpowiednią promocję.

Do tego jak zwykle - Khabib się spasł i nie zrobił wagi - winny Rudy, hejtujmy. Ferguson się potknął o własne nogi i połamał - winny rudy, hejtujmy. McGregor to by 200 lat musiał walczyć, żeby wypaść tyle razy co tacy zawodnicy na dorobku jak Ferguson i Khabib już wypadli. Wypadaja przez otyłość, wypadają przez potknięcia się na spacerze (co śmierdzi z daleka), ale to McGregor leszcz i obsraniec. Ból dupy tak mocny, że rozsądek odbiera. Oj dzieci, dzieci.

:antonio:
 
Masta dziś aktywnejszy od Conora :penn: Ciśnie bekę nieziemską. Wszyscy się zastanawiają, kto zostanie, kto wypada, czy ktokolwiek jeszcze zawalczy a tu takie coś.

Tak jak wcześniej napisałem...do pierdla z nim. Lobov też płynie, trzymał z niewłaściwymi ludźmi.
Szkoda ze Chiesa wypadnie z ciekawej z Pettisem.
Rose tez chyba wypada
Kowalkiewicz wypada. Jak Conor otworzył okno w autobusie to sie przeziębiła.

:cryme: Padło już wiele wybornych komentarzy tego wieczoru, ale to przekroczyło skalę.
 
I wyzywasz człowieka od skurwysynów nie znając jego matki. To nie jest w porządku
I zdania nie zmieniam jak będzie trzeba to powiem mu to prosto w twarz jeśli tylko będzie chciał się spotkać w celu próby obicia mi facjaty. Nie poszło to bo mi się nudziło tylko sobie zasłużył.
W sumie najczęściej gdy ktoś nazywa kogoś skurwysynem nie myśli o tym, że nazywa jego matkę kurwą. To raczej zamiennik "debila", itd., tylko w wersji hard, chodzi o bezpośrednie uderzenie w obiekt swojej antypatii. Nie wydaje mi się, że intencjonalnie crt14 chciał obrazić matkę marcinosa lub wierzy w słuszność wyzwiska sądząc tak na podstawie niechęci marcionosa do niego.

crt14 napisałeś, że on Cię nęka:
On mnie nęka od miesięcy i robi syf.
Widzę, że rzeczywiście jesteś wkurwiony, a jak to się zaczęło? Sypniesz linkiem? Kurwa - wychodzi na to, że kręcą mnie forumowe akcje :lol: Ale wydajesz mi się spoko gościem, który dał upust swojej wkurwce w cytowanym tutaj poście i jeszcze czyta: "co to się z tobą porobiło", itd. Jakoś tak wydaje mi się, że mógłbym z Tobą jebać innych maczetami :lol:
 
W sumie najczęściej gdy ktoś nazywa kogoś skurwysynem nie myśli o tym, że nazywa jego matkę kurwą. To raczej zamiennik "debila", itd., tylko w wersji hard, chodzi o bezpośrednie uderzenie w obiekt swojej antypatii. Nie wydaje mi się, że intencjonalnie crt14 chciał obrazić matkę marcinosa lub wierzy w słuszność wyzwiska sądząc tak na podstawie niechęci marcionosa do niego.
To chyba oczywiste. Ale widać nie na tym forum.
Jesteś chyba jednym z nielicznych którzy rozumieją dorosły świat.

crt14 napisałeś, że on Cię nęka:
Widzę, że rzeczywiście jesteś wkurwiony, a jak to się zaczęło? Sypniesz linkiem? Kurwa - wychodzi na to, że kręcą mnie forumowe akcje :lol: Ale wydajesz mi się spoko gościem, który dał upust swojej wkurwce w cytowanym tutaj poście i jeszcze czyta: "co to się z tobą porobiło", itd. Jakoś tak wydaje mi się, że mógłbym z Tobą jebać innych maczetami :lol:
Temat tak długi że nie idzie tego ogarnąć linkiem. Stulejki na siłę rozjebały to na wiele tematów.
Napisałem to co chciałem napisać do danego osobnika. Gdzieś trzeba było nakreślić granice.
I podtrzymuje te swoja. A jemu już pisałem że jak się poczuł dotknięty moimi słowami to możemy się spotkać. Jego reakcja był ignor i ........................

Ja nie Różal za nikim ganiać po kraju nie będę.

I nie zwracaj uwagi na pojedyncze cytaty wyciągnięte z całej tony komentarzy przez flamastrów bo nie dają pełnego obrazu sytuacji.


Dla mnie EOT w temacie.
 
Back
Top