KOMENTARZ ROKU

królem beefów to i tak dla mnie jest @Grubas teraz to mu już przeszło ale kiedyś to co chwilwe się z kimś wyzywał i groził kilkukrotnym wystrzelaniem z liścia po pysku :lol:
kiedyś to były beefy, teraz to nie ma beefów.
 
@Prese o walce Materli z Janikowskim :juanlaugh:
O stary, nie widzę zapowiedzi inaczej, niż kręconej w Koloseum we Włoszech, podpalone pochodnie, na łańcuchach lwy, pośród nich spocony Materla w stroju gladiatora wychodzi z jednej strony, z drugiej strony na platformie, za parą czarnych koni (nawiązanie do możliwej wygranej) wyjeżdża Damian i zeskakuje z niej saltem w tył, po czym wbija włócznię w piach i w zbroi idzie w kierunku Michała, wtedy spotykają się na środku, gdzie na złotym tronie siedzi Kawul karmiony winogronem przez ring girls, ubrany w rzymską togę i wianek wokół kitki z mirtu i pomarańczy. Gladiatorzy stają przed sobą, face to face,w kącie po lewej za Materlą ryczące lwy na łańcuchach, w kącie po prawej za Damianem stające dęba czarne konie, kamera od głów gladiatorów zjeżdża w dół i w tle coraz lepiej widoczny Kawul przegryza winogrono, dopija łyk wina ze złotego kielicha i zaczyna...

Kiedy myślałem o tym pojedynku, od razu na myśl przychodziło mi Koloseum. Dwaj gladiatorzy, którzy muszą wyjaśnić sobie kto zajmuje wyższą pozycję w tej dywizji i kategorii 84kg na świecie. Michał to magia parteru, miliony fanów, człowiek od lat na szczycie kategorii, prawdziwy gladiator, który sercem może obdarować kilku. Kiedy myślę show, widowiskowe wymiany, walka ostatkiem sił, myślę Michał Materla.
Damian to przyszłość galaktycznego mma i wschodząca gwiazda, która zaczyna walczyć o najwyższe laury federacji KSW. Nieustępliwy, kosmicznie atletyczny zawodnik z Wrocławia, który chcąc być najlepszym, musi pokonać najlepszych, a to nie będzie łatwe...
To starcie nie musiało się odbyć już teraz, jednak lud KSW chce igrzysk, więc musimy je dać naszym fanom. To ukłon i podziękowanie za to, że jesteście z nami. Proszę uważnie oglądać, bo jedna akcja może zmienić nie tylko bieg walki, ale i kategorii wagowej, federacji, świata mma, kuli ziemskiej, a może i galaktyki, co byłoby kolejnym rekordem...

KEJ ES DABLJU FORTY FIVE, ROAD TO LONDON, ONLY ON PAY PER VIEW
 
:antonio:
:beczka:
komenatrzroku.jpg
 
sory, ale mimo całej mojej sympatii do Karola i Ciebie swój głos oddam na najlepiej zaserwowanego burbona w historii cohones (i nie tylko).
:antonio:

Kurwa niedługo chyba kupię wiśnie, zaserwuje w zacnym naczyniu, tylko po to zeby wreszcie jakiś mój komentarz tutaj trafił
 
A ja myślę, że Bastek Was strollował na zlocie tak samo jak trolluje na forum. Wydaje mi się, że aby dowiedzieć się jaki jest naprawdę, trzeba by było porozmawiać z jego rodzicami... choć z drugiej strony oni też by mogli trollować. Ciężki temat.
 
Wielu mnie pocieszało, za co dzięki składam, ale nikt mnie tak kurwa nie pocieszył jak @szplin :beczka:
Bez zagłębiania się w szczegóły, bo ostatnią rzeczą jaką chciałbym zrobić, to zabrzmieć jak ktoś, kto szuka wymówek: Nic nie nagrałem, ponieważ najwyraźniej jestem jeszcze za słaby, muszę dalej pracować, wrócę silniejszy, thank you Dana, Lorenzo i tyle.

@Hefaner umówiłes nagrywanie, robiles próby, ćwiczenia i nagle ktos uznał, że się nie nadajesz?


@Hefaner nie smutaj, na Hitlerze też się nie poznali na ASP
 
maras o wygranej Janka

Eeeeeeeooooo eeeeeeooooo, wygrał jebany! Kto Janka nie szanuje, temu na ryj pluję!

Ależ piękny zwrot obrała kariera Janka, kto by przypuszczał. Dokonał czegoś niemożliwego. Opuścił ten śmieszno-żałosny festyn o charakterze widowiska z pogranicza sportu, cyrku i kloaki, skoczył na głębokie wody, trochę się podtopił, walczył o utrzymanie na powierzchni, ale jak już wyczuł te wody, to teraz nakurwia motylkiem jak Phelps... chociaż nie, bo on to ciota #pdk

Można mieć do gościa tylko szacunek i podziw, bo naprawdę mógł być gwiazdą lokalnej gawiedzi, kolejnym gościem, któremu "nigdy nie zabraknie charakteru" w walkach z jakimiś obieżyświatami i mistrzami nokautów z kambodżańskich dżungli. Mógł do końca kariery odcinać kupony od sławy w zjebanych polskich tabloidach i przechujowej telewizji śniadaniowej, mieć te sztampowe i cringe'owe wywiady z Borkiem po walce, mógł mieć siano o tych dwóch cinkciarzy spod znaku krs1.

Mógł, ale wyłożył na to kutanga. Powiedział "Dorota, schowaj żelazny miecz na jakieś popierdółki i dawaj srebrny. Idę się napierdalać z prawdziwymi potworami jak strzyga, bruxa, manuwa czy jakiś szwedzki wiking."

Wybrał drogę ambicji, drogę sportu, drogę prawdziwego wiedźmina, a nie jakiegoś przyjebańca.

Kocham Cię Janie #nohomo

PS. Dana dawaj fifti dżis ty łysa kurwo reptiliańska!

:antonio:
 
Szykuje się świetna walka. War Joanna!

Asia zrobi już 2 walkę od walki z Rose, a ten łysol nadal siedzi w domu i nie walczy.
W domu jak to w domu, istotne jest gdzie siedzi i płacze? W piwnicy? Na strychu? W łazience? W sypialni, ale w szafie? To są kwestie, które nam, profesjonalnemu zespołowi profesjonalistów, złożonemu z hejterów, wielbicieli, farmaceutów, trenerów, managerów, księgowych, analityków, mechaników, budowlańców, sklepowych, działonowych, wojowników, kucharzy, ratowników, bramkarzy, murarzy i spadochronowych... Uff. :lsdtrip: grzybiarzy, pszczelarzy i bimbrowników, browarników i kucharzy. Potem redaktory, myśliciele, tropiciele, pogranicznicy, historycy, wierni, medyk, no i górnicy. Wszyscy smakosze, wszyscy siłacze, każdy wypija sto trunków na czcze żołądki bo takie porządki to tu klasyka. Na chuj przenośnia, na chuj retoryka? Asia po pas, Rose do psychiatryka.
 
Ja zawsze wiedziałem, że @Mes_ ma wyjątkowej klasy poczucie humoru, bo bywało tak, że on jeden rozumiał moje żarty, kiedy inni nie rozumieli, ale to... To jest po prostu jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w życiu, coś wspaniałego, ku chwale Króla.
I ku chwale Mistrza też, choć nie ma z tym nic wspólnego :beczka:

Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik głosowania cohones to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to polskie kurwa głupie społeczeństwo, ta kurwa banda imbecyli, która głosowała na tych kurwów karakanów muslimskich to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangozangażowanie w mma jak Krula, gdzie postawił swój zasiłek dla bezrobotnych, swoje życie prywatne, dochodowy zawód hydraulika, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to pierdolone 40 czy 45 głosów to was powinno się jebać kurwa. Tak się powinno was jebać, jak tylko was może jebać USADA. KRS was tak nie wyruchało jak wyrucha was tiramisu na ważeniu kurwa. Aż was kukle kurwa będą swędziały. Z bólu.
To jest dramat kurwa, to jest dramat że na tym antyludzkim forum, na forum, w którym żaden moderator kurwa nie był w stanie powiedzieć, że Maste przed głosowaniem zbanowano, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te forumowe kurwy, powtarzam forumowe kurwy, forumowe kurwy tego człowieka banowały bezpodstawnie i po miesiącach uniewinniały, że to nie jest czymś wartym tego by tego człowieka wprowadzić do głosowania. Będzie was kebab ruchał w dupe. Będzie was kebab kurwa dymał tak jak was USADA nie dymała. Ta kurwa, ten mały karakan, jebany Хабиб śmieć. Zniszczy was. Fergusony, Keviny lee, alvarezy, Diazy będą wam kurwa odbierały smak życia wy kurwa idioci. Forumowi kurwa idioci. Ja mam to w piździe kurwa, bo mnie stać na wszystko. Będę żył kurwa tak.
:cmgkeepgoing:
Wypierdole jeszcze dzisiaj, już konto na lołkingu założone. Z cohones. I będę się z was kurwa frajery śmiał, żeście takie głupie są. Tacy kurwa debile, którzy to kurewstwo muslimskie wybrali. Nie na Krula, nie na Barbozę tylko na jakieś kurwy islamistów w dupe jebanych kurwa. Na kebabów popierdoleńców głosowali. To właśnie jest to kurwa cohones, przez taka kurwę, przez was kurwa chuje nic się w tym mma nie zmieni, bo jesteście chuj warci i trzeba was jebać, ruchać i na was zarabiać bo jesteście bandą forumowych kurwów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na pana Conora którzyście wspomagali go - dziękuję! Bo to garstka fanów, garstka fanów mma. Dzisiaj to jest 40 osób, może 45. Wyłącz ten Hyde Park bo ci go wyłączę na amen. Tak, tak. Tylko to się kurwa na tym forum nadaje. Powiedzieć wam w ryj wreszcie, wy głupie chuje że jesteście prymitywami. Że kurwa wasze pierdolone lajki to jest wasz majestat, wasza godność. Avatary i sygnatury szkalujące Krula. To wy kurwa hejterzy. Chuj z wami. Nie warto było kurwa, nie warto było zrobić nic. Coby. Się. A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na kebaba, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antyfanami jesteście. Dobranoc.
 
Ja zawsze wiedziałem, że @Mes_ ma wyjątkowej klasy poczucie humoru, bo bywało tak, że on jeden rozumiał moje żarty, kiedy inni nie rozumieli, ale to... To jest po prostu jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w życiu, coś wspaniałego, ku chwale Króla.
I ku chwale Mistrza też, choć nie ma z tym nic wspólnego :beczka:
Miałem to właśnie wjebac tutaj
 
Ja zawsze wiedziałem, że @Mes_ ma wyjątkowej klasy poczucie humoru, bo bywało tak, że on jeden rozumiał moje żarty, kiedy inni nie rozumieli, ale to... To jest po prostu jedna z najlepszych rzeczy jakie widziałem w życiu, coś wspaniałego, ku chwale Króla.
I ku chwale Mistrza też, choć nie ma z tym nic wspólnego :beczka:
Można zamykać temat. Na dwa lata w przód nawet.
 
Back
Top