KOMENTARZ ROKU

To co prawda nie jest komentarz, tylko jakaś próba... negocjacji w sprawie biletów, głęboko wierzę, że za obydwoma kontami stoi ta sama osoba, ma wtedy ode mnie nominację na użytkownika roku już teraz. Polecam w chuj mocno, płakałem! :mjsmile:
zawsze mozna na zywo obejrzec. mam 4 bilety na sprzedaz sektor b cena 183zl jeden. jak ktos chetny to do srody wieczor dac znac

Jak dasz 200 od sztuki to biore.

spoko mam 4 bilety lacznie 740 ziko za wszystkie czyli mniej niz 2 stowy za jeden:D miejsca 1-4 pierwsze z brzega wiec z browarem nie trza sie przeciskac rzad 16 sektor b. elektronicze w pdf do przeslania wiec szybko bys mial. do srody do 18 bym musial miec odpoweidz

Dobra nie bede zdzieral z kolegi z cohones.
Placisz mi 750 i moge podjechac po bilety jeszcze dzis.

ale ja na sprzedaz mam :D bo myslales ze potrzebuje pewnie ?

Nie no dobrze czytasz. Za 750 zl wezme wszystkie. Podac Ci numer konta?

aha to gitara. mi tylko twoj mail potrzebmny to ci wysle one do wydrukowania w pdf sa. potem ic moj nr konta podesle to mi wplacisz najlepiej do jutra

A i widzisz tu nastepuje koniec negocjacji.

Czy Ty wlasnie zazadales zaplaty za bilety na ksw?

albo telefon ci moj dam to sie ugadamy. no tak bilety chcesz tak? a jam mam 4 na sprzedaz

sa w formie elektronicznej w pdf do sciagniecia i wydrukowania

dajesz flote ja ci wyslalam bilety na maila jakiego mi podasz i tyle. albo pierw moge ci wyslac bilety spr czy wszystko ok i potem mi przelewasz

raczej nic trudnego. daj mi znac najlepiej do jutra czy bedziesz chcial na sto pro

Chyba mnie z kims pomyliles. Ja nie nazywam sie Sebastian, moja dziewczyna to nie Karyna a tato to nie Janusz.

wiem ale niekotrym trzeba tlumaczyc prosto wiesz sam


poztym nie sprzedawalem nigdy biletow wiec przewiduje ze tak ma to wygladac

Sprobuj na olx a nastepnym razem po prostu nie kupuj.

poztym sebixow i karyn bedzie tam duzo. ale janusza juz ze swieca szukac prawdziwego

bo mi ziomek wypadl dwa dni temu takto bym jechal

to bedziesz je chcial jak cos?

No ale ile jestes w stanie zaplacic?

tak jak mowiles 750 ziko i twoje sa 4 bilety sektor b rzad 16 miejsca 1-4

napisz jak ty to chcesz zrobic bo ja nie sprzedawalem wczesniej i pamietaj ze one w pdf sa

wiec wyslac ja na maila to chwile zajmie

Daj maila to podesle ci numer konta.


napisz mi wiadomosc zarea

Poszlo. Jaki masz bank? Wyslij ekspresem zebym jeszcze dzis dostal kase.

poki co nie przyszlo. czekaj bo nie rozumiem ty chcesz odemni bilety tak wiec po co ja mam ci wplacac ty mi chyba a ja tobie podsylam bilety tak ? mam alior bank

Nie no normalnie wyslij mi najpierw bilety zebym wiedzial ze nie oszukujesz bo wiesz jak jest nie mozna ufac kazdemu.
Jak potwierdze ze dostalem bilety to doslij mi te 750zl na konto ktore wyslalem w mailu.

no wiadomo jak to w polsce pelno oszukistow ale ja nie jestem parowa ;D na maila jeszcze nie przyszlo to mi twoj mail potrzebny a ja ci potem swoj nr knta podesle na maila razem z biletami pasi ?

i zebys wplacil do jutra albo dizs najlepiej jutro dam znadc jak przyjdzie przelew

na czym maila masz bo cos nie mam wiadomosci od cb

niewiem moze i hajs chce i bilety :D

w sumie dobra opcja tez bym tak chcial :D

niewiem tez mi sie cos pokrecony wydaje a maila nie pszyslal poki oc niewiem moze jakis podchmielony niewie co pisze. wjbn ktos chce bilety to sie odzywac tylko bez jajec

raz pisze ze wezmie za 750 a potem zebu mu hajs nakonto wyslac . wtf ? niewiem dziwna ta polska ostatnio

Nwm jprdl bk z cb kc

to na huj mi dupe trules nimku. polaczki i ich myslenie

Jebane polaczki nic nie pomagaja.
:mjsmile:
 
W HP trwa w tej chwili nieźle popierdolona jazda, w której użytkownicy ustawiają avek kogoś innego i piszą w jego stylu. Jest w chuj zabawnych komentarzy, ale moim zgadniem @Gaara rozpierdolił to gówno w pył. Prawie się zlałem ze śmiechu


ALIBABA.jpg
 
W HP trwa w tej chwili nieźle popierdolona jazda, w której użytkownicy ustawiają avek kogoś innego i piszą w jego stylu. Jest w chuj zabawnych komentarzy, ale moim zgadniem @Gaara rozpierdolił to gówno w pył. Prawie się zlałem ze śmiechu


View attachment 10166
Mnie też kurwiu doceń. Wiesz jak ciężko nawet tak pojebanemu człowiekowi jak ja podrobić niedojebanie Baastka? :mamed:
 
Mnie też kurwiu doceń. Wiesz jak ciężko nawet tak pojebanemu człowiekowi jak ja podrobić niedojebanie Baastka? :mamed:

Doceniłem stary, naprawdę śmiechłem z tego w chuj, bo to był stuprocentowy Bastek i planowałem dać nominację, ale... na Twoje nieszczęście na tej samej stronie jest tamten komentarz, więc wybacz, nie tym razem! :beer:
 
Mam nadzieję, że ktoś nakurwia screenshoty tego się odkurwia w hydeparku jak student ksero notatek.
 
@tinc jako że ten temat ma w założeniu trzymać naprawdę wysoki poziom, uznałem że jeśli chodzi o sprawę pobicia Alladino, do tej pory pojawił się jeden komentarz godny nominacji - cytuję poniżej. Jak ktoś jest n00bem i nie wie o co kaman, to zachęcam do zapoznania się z całą sprawą w HP od strony 8493. Tymczasem, wspomniana nominacja :beczka:
Pany, w szczególności @Comber wielka prośba o poradę. Sytuacja taka: stoimy sobie z dwoma kumplami wieczorkiem na spokojnie, nagle wychodzi jakiś kolo z 70 kg jamnikiem i idzie w stronę lasu. Krzyczę za nim, że w lesie też się gówna po psie sprząta, a on do mnie że chyba mnie pojebało. To myślę sobie: o ty chuju, w lasku, gdzie grzyby zbieram będziesz mi smrodzil! I lecę do niego z łapami. Obskoczyl wpierdol, ale lekko. No ale po wszystkim krzyczał coś, że ma kolegów z forum co mu doradza jak mnie dojebać.

Cykam sie, ale też tylko lekko. Czy może mi coś zrobić? Zaznaczam, że psu nic nie zrobiłem (pozdro rurzal).

Z góry dzięki za wszystkie porady!
 
Last edited:
Co tam kurwiaki? Pewnie znowu jecie kanapki z gównem i przegryzacie cebulą. . . Tymczasem mi Amaro czy inny Ramzej mogą buty czyścić, bo dziś był dzień wędzenia :antonio:

Stanowisko pracy lepsze jak u Okrasy, a Makłowicz płakał jak patrzył

IMG_20180324_184525.jpg

IMG_20180324_182633.jpg


A wędzone dziś było:

1. Kiełbasa, "świeża" w składzie mięso i przyprawy, 0 chemii. Wyszła tak:
IMG_20180324_182706.jpg


2. Szynka i karkówka:
IMG_20180324_153147.jpg


3. Boczek wieprzowy i rolada z boczku jelenia:
IMG_20180324_172850.jpg


W czasie wędzenia trzeba było coś zjeść. Więc postanowiłem zrobić burgery:
IMG_20180324_144437.jpg


Po złożeniu wyszły zajebiście:
IMG_20180324_145812.jpg


Także na "ruszt" poszły kolejne + wędzona kielba . . . Oczywiście nie mogło zabraknąć alko. Tematycznie padło na przywieziona z Czech stara mysliwiecka
IMG_20180324_151232.jpg


Także możecie podziwiać :rutekajak:
 
Kolega @blazini wyjaśnia wszystkich, którzy cisną Conora za to, że nie wskoczył na zastępstwo za Tony'ego. Analogia z Majką Jeżowską i Stonesami - złoto :antonio:
Od siebie dodam tylko, że choćby Rudy sam tego chciał to UFC w życiu by tego nie zrobiło na kilka dni przed walką, no kurwa ludzie...
Ale wy macie myślenie niespełnionych 8-latków. No już król wleci na 3 dni przed walką, żeby zastąpić jakiegoś Fergusona, gdzie 80% ludzi całego świata, które pół roku by czekało na walkę króla z wypiekami, nawet nie wie kto to jest ten Ferguson i że w ogóle miał z kimś walczyć.
:śmiech:

To jakby Rolling Stonesi mieli wlecieć na zastępstwo za Majkę Jeżowską na Święcie Chleba w Pyskowicach. Taki niewykorzystany potencjał marketingowy. Nie po to z tym drugim murzynem po całym świecie latał i przez rok walkę promowali, zarabiali 100 milionów, żeby teraz na zastępstwa wpadać na walki z potencjałem na 200 tys. PPV.
:DC:
 
Kolega @blazini wyjaśnia wszystkich, którzy cisną Conora za to, że nie wskoczył na zastępstwo za Tony'ego. Analogia z Majką Jeżowską i Stonesami - złoto :antonio:
Od siebie dodam tylko, że choćby Rudy sam tego chciał to UFC w życiu by tego nie zrobiło na kilka dni przed walką, no kurwa ludzie...
a w którym to temacie jest? bo znaleźć nie umiem, a lajka chciałem zostawić.
 
Po spince z Orestem @99picks podjął próbę wymuszenia na pozostałych użytkownikach, aby stanęli po jego stronie. Na jego nieszczęście, próba zakończyła się niepowodzeniem, oszczaniem, wyśmianiem i wygnaniem.
Warto zwrócić uwagę na to, że druga strona sporu została nazwana "śmieciem", za co przysługują dodatkowe punkty.

dbam o ten dzial, udzielam sie i co galę wrzucam swoje typy które ładnie wchodzą i co.. wpada jakis smiec na nasza ,,dzielnie" i mnie obraza ?
:yellowcard2:
Jechać z typem.

Jak Orest nie będzie miał pociśnięte to więcej nie wrzucę swoich typów.

Wrzucam tu co galę swoje typy na których zarabiacie a jak wbija jakiś śmieć i mnie obraża to nikt nie reaguje. Jak nie bedzie miał pocisniete to koniec z moimi typami.

tu są moje typy z 3 ostatnich gal ufc. Wszystkie moje underdogi wchodzą więc nie pierdol że nikt nie gra moich typów. Mam zajebistą przewidywalność

Spoko, żegnam.
Wesołych świąt

Jeszcze zatęsknicie za moimi typami.
:kis:

Byłem bardzo aktywny w tym dziale i liczyłem że ktoś się wstawi ale jak zobaczyłem że jeszcze mu lajkują to podziękowałem i stwierdziłem że stąd spadam. Bez przesady
 
Po spince z Orestem @99picks podjął próbę wymuszenia na pozostałych użytkownikach, aby stanęli po jego stronie.
Warto zwrócić uwagę na to, że druga strona sporu została nazwana "śmieciem", za co przysługują dodatkowe punkty.
Ku zaskoczeniu 99picks, jego próba zakończyła się niepowodzeniem, oszczaniem, wyśmianiem i wygnaniem.

Z całym szacunkiem do gospodarza, nie mam zamiaru się wpierdalać za bardzo. Myślę,ze w tym temacie powinny być wrzycane tylko wyjątkowej klasy komentarze. Był gdzieś chyba odpowiedni temat z inbami i inbeczkami 2018. W tym konkretnym przypadku zostaje tylko machnąć ręką i pożegnać pana
 
Back
Top