Joe Rogan i Fighter and The Kid

Powoli nadrabiam. Big John na plus, " widziałeś kiedyś do kurwy zegar na suficie?" Fragment o łokciach z 12 na 6 i różnica zdań z Herbem. Fajny gość z Johna. OG MMA. Steven jak na 70 dych i przebieg w dragach, nawet coś ciekawego ma do powiedzenia. Bez szału ale można się uśmiechnąć, no i onomatopeja na najwyższym poziomie. Nie jestem fanem, ale z ust to umie robić pożytek:awesome:. Tim, no to jest osobliwy typ. Amerykanin ze złegu snu demokratów, urwał mi się film bo słuchałem pod rząd. We śnie słyszałem jak mówił coś o waterboardingu, a Joe mówił żeby się nie obawiał i o tym opowiedział. Brzmiało to jakby Tim był torturowany. Chyba już nie będę odsłuchiwał. :zakręcony:
 
No Joe jest ewidentnie w podcastowej formie życia. Odcinek z GSP epicki, z Big Johnem nie gorszy. Nie tak dawno Danaher, za chwilę Zahabi, słodki jeżu, co za uczta.

Chciałem zobaczyć na pełnym ekranie to KO Rogana i przy okazji trafiłem na to jak Joe uczył Callena w Fight Companion, kto nie widział, niech ogląda :lol:
Eddie też rozjebał komentarzem pod koniec :lol:
 
No Joe jest ewidentnie w podcastowej formie życia. Odcinek z GSP epicki, z Big Johnem nie gorszy. Nie tak dawno Danaher, za chwilę Zahabi, słodki jeżu, co za uczta.

Chciałem zobaczyć na pełnym ekranie to KO Rogana i przy okazji trafiłem na to jak Joe uczył Callena w Fight Companion, kto nie widział, niech ogląda :lol:
Eddie też rozjebał komentarzem pod koniec :lol:

przecież to jest na jutubie a ten podcast z gsp G E N I A L N Y!

 
przecież to jest na jutubie a ten podcast z gsp G E N I A L N Y!



Widziałem, napisałem, że przy okazji trafiłem na starego fight companiona :eddieconspiracy: kopnięcia Rogana ryją beret, wyobraźcie sobie co by było jakby Ngannou dopracował swoje kopnięcia do takiej technicznej perfekcji. Mostki łamane by były niczym w KSW.
 
Tak, a czemu pytasz? Będziesz budować? Rogan tematy od nas kopiuje...
Lepię codziennie ;)
A na poważniej to calkiem spoko podcast, jestem w połowie. Kolejna teoria dotycząca 9700BC i młodszego dryasu.
 
OEEHFgHfq6E57QR27oESMjrFfPOFBuwHjNNWcwydTQ4.jpg


:wow:
 
Back
Top