Joe Rogan i Fighter and The Kid

Schaub to kompletny imbecyl, w dodatku nie rozumie kursów i pierdoli, że jak jest +2500 to stawiając 100 dolców dostaniesz 2.5 dollara na tym. Cozatyp.
 
O ja pierdole, nie moglem sie doczekac kiedy pozwoli pozwoli gosciom mowic. Po ki ch on ich zaprosil jak mial 12m monolog?
Posluchaj podcastu z Phliem Heat'em:lol: Ja po godzinie odpuscilem. Szacun dla Mr. Olympia, ze po 10 minutach nie wyszedl...
 
Schaubowi bije na dekiel od jakiegos czasu. Chyba Rogan znowu musi go ustawic do pionu, w ktoryms ze swoich programow. Tak jak to zrobil, niegdys, gdy Brendan zaczal dostawac coraz czesciej po glowie. tzw reality check :wink: Ja rozumiem, ze dobrze jest sie cenic i byc pewnym siebie ale "The hybrid" ma straszna tendencje do przeceniania samego siebie i swoich dokonan. Tym razem nie sportowych a "scenicznych"
 
Schaubowi bije na dekiel od jakiegos czasu. Chyba Rogan znowu musi go ustawic do pionu, w ktoryms ze swoich programow. Tak jak to zrobil, niegdys, gdy Brendan zaczal dostawac coraz czesciej po glowie. tzw reality check :wink: Ja rozumiem, ze dobrze jest sie cenic i byc pewnym siebie ale "The hybrid" ma straszna tendencje do przeceniania samego siebie i swoich dokonan. Tym razem nie sportowych a "scenicznych"
Pierwszy komentarz pod tym epizodem


Joe Rogan19 godzin temu
i'm gunna have to have another hard talk with brenden...
:lol:
 
Schaubowi bije na dekiel od jakiegos czasu. Chyba Rogan znowu musi go ustawic do pionu, w ktoryms ze swoich programow. Tak jak to zrobil, niegdys, gdy Brendan zaczal dostawac coraz czesciej po glowie. tzw reality check :wink: Ja rozumiem, ze dobrze jest sie cenic i byc pewnym siebie ale "The hybrid" ma straszna tendencje do przeceniania samego siebie i swoich dokonan. Tym razem nie sportowych a "scenicznych"
Rogan odleciał w wychwalaniu Rondy, teraz Schaub robi to samo z Conorem.
 
Rogan odleciał w wychwalaniu Rondy, teraz Schaub robi to samo z Conorem.
oni maja, prawdopodobnie za to placone. Mnie bardziej rozjebalo, w ktoryms z ostatnich odcinkow z Schaubem gdy okreslil siebie mianem artysty, kurwa herbata mi nosem poszla :wink: bez kitu jakis reality check musi nastapic bo chlop niedlugo na skrzydlach swojego ego odleci w kosmos. Rogan po prawie, bodajze 30 latach w komediowej branzy nie pierdoli takich rzeczy co Brendan, pomijajac juz to, ze wg mnie jego stand-up to nic specjalnego.
 
ten podcast od Sam Harrisa był dobry z gościem który robił reportaż na terytorium ISIS



odkryłem też że Brayan Callen ma swój podcast. Jordan Peterson zawsze na propsie :lol:

 


giphy.gif
 
z tym gosciem zawsze sa bardzo ciekawe odcinki, tym razem nie bylo inaczej.
 

nie chce bawic sie we wrozbite Macieja bo jestem Marcin ale wieszcze rychly koniec TFATK. Schaubowi odpierdala juz dokumentnie, gosciu ma tendencje narcystyczne, zakrawajace o jakis stan chorobowy. Ja nie wiem czy Callen dlugo z nim wytrzyma, albo jakas powazna rozmowa albo koniec show, ktorego zawsze bylem zwolennikiem lecz od, dluzszego juz czasu pierdolenia Schauba no nie moge zdzierzyc i wylaczam po jakims, co raz to krotszym czasie. Polecam sekcje komentarzy, nie jestem odosobniony w mojej opini.
 

nie chce bawic sie we wrozbite Macieja bo jestem Marcin ale wieszcze rychly koniec TFATK. Schaubowi odpierdala juz dokumentnie, gosciu ma tendencje narcystyczne, zakrawajace o jakis stan chorobowy. Ja nie wiem czy Callen dlugo z nim wytrzyma, albo jakas powazna rozmowa albo koniec show, ktorego zawsze bylem zwolennikiem lecz od, dluzszego juz czasu pierdolenia Schauba no nie moge zdzierzyc i wylaczam po jakims, co raz to krotszym czasie. Polecam sekcje komentarzy, nie jestem odosobniony w mojej opini.

Mamy tutaj deja vu z sytuacją Rogana i Rondy, Brendan też potrzebuje kubeł zimnej wody na głowę. Ale z drugiej strony patrząc jaki sukces póki co odnosi to ta taktyka się sprawdza.
 
Back
Top