Joe Rogan i Fighter and The Kid

widzę, ze Shapiro to taki amerykański JKM, nawet filmiki ma o takich samych tytułach typu" masakruje" itd :lol:

0bejrzalem podcast z Foxxem, mistrzowski. Mógłby go zaprosić na trochę dłużej, Jamie zabawny gość.

Jest zdecydowanie bardziej elokwentny od Janusza. Jeden jest mistrzem słowa, drugi ma problemy z poprawnym wysławianiem się.
 
co to za koleś? chwała mu za to ze z JR wychodzi lewak :) ale generalnie to jakos podcast mnie denerwuje :(
 
co to za koleś? chwała mu za to ze z JR wychodzi lewak :) ale generalnie to jakos podcast mnie denerwuje :(

nie znam goscia a podcast, faktycznie nudnawy.

Jon Ronson to pisarz. Film 'Czlowiek, ktory gapil sie na kozy' (http://www.filmweb.pl/film/Człowiek,+który+gapił+się+na+kozy-2009-490321) jest na podstawie jego ksiazki. Ogolnie facet fajnie pisze i warto siegnac (Psychopath Test - moj faworyt) bo jego ksiazki sa bardzo ciekawe, a ze troche efemeryczny :fjedzia:
 
A ja odkopalem cos starego (o zmianach klimatu na przestrzeni dziesiatek tysiecy lat, o globalnym ociepleniu, poziomach oceanu itp) - polecam!
Joe Rogan Experience #606 - Randall Carlson


EDIT:
Co ci przypomina widok znajomy ten?
upload_2017-8-10_11-15-53.png
 
Last edited:
A ja odkopalem cos starego (o zmianach klimatu na przestrzeni dziesiatek tysiecy lat, o globalnym ociepleniu, poziomach oceanu itp) - polecam!
Joe Rogan Experience #606 - Randall Carlson

podcasty z Carlsonem i Hancockiem to moje ulubione odcinki JRE, widzialem wszystkie. Po tym ponizej kupilem ksiazki Hancocka. Naprawde strasznie zafascynowala mnie ta tematyka. Najlepszy odcinek JRE wg mnie a obejrzalem/przesluchalem z jakies, bez kozery powiem pincet!

polecam, rowniez ksiazki
531slady-palcow-bogow.jpg
511magowie-bogow.jpg
 
@Scurvol
Polecasz którą jegoś knigę konkretnie? Trochę tego spłodził :) Zakładam, ze im nowsze tym lepsze (wiecej danych)...

Dorobek literacki
  • 1981: Journey Through Pakistan
  • 1983: Under Ethiopian Skies
  • 1985: Ethiopia: The Challenge of Hunger
  • 1986: AIDS: The Deadly Epidemic
  • 1989: Lords of Poverty
  • 1990: African Ark
  • 1993: The Sign and the Seal
  • 1995: Fingerprints of the Gods
  • 1997: Keeper of Genesis
  • 1999: The Mars Mystery
  • 1999: Heaven's Mirror
  • 2002: Underworld: The Mysterious Origins of Civilization
  • 2004: Talisman: Sacred Cities, Secret Faith
  • 2005: Supernatural: Meetings With the Ancient Teachers of Mankind
  • 2010: Entangled: The Eater of Souls
  • 2011: "Master Game: Unmasking the Secret Rulers of the World"
  • 2013: War God: Nights of the Witch
  • 2015: Magicians of the Gods

EDIT:
Ok, po polsku Amber wydał dwie:
http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie?q=Graham+Hancock
(w drodze)

EDIT:


EDIT:
Książki w drodze, a tu koleś mówi o DMT i kanałach komunikacyjnych z obcymi :(

EDIT:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JB_
Jeszcze nie ogladalem ale bedzie ten caly Malignaggi, takze @baju, kopalnia tematow :wink: przejrzalem, na predce i bedzie ale przez telefon :smile:
 
gdzie ten podcast 1000 ? dostalem na komorkie rano, ze jest transmisja live a tera patrze i nie ma
 
Back
Top