Joe Rogan i Fighter and The Kid

O kurwa, taki genialny Edgie bruh?
Gosciu jest komentatorem sceny politycznej o prawicowym swiatopogladzie czyli jak sie domyslasz beda sie smiac/juz sie smieja z drugiej strony. Z calej tej lewicowej paranoi zwanej poprawnoscia polityczna i szeroko pojetym tzw genderyzmem i reszta niedorzecznosci:wink:
 
Kojarzę, bo imię i nazwisko charakterystyczne, z podcastów właśnie JRE, ale nie mam bladego pojęcia kto to.
byl pierwszy raz :wink: Nazwisko mozesz kojarzyc bo adwokatem OJ Simpsona byl wlasnie Shapiro, tyle, ze Robert. Ja tez, przyznaje sie bez bicia, ze, w pierwszej chwili pomyslalem wlasnie o nim. Osoba Bena Shapiro nie byla mi wczesniej znana.
 
Podcast - dla kogos kto Shapiro jako tako sledzi juz jakis czas - nie wniosl duzo nowego (argumentacja, poglady, porownania), ale wydaje mi sie ze podcast byl ciekawy.
Najlepsze sa jego dyskusje z bojowkarzami SJW na yt :)
 
Słuchałem w pracy, dobry podcast - polecam
Tak dobrze operujesz miedzy sluchaniem a praca?Ja szczerze mówiac nie potrafie-mój angielski jest średni i musze sie skupic co mówią a co za tym idzie nie skupiam sie na.pracy
 
Ja czekam na obiecane podcasty z Maxem, Firasem i Kavanaghem. Z tym pierwszym miał być w okolicach ufc 213 więc chyba nie wypaliło.
 
Tak dobrze operujesz miedzy sluchaniem a praca?Ja szczerze mówiac nie potrafie-mój angielski jest średni i musze sie skupic co mówią a co za tym idzie nie skupiam sie na.pracy

Zalezy co akurat robie w pracy, ale ogolnie nie ma dla mnie roznicy czy podcast jest po polsku czy po angielsku gdy ktoś mowi tak ladni/dokładnie jak Shapiro czy Rogan. Tez zależy czym akurat się zajmuje w pracy, czasami musze zrobić pauze, ale czasami mam jakies rutynowe rzeczy do zrobienia i wtedy podcast jest zbawienny.
 
widzę, ze Shapiro to taki amerykański JKM, nawet filmiki ma o takich samych tytułach typu" masakruje" itd :lol:

0bejrzalem podcast z Foxxem, mistrzowski. Mógłby go zaprosić na trochę dłużej, Jamie zabawny gość.
 
Back
Top