Joe Rogan i Fighter and The Kid

jeszcze nie ogladalem, tego odcinka ale, tak od siebie moge polecic podcast Your Mom's House. Jestem stalym widzem/sluchaczem i musze przyznac, ze jest to najzabawniejszy podcast, z tych co ogladam/slucham. Jeden warunek, trzeba czaic niuanse czyli ogladac/sluchac dluzej :smile: fajnie, ze powrocili znowu do zapraszania gosci.
 

WTF?
Upraszczając: toksoplazmoza (~=koty) zwiększają prawdopodobieństwo schizofrenii, wypadku samochodowego?
WTF?

EDIT:
Joe ma fajne życie. Ciekawi ludzie odpowiadają mu na jego prywatne pytania :) heheh.
 
Last edited:
Pierwszy komentarz do tego podcastu z youtube'a
Jamie for fuck's sake, tell Joe he isn't dying from toxoplasmosis. The only way he could make it more obvious he was trippin' out over it is if he was just pacing in the back wringing his hands yelling, "OH GOD NO" in the background after every revealing fact the good Professor makes.

:jump:
 
:lol: Callen jest prze chujem, bardzo pasuje mi jego dystans do wlasnej osoby i poczucie humoru BTW jak na 50 lat to wyglada dobrze ale to Stany takze nie wiadomo czy TRT plus GH nie jest grane :wink:
 

19189258_1490558313.7861.png
 
słuchał ktoś nowego fight companion ? jak były znowu teorie spiskowe to ja nawet nie włączam. nie chce sie wkurwiać :lol:
 
słuchał ktoś nowego fight companion ? jak były znowu teorie spiskowe to ja nawet nie włączam. nie chce sie wkurwiać :lol:
1:50:06 na budziku i jak na razie zero teorii spiskowych
 
słuchał ktoś nowego fight companion ? jak były znowu teorie spiskowe to ja nawet nie włączam. nie chce sie wkurwiać :lol:
Nie było źle. :) Widać, że Edgie już nie chce robić z siebie debila i ogranicza gadkę. Fajne FC, takie "serdeczne".
 
Back
Top