Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

no tak. Z tych pokojowych dużych to chyba tylko buddyzm w tym okresie.

Armenię kto zmusił do przyjęcia Chrześcijaństwa?? Albo cesarstwo Rzymskie? Większość narodów(a właściwie władców, bo wtedy inne czasy były) Europejskich dobrowolnie przyjęła chrzest, bo miała z tego korzyści. Anglia stała się chrześcijańska dzięki małżeństwom. Najpierw z Frankijską chrześcijańską księżniczką, a potem między sobą...

Muzłumanie nigdy tak nie działali, tylko podbijali siłą...

to po prostu ciaglosc kulturalna. Tak jak sredniowiecze to nie posredniosc .

Tylko jakimś cudem zbyt wiele odniesień do kultur muzłumańskich nie znajdziesz w Europie. Chyba jedynie cyfry arabskie, które ani nie są arabskie, ani nie są używane przez arabów...

Także takie gdybanie, że zawdzięczamy im matematykę i astronomie do niczego nie prowadzi bo >95% tego zaadaptowaliśmy od cywilizacji Greckiej i Rzymskiej(być może z opóźnieniem), albo od cywilizacji Indyjskiej czy Chińskiej(też z opóźnieniem bo ciężko się było w tych czasach dostać na drugą stronę Azji, a muzłumanie mieli najzwyczajniej bliżej do wszystkich starożytnych cywilizacji)
 
Armenię kto zmusił do przyjęcia Chrześcijaństwa?? Albo cesarstwo Rzymskie? Większość narodów(a właściwie władców, bo wtedy inne czasy były) Europejskich dobrowolnie przyjęła chrzest, bo miała z tego korzyści. Anglia stała się chrześcijańska dzięki małżeństwom. Najpierw z Frankijską chrześcijańską księżniczką, a potem między sobą...

Muzłumanie nigdy tak nie działali, tylko podbijali siłą...

Tak? A jak islam przyjęły ludy tureckie? Bułgarzy Wołżańscy i Kamscy? Karachanidzi, Seldżucy?
 
a moi rodacy walczyli z w ramie z Polakami w Powstaniu Warszawskim i ja muszę się pierdolić po urzędach prosić o kare pobytu :D i powiedz gdzie tu kurwa sprawiedliwość?

Ludzie, których przodkowie walczyli w Powstaniu Warszawskim powinni być inaczej traktowani przez prawo, niż Ci których przodkowie nie walczyli (choćby dlatego, ze mieszkali w innym miejscu) ?
 
Ludzie, których przodkowie walczyli w Powstaniu Warszawskim powinni być inaczej traktowani przez prawo, niż Ci których przodkowie nie walczyli (choćby dlatego, ze mieszkali w innym miejscu) ?

Z tego co napisał to wychodzi, że chciałby żeby chociaż byli tak samo traktowani, a są gorzej...
 
@Paps @Karateka bez obrazi, ale macie chociaż podstawówkę?? O co innego mi chodziło a dokładnie o to ze np. taki muslim nie może być traktowany tak samo jak ja chrześcijanin!!! O to mi chodziło :) poza tym uważam ze skoro jestem twoim gościem, jem twój chleb, zyje w twoim kraju to mam sie dostosować do ciebie i do twoich zasada a nie ty do moich a te ciapati latają sobie nozami po ulicy, czuja sie jak u siebie i jeszcze pretensje zeby budowac im meczety :D
 
@Paps @Karateka bez obrazi, ale macie chociaż podstawówkę?? O co innego mi chodziło a dokładnie o to ze np. taki muslim nie może być traktowany tak samo jak ja chrześcijanin!!! O to mi chodziło :) poza tym uważam ze skoro jestem twoim gościem, jem twój chleb, zyje w twoim kraju to mam sie dostosować do ciebie i do twoich zasada a nie ty do moich a te ciapati latają sobie nozami po ulicy, czuja sie jak u siebie i jeszcze pretensje zeby budowac im meczety :D

Napisałeś, że ciapate z wyrokami dostają obywatelstwa, a Ty chrześcijanin niekarany musisz się prosić o kartę pobytu. Czyli wychodzi, że ciapate są lepiej traktowane i to Cię boli. Nic nie napisałeś jakbyś chciał żeby było.
 
@Paps @Karateka bez obrazi, ale macie chociaż podstawówkę?? O co innego mi chodziło a dokładnie o to ze np. taki muslim nie może być traktowany tak samo jak ja chrześcijanin!!! O to mi chodziło :) poza tym uważam ze skoro jestem twoim gościem, jem twój chleb, zyje w twoim kraju to mam sie dostosować do ciebie i do twoich zasada a nie ty do moich a te ciapati latają sobie nozami po ulicy, czuja sie jak u siebie i jeszcze pretensje zeby budowac im meczety :D
No Paps chyba Cię zrozumiał i chciał Cię bronić :lol:
 
bez obrazi, ale macie chociaż podstawówkę??
Mam wyższe, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Argument ad personam, gardze bardzo mocno.

O co innego mi chodziło a dokładnie o to ze np. taki muslim nie może być traktowany tak samo jak ja chrześcijanin!!!
W jaki sposób muslim jest tratowany inaczej niż chrześcijanin. Zabil, ma proces - pojdzie siedzieć. Tak samo by było gdyby zabil chrześcijanin. Tak odnośnie kebab gate.

O to mi chodziło :) poza tym uważam ze skoro jestem twoim gościem, jem twój chleb, zyje w twoim kraju to mam sie dostosować do ciebie i do twoich zasada a nie ty do moich a te ciapati latają sobie nozami po ulicy, czuja sie jak u siebie i jeszcze pretensje zeby budowac im meczety :D

Jak na razie to my jemy ich kebaby, czyli ich chleb. Nie widze tez muzulmanow mowiacych, ze Panstwo powinno im budowac meczety. Swoja droga nie uważam, ze koscioly katolickie Panstwo powinno budowac, również. Koscioly powinny dzialac jak prywatne firmy. Rownosc wobec prawa - najwazniejsza zasada rozwiniętej cywilizacji.
 
@Martinesko dobre :D @Karateka moze ty zjadasz kebab, ale ja nie xuja, z wyjątkiem jednego miejsca gdzie wiem ze właścicielem jest Grek i sprzedaje grecki kebab z wieprzowiny to wpierdolę smacznie ;) Zdechnę z głodu, ale na kebaba nie pójdę, wole mielone a najlepiej schabowe ;) co do tego kebaba to najbardziej mnie śmieszą czy pseudo patrioci co chodza na te marsze a po marszu kebab bar :D
 
@prime masz racje z ta deportacją i mogę się założyć z Toba ze nie długo przeczytamy ze czy czeczeni dostali obywatelstwa pl :)

Niestety znam paru z wyrokami co teraz latają z obywatelstwem Polskim a ja kurwa chrześcijanin, mieszkający w Polsce huj lat od dziecka, nigdy żaden wyrok, z państwa nawet złotówki socjalu nie brałem bo uważam to za wstyd a moi rodacy walczyli z w ramie z Polakami w Powstaniu Warszawskim i ja muszę się pierdolić po urzędach prosić o kare pobytu :D i powiedz gdzie tu kurwa sprawiedliwość?

Wystarczy, ze powiesz, ze jestes muzulmaninem i pewnie bys dostal paszport jak Czeczenscy paserzy.

Zyjemy w socjalizmie, w demokracji, w takim ukladzie nigdy nie bedzie sprawiedliwosci. Wystarczy, ze bedziesz szanowal nasze katolickie tradycje, a kazdy prawdziwy Polak odwdzieczy Ci sie tym samym. Powtarzam, prawdziwy Polak, a nie zdrajcy czy zaprzance.
 
@Voy żebyś wiedział ze wystarczy ze jesteś muzułmaninem i wszystko masz podane na tacy, a co do Polaków powiem jedno: jak ktoś mi mówi o Polakach zle ze np. ze to rasiści to mi się nóż otwiera w kieszeni bo Polacy zawsze w trudnych momentach w życiu byli obok i są!!! Ale ci w urzędach to po prostu paranoja!
 
Przecież ci powstańcy warszawscu to idioci którzy nic nie zrobili a zginęli przez nich cywile i to ilu. To samo żołnierze wyklęci to były zwykli bandyci jak ktoś jest z Podlasia niech popyta rodziców bo tam w lasachsie ukrywali i napadali na Polaków
 
@Voy żebyś wiedział ze wystarczy ze jesteś muzułmaninem i wszystko masz podane na tacy, a co do Polaków powiem jedno: jak ktoś mi mówi o Polakach zle ze np. ze to rasiści to mi się nóż otwiera w kieszeni bo Polacy zawsze w trudnych momentach w życiu byli obok i są!!! Ale ci w urzędach to po prostu paranoja!

Wiadomo, mnostwo u nas w kraju zdrajcow i szczurow, ktorzy szczuja ludzi na rodakow i pierdola glupoty wszedzie gdzie sie da. Np tutaj na cohones jest taki gosc, Franciszek Goergiew, przeciez to obcy agent :mamed:
 
Przecież ci powstańcy warszawscu to idioci którzy nic nie zrobili a zginęli przez nich cywile i to ilu. To samo żołnierze wyklęci to były zwykli bandyci jak ktoś jest z Podlasia niech popyta rodziców bo tam w lasachsie ukrywali i napadali na Polaków

No jak ktoś był w UB, NKVD albo był żydem czy ewentualnie kolaborantem, to napadali.

Wiadomo, mnostwo u nas w kraju zdrajcow i szczurow, ktorzy szczuja ludzi na rodakow i pierdola glupoty wszedzie gdzie sie da. Np tutaj na cohones jest taki gosc, Franciszek Goergiew, przeciez to obcy agent :mamed:

Taa, ci od social media są jeszcze gorsi od urzędników :penn:
 
Jak mówił wcześniej obrońca mec. Wojciech Wrzecionkowski jego klient jest Czeczenem, walczył w obu wojnach w tym kraju z Rosją, dlatego Rosjanie chcą go mieć w swoich rękach.

Czyli jest muzłumańskim separatystą walczącym o utworzenie kalifatu przy wsparciu Al-kaidy?? To już kurwa nie wiem co lepsze.

A tak wgl, to czemu chłopaki z Polski dostali grzywnę do tego, a Czeczeni nie? Brak źródła utrzymania?
 
Last edited:
@Martinesko dobre :D @Karateka moze ty zjadasz kebab, ale ja nie xuja, z wyjątkiem jednego miejsca gdzie wiem ze właścicielem jest Grek i sprzedaje grecki kebab z wieprzowiny to wpierdolę smacznie ;) Zdechnę z głodu, ale na kebaba nie pójdę, wole mielone a najlepiej schabowe ;) co do tego kebaba to najbardziej mnie śmieszą czy pseudo patrioci co chodza na te marsze a po marszu kebab bar :D
@Martinesko dobre :D @Karateka moze ty zjadasz kebab, ale ja nie xuja, z wyjątkiem jednego miejsca gdzie wiem ze właścicielem jest Grek i sprzedaje grecki kebab z wieprzowiny to wpierdolę smacznie ;) Zdechnę z głodu, ale na kebaba nie pójdę, wole mielone a najlepiej schabowe ;) co do tego kebaba to najbardziej mnie śmieszą czy pseudo patrioci co chodza na te marsze a po marszu kebab bar :D

Tak odnośnie rownego traktowania chrzescijan i muzulmanow - gdyby Polak zrobil to samo co Muzulmanin w Elku to tez bys protestował?

http://www.gazetakrakowska.pl/wiado...uslyszal-policyjny-zarzut-zabojstwa,11658852/
 
@Paps Pracownik kebabu Polak zabil człowieka, moze teraz nacjole zniszczą budki z kebabami innych Polakow, tak zeby zapobiec takim morderstwom w przyszłości... Ohhh wait - taka logika dotyczy tylko muzułmanów
 
@Paps Pracownik kebabu Polak zabil człowieka, moze teraz nacjole zniszczą budki z kebabami innych Polakow, tak zeby zapobiec takim morderstwom w przyszłości... Ohhh wait - taka logika dotyczy tylko muzułmanów

:no no:
Pytałem przeciw czemu ma protestować...

I tak, dotyczy muzłumanów bo muzłumanie odpowiadają za 100% zamachów terrorystycznych przeprowadzonych w ostatnich latach w Europie w których ofiary idą już w tysiące. Tak samo ofiary gangów pedofilskich zakładanych przez muzłumanów. To przez muzłumanów na ulicach wielu miast europy chodzi wojsko, a ludzie boją się obchodzić świąt publicznie. Polacy nie jeżdżą na bliski wschód prosząc o schronienie przed wojną i potem nie przeprowadzają zamachów terrorystycznych na tle rasowym i nie zakładają gangów pedofilskich gwałcących tylko i wyłącznie muzłumańskie dziewczynki. I przede wszystkim Polacy są u siebie, a jak któryś coś odpierdoli to nikt go nie broni, że jest biedny i poszkodowany i ucieka przed wojną, tylko go kurwa skazują. Z jakiej ty się choinki urwałeś?
Albo przywracamy karę śmierci za ciężkie przestępstwa dla muslimów, albo będą za takie akcje grupowo linczowani, bo nikt nie ma zamiaru czekać jak go zapierdolą razem z grupą 50-100 rodaków, żeby potem pan terrorysta się ukrywał albo był utrzymywany przez rodziny tych co zginęli. To nie tunezyjczycy,pakistanczycy,afganczycyc,marokanczycy budowali ten kraj, nie ich rodzice, ani żaden z ich przodków, więc albo będą się zachowywać jak cywilizowani ludzie, albo będą traktowani zbiorową odpowiedzialnością. Na zachodzie umiarkowani muzłumanie ukrywają na swoich dzielnicach terrorystów, którzy maja pomordowanych ludzi na koncie. Jak będą mieli świadomość, że za takie akcje linczowani będą wszyscy, to będą przynajmniej mieli powód żeby się asymilować i współpracować z policją.

I nie mam nic przeciwko żeby zlinczowali tego nożownika z Kazimierza i ludzi którzy go kryli. Jak mu dom rozpierdolą to też mnie to nie zaboli.
 
tyle bzdur pisaliscie a tu kolejna proba zrobienia z igly widly, jak by was ktos na kase wyruchal to tez wielu by powiedziala za duzo i jeszcze frajezyna na policje poszedl to jest kutasina oni chcieli tylko swoje pieniadze. Druga sprawa wezcie zkonczcie z tym terroryzmerm przeciesz to pokazuje tylko jacy jestescie tepi ktos importuje prymitywow pomaga im naszczowa w celach politycznych zeby europe rozwalic ISIS jest stwozone przez agentow i to sa najemnicy nawet mozna sie dowiedziec za ile walcza ile biora kasy, cala ta sytuacja to jak WTC robota agentow, kon trojanski w europie, no i to myslenie kazdy muslim jest zly - myslicie dokladnie jak te wasze debile z syrii, prymitywne moski ktore robia dokladnie to co ci ktorzy ich do europy importowali chca zebyscie mysleli. Ja np mam sasiadke z rumuni ktorej maz jest muzulmaninem i jest super na poziomie czlowiekiem , w pracy tez przewinelo sie kilku normalnych zona dzwonila to na bacznosc, zrozumcie dzieci zycie nie jest takie czarnobiale, ja tez nie czuje sie dobrze w tych laczeniach kulturowych wole nasza kulture ale jak bedziemy sie tak wodzic za nos to zrobia nam wojne a potem z nas niewolnikow
 
Przeciwko nierownemu traktowaniu chrzescijan i muzulmanow.

Niektórzy Polacy też napierdalają przypadkowych Polaków, bo są z innego miasta albo klubu, albo od tak po prostu. Ja kiedyś dostałem wpierdol i mi rękę łamali bo myśleli, że mam czapkę przeciwnego klubu, a miałem czapkę snowboardową...Też często dochodzi do niszczenia mienia, bo się komuś coś nie spodobało, więc o jakim nierównym traktowaniu mówisz?? Ze jakiś ciapak wyłapał wpierdol z przypadku?? Kurwa zdarza się, taki mamy klimat. Jak się nie podoba to mogą jechać do Niemców. Granice są otwarte.
A może mówisz o takim nierównym traktowaniu, że 2 Czeczenów dostało mniejsze wyroki niż 2 Polaków mimo, że byli skazani za to samo, tak apropo tematu w którym się wypowiadamy??

Breivik jest muzulmaninem?

No to 90%, lepiej? Ile muzłumanie stanowią % populacji Europy? Ile zamachów terrorystycznych przeprowadzili w tym czasie chrześcijańscy Europejczycy poza Europą??

Druga sprawa wezcie zkonczcie z tym terroryzmerm przeciesz to pokazuje tylko jacy jestescie tepi ktos importuje prymitywow pomaga im naszczowa w celach politycznych zeby europe rozwalic ISIS jest stwozone przez agentow i to sa najemnicy nawet mozna sie dowiedziec za ile walcza ile biora kasy, cala ta sytuacja to jak WTC robota agentow, kon trojanski w europie, no i to myslenie kazdy muslim jest zly - myslicie dokladnie jak te wasze debile z syrii, prymitywne moski ktore robia dokladnie to co ci ktorzy ich do europy importowali chca zebyscie mysleli. Ja np mam sasiadke z rumuni ktorej maz jest muzulmaninem i jest super na poziomie czlowiekiem , w pracy tez przewinelo sie kilku normalnych zona dzwonila to na bacznosc, zrozumcie dzieci zycie nie jest takie czarnobiale, ja tez nie czuje sie dobrze w tych laczeniach kulturowych wole nasza kulture ale jak bedziemy sie tak wodzic za nos to zrobia nam wojne a potem z nas niewolnikow

Zrozum dziecko, że masz co najmniej kilka krajów w Europie zachodniej, które ślepo tolerowały muzłumanów bo to przecież ludzie jak my. Więc przymykali oko jak się okazywało, że któryś z nich coś złego zrobił, bo przecież od tego są służby żeby się tym zająć. Obecnie te kraje są w sytuacji bez pokojowego wyjścia, a ich mieszkańcy są prześladowani na własnym podwórku i nie mogą z tym nic zrobić.

Uchodźcy nie uciekli przed wojną tylko sprowadzili ją do Europy...
 
Last edited:
Zrozum dziecko, że masz co najmniej kilka krajów w Europie zachodniej, które ślepo tolerowały muzłumanów bo to przecież ludzie jak my. Więc przymykali oko jak się okazywało, że któryś z nich coś złego zrobił, bo przecież od tego są służby żeby się tym zająć. Obecnie te kraje są w sytuacji bez pokojowego wyjścia, a ich mieszkańcy są prześladowani na własnym podwórku i nie mogą z tym nic zrobić.

Uchodźcy nie uciekli przed wojną tylko sprowadzili ją do Europ
mieszkalem w niemczech wloszech teraz jestem w anglii, ten najazd muzolmanow jest planowany i prowadzi do wojny domowej ktora sie juz zaczyna ale jak ci ktos wypierdola zmije do domu to pora sie zainteresowac po co ktos to robi. Czemu ich karmia kasa i utwierdzaja w bezkarnosci. Dajecie sie wkrecac w cos co jest niebezpieczne te zamachy to tez sa z pomoca i przyzwoleniem, temat muzulmanski zawsze byl na nie nagle wszystkie media temat na tak - ktos im kaze tak mowic, przyklad WTC jest dobry bo pokazuje ze agencje moga spozorowac atak terrorystyczny , a wy jestescie zaslepieni nienawiscia tych ludzi w ogole tu nie powinno byc bo sie nie nadaja do naszej cywilizacji ale kto rozpieprza bliski wschod i ma interes w slabej europie. Druga kwestia jest to ze wielu zaklada z was ze kazdy muzulmanin jest fanatykiem i zly a wielu z nich jak wy biblji nie czytalo koranu zyja i zachowuja sie normalnie ja znam muzulmanow ktorzy tak jak wy sa przerazeni tym najazdem tych dzikusow bo do nich przyjda jako do pierwszych bo sa dla fanatykow zdrajcami
 
mieszkalem w niemczech wloszech teraz jestem w anglii, ten najazd muzolmanow jest planowany i prowadzi do wojny domowej ktora sie juz zaczyna ale jak ci ktos wypierdola zmije do domu to pora sie zainteresowac po co ktos to robi. Czemu ich karmia kasa i utwierdzaja w bezkarnosci. Dajecie sie wkrecac w cos co jest niebezpieczne te zamachy to tez sa z pomoca i przyzwoleniem, temat muzulmanski zawsze byl na nie nagle wszystkie media temat na tak - ktos im kaze tak mowic, przyklad WTC jest dobry bo pokazuje ze agencje moga spozorowac atak terrorystyczny , a wy jestescie zaslepieni nienawiscia tych ludzi w ogole tu nie powinno byc bo sie nie nadaja do naszej cywilizacji ale kto rozpieprza bliski wschod i ma interes w slabej europie. Druga kwestia jest to ze wielu zaklada z was ze kazdy muzulmanin jest fanatykiem i zly a wielu z nich jak wy biblji nie czytalo koranu zyja i zachowuja sie normalnie ja znam muzulmanow ktorzy tak jak wy sa przerazeni tym najazdem tych dzikusow bo do nich przyjda jako do pierwszych bo sa dla fanatykow zdrajcami

Dobra. Czyli służby sprowadzają tu muzłumanów, karmią ich kasą i utwierdzają w bezkarności. Pozwalają i pomagają im organizować zamachy żeby wywołać wojnę domową.(temu akurat nie przeczę)
Co możemy z tym zrobić??

Być dla nich miłym?? Na zachodzie byli i to nic nie dało.
Można im dać do zrozumienia żeby wypierdalali.
Albo można ich wytępić jakby to zrobiono kilkaset lat temu

Albo po prostu przy każdej sytuacji gdzie jakiś ciapak coś odjebie linczować jego i najbliższych łącznie z destrukcją mienia.
Dać im do zrozumienia, że za wszystkie występki będą rozliczeni z nawiązką.
Wtedy będziemy mogli się poszczycić tym, że posiadamy jedynych cywilizowanych muzłumanów w Europie, tak jak to było dotychczas. Albo po prostu wyemigrują gdzie indziej. Chuj nasza strata.

Izu Ugonoha też skinheadzi w 3mieście ganiali jak przyjechał do Polski z tego co mówił w wywiadach i widzisz. Izu jest 100% równy gość z piękną polszczyzną, który mimo, że już w Polsce nie mieszka to dalej Polskę reprezentuje.
Takich imigrantów potrzebujemy, a nie jakiegoś ścierwa.

I żeby nie było to nie nakłaniam do ganiania niewinnych imigrantów, ale jak ktoś się czuję zagrożony, bo jakaś grupa gości się nie potrafi kulturalnie zachowywać to niech się zbiorą na nich większą grupą i ich nauczą kultury, bez obaw o rasizm czy jakieś inne TVN-owskie czy Michnikowe pierdolenie. Bo lepiej siedzieć w pierdlu niż zdychać na kolanach jak zachodnia europa.
 
Last edited:
Z jakiej ty się choinki urwałeś?
Albo przywracamy karę śmierci za ciężkie przestępstwa dla muslimów, albo będą za takie akcje grupowo linczowani, bo nikt nie ma zamiaru czekać jak go zapierdolą razem z grupą 50-100 rodaków, żeby potem pan terrorysta się ukrywał albo był utrzymywany przez rodziny tych co zginęli. To nie tunezyjczycy,pakistanczycy,afganczycyc,marokanczycy budowali ten kraj, nie ich rodzice, ani żaden z ich przodków, więc albo będą się zachowywać jak cywilizowani ludzie, albo będą traktowani zbiorową odpowiedzialnością. Na zachodzie umiarkowani muzłumanie ukrywają na swoich dzielnicach terrorystów, którzy maja pomordowanych ludzi na koncie. Jak będą mieli świadomość, że za takie akcje linczowani będą wszyscy, to będą przynajmniej mieli powód żeby się asymilować i współpracować z policją.

Nie obchodzi mnie co robili przodkowie kogokolwiek. Gardzic należy rodzina, która wspiera swych nic nie wartych krewnych lub tuszuje ich występki, aby "chronić dobre imie rodziny", tak jakby jednego człowieka można było oceniac przez pryzmat czynow czlonkow jego rodziny. Gardzic należy próżniakiem, który się chwali, ze jego przodkowie ginęli w powstaniu warszawskim, tak jakby patriotyzm dziadkow i pradziadkow sprawial, ze wnuczek również zasluzyl na szacunek. Tak jakby człowieka należałoby sądzić nie według jego charakteru, ale według charakterów i uczynków jego przodków. Tak jakby osiagniecia jednego człowieka mogly przyslonic mierność innego. To wszystko przejawy kolektywizmu - doktryny której pelnym wyrazem były wojny plemienne prehistorycznych dzikusow, czy masowe rzezie dokonywane przez hitlerowskie Niemcy. Jest to doktryna, która postuluje odpowiedzialność zbiorowa - antycywilizacja - GARDZE !

Trudno powiedzieć, co jest bardziej oburzającą niesprawiedliwością: żądanie nacjonalistow, aby genialnego muzułmanina (bo tacy tez sa!) traktować jako istotę niższą, dlatego że rasa jego wydała również pewną liczbę prymitywów, czy domaganie się przez niemieckiego gbura statusu istoty wyższej, bo rasa jego „wytworzyła” Goethego.
 
Last edited:
Z takimi waszymi wywodami to do innych dzialow bo to z MMA i akurat z tym tematem ma malo wspolnego.
 
Tak? A jak islam przyjęły ludy tureckie? Bułgarzy Wołżańscy i Kamscy? Karachanidzi, Seldżucy?


Co najmniej część Bułgarów była wasalami Chazarów, którzy przez 300 lat walczyli z arabami żeby powstrzymać postępującą na północ islamizację. W X w. kiedy byli już wykrwawieni i rozbierani przez Arabów z jednej strony i Ruskich z drugiej, jeden z przywódców Bułgarskich przyjął rzeczywiście dobrowolnie Islam, żeby zapewnić sobie sojusz i niepodległość, a potem zdaje się podbił resztę plemion Bułgarskich.
Karachanidzi- syn przywódcy został po kryjomu zislamizowany w wieku 12 lat, po czym zabił ojca i wprowadzil Islam...
A Seldżucy to nie wiem. Piszą tylko, że przyjęli, nic o okolicznościach.

Tu masz ciekawy artykuł. Co prawda pewnie uznasz źródło za rasistowskie, ale ma dość pokaźną bibliografię i sporo sensu.
http://www.historyofjihad.org/turkey.html
Ekspansja Islamu w pierwszych dziesięcioleciach była baaardzo dynamiczna w każdym kierunku. Na dłużej zatrzymała się na Frankach, Hindusach, Himalajach, Saharze, Cesarstwie Bizantyjskim, i na terenach zajętych przez Turków właśnie... Aż 300 lat walczyli z Islamizacją, więc to nie była dobrowolna zmiana wiary, tylko efekt wycieńczenia, co najwyżej.

To nie jest tak jak w przypadku chrześcijaństwa, że misjonarze chodzili po Europie i okolizach, głosząc słowo Chrystusa i tworzyły się coraz większe grupki wspólnie praktykujących w różnych częściach imperium Rzymskiego i nie tylko, które potem się rozrastały. Tylko Arabowie z Medyny rozpoczęli brutalną ekspansję we wszystkich kierunkach świata, a islamizacja kolejnych narodów była efektem podbicia, zniewolenia, albo strachu przed tym...

Nie obchodzi mnie co robili przodkowie kogokolwiek. Gardzic należy rodzina, która wspiera swych nic nie wartych krewnych lub tuszuje ich występki, aby "chronić dobre imie rodziny", tak jakby jednego człowieka można było oceniac przez pryzmat czynow czlonkow jego rodziny. Gardzic należy próżniakiem, który się chwali, ze jego przodkowie ginęli w powstaniu warszawskim, tak jakby patriotyzm dziadkow i pradziadkow sprawial, ze wnuczek również zasluzyl na szacunek. Tak jakby człowieka należałoby sądzić nie według jego charakteru, ale według charakterów i uczynków jego przodków. Tak jakby osiagniecia jednego człowieka mogly przyslonic mierność innego. To wszystko przejawy kolektywizmu - doktryny której pelnym wyrazem były wojny plemienne prehistorycznych dzikusow, czy masowe rzezie dokonywane przez hitlerowskie Niemcy. Jest to doktryna, która postuluje odpowiedzialność zbiorowa - antycywilizacja - GARDZE !

Trudno powiedzieć, co jest bardziej oburzającą niesprawiedliwością: żądanie nacjonalistow, aby genialnego muzułmanina (bo tacy tez sa!) traktować jako istotę niższą, dlatego że rasa jego wydała również pewną liczbę prymitywów, czy domaganie się przez niemieckiego gbura statusu istoty wyższej, bo rasa jego „wytworzyła” Goethego.

No fajnie, że jesteś idealistą. Szkoda tylko, że ten sam idealizm jest odpowiedzialny za cierpienie kilkudziesieciu milionów ludzi w zachodniej Eruopie...
Pytanie: Czy uważasz, że w obecnym cywilizowanym świecie, nigdy już nie będzie wojny na tle religijnym/etnicznym?
 
Last edited:
No fajnie, że jesteś idealistą. Szkoda tylko, że ten sam idealizm jest odpowiedzialny za cierpienie kilkudziesieciu milionów ludzi w zachodniej Eruopie...
Pytanie: Czy uważasz, że w obecnym cywilizowanym świecie, nigdy już nie będzie wojny na tle religijnym/etnicznym?

Będzie, bo wciąż jest mnóstwo.ludzi oceniających innych nie jako jednostki, lecz jako członków zbiorowisci i to właśnie zwolennicy odpowiedzialnosci zbiorowej będą mieli krew na rękach
 
Back
Top