Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Proponuję wysadzić cię na noc w środku islamskiej dzielnicy np. w Malmo. Twoje nastawienie skunksie szybko się zmieni, ale to czy będziesz jeszcze w stanie o tym opowiedzieć to już inna sprawa. To co napisałeś, masz trochę racji, lokalny seba chciał przycwaniaczyć. Pozostaje jednak pytanie, czy za taki czyn należały mu się dwie dziury od noża w klatce piersiowej, nie mogli mu po prostu wyjebać w kły (przypominam było ich 4 na 1)? A właśnie ten fakt, że się nie pierdolą udowadnia jedno, że nie nadają się do cywilizowanego społeczeństwa. Przypadkowo szturchniesz jego żonę na ulicy, prawdopodobnie nie zdążysz przeprosić i pchnie cię nożem, to też usprawiedliwisz (przecież arabscy chłopcy nie pierdolą się w tańcu)?
Gdyby Polacy odjebali takie coś w pakistanie, wściekła tłuszcza by ich rozerwała na strzępy razem z policją. Taka to drobna różnica.
 
Haha ale pierdolenie. Przecież na policje a raczej psy jebane to dzwonią konfidenci ( tak na pewno myśli nasz martwy ziomek i jego kumple) Właśnie tu macie przykład jak się kończy takie napinanie się. Antyislamista wyklęty pewnie podcięty postanowił zaatakować bastion ISIS w swojej wsi. Wziął petardę i niczym szachid wysadził się- a nie sorry on był pizdą i tylko rzucił w stronę knajpy z baraniną. Miał jeszcze plan żeby potem pochwalić się tym na jakimś forum ale nie przewidział, że chłopcy z krajów arabskich się w tańcu nie pierdolą. To jest właśnie idealny przykład w mikroskali. Taka nauczka dla tych którym się marzy święta wojna z "normalnymi uchodźcami czy muzułmańcami". W skali makro uciskana przez bandy kiboli mniejszość po prostu się zradykalizuje i zacznie rozpierdol i akcje odwetowe.
A najfajniejsze jak to jebane bydło potem rozjebało swoja wiochę i zaatakowało policję oraz zamkniete sklepy czy knajpy. Wszystkich sie powinno deportować tam ...ale ale przecież to Polacy.

Kiedy ostatnio media/policja powiedzieli, że imigrant z południa jest czemuś winny?? (o ile nie przyznało się do niego ISIS)
Oni to zawsze poszkodowani są...

"Uciskana przez bandy kiboli mniejszość" i tak się zradykalizuje jak przestanie być mniejszością. A jak się Polska większość zradykalizuje to nie będzie mniejszości.

nie bardzo rozumiem tę myśl

To słabo u ciebie z rozumieniem...

czyli byli non-stop bo rekonkwista skończyła się pod koniec XV wieku, a podboje osmańskie zaczęły się wiek wcześniej. Oczywiście, że podbili siłą, a jak inaczej można zająć jakiś obszar (pomijając kupno, które jednak było w historii rzadkością)?

Ale to nie byli ci sami muzłumanie tylko osobny najazd.
Można przyjąć chrzest na przykład...

Co do interakcji, to jeszcze dorzuciłbym spory wkład w matematykę, medycynę, filozofię, dietę, ubiór i higienę.

Czyli muzłumanie to byli tacy wędrowni nauczyciele, którzy chodzili po Europie i nauczali zacofane ludy chrześcijańskie?
 
Ale to nie byli ci sami muzłumanie tylko osobny najazd.
Można przyjąć chrzest na przykład...
Faktycznie słabo u mnie z rozumieniem - zająć terytorium przez przyjęcie chrztu? A gdzie takie cuda?

Czyli muzłumanie to byli tacy wędrowni nauczyciele, którzy chodzili po Europie i nauczali zacofane ludy chrześcijańskie?
a ta wysublimowana forma ironii ma jak mniemam zwrócić moją uwagę na fakt, że te osiągnięcia cywilizacyjne zostały przekazane Europejczykom drogą płciową?
 
Faktycznie słabo u mnie z rozumieniem - zająć terytorium przez przyjęcie chrztu? A gdzie takie cuda?

No słabo słabo... Rozmawiamy o religii.

a ta wysublimowana forma ironii ma jak mniemam zwrócić moją uwagę na fakt, że te osiągnięcia cywilizacyjne zostały przekazane Europejczykom drogą płciową?

To może inaczej. Jakie konkretnie osiągnięcia cywilizacyjne zostały nam przekazane przez muzłumanów i w jaki sposób?
 
No słabo słabo... Rozmawiamy o religii.


To może inaczej. Jakie konkretnie osiągnięcia cywilizacyjne zostały nam przekazane przez muzłumanów i w jaki sposób?

Ale religia nie zajmuje terytoriów, tylko ludzie zorganizowani w plemiona, państwa itp.

To pewnie zależy od obszaru wiedzy. W przypadku astronomii, medycyny etc. głównie przez traktaty, literaturę. W przypadku dziedzin związanych z życiem codziennym przez obserwację/dyfuzję/kontakty między kulturami (pokojowe i nie). Nie znam konkretnej listy, bo się tematem nie zajmuję i opieram się na informacjach podręcznikowych, ale na pewno istnieje na ten temat parę szczegółowych książek/artykułów.
 
Zbierają się ludzie i zapalają znicze żeby oddać hołd zabitemu chłopakowi....
Oczywiście kosa pod żebro to była w tej sytuacji gruba przesada i ciapaci powinni za to srogo beknąć, ale kurwa oddawać hołd jakiemuś patusowi i złodziejaszkowi to przesada jak dla mnie.

Któremu wpierdol się zdecydowanie należał... nie popieram wbijania kosy za kradzież butelki z colą, ale robienie ofiary z gościa, który (1) jest patusem i (2) sam zaczął jest niesmaczne. Jakby nie udział ciapatych, to nie byłoby żadnych zamieszek...
 
Któremu wpierdol się zdecydowanie należał... nie popieram wbijania kosy za kradzież butelki z colą, ale robienie ofiary z gościa, który (1) jest patusem i (2) sam zaczął jest niesmaczne. Jakby nie udział ciapatych, to nie byłoby żadnych zamieszek...
Dokładnie. Gdyby typ nie był beżowy to by mu jeszcze większość społeczeństwa przyklaskiwała.....
 
Nie tyle żebym bronił zabitego Polaka ale... Zabić za dwie butelki napoju i sprzeczkę. To tych uchodźców powinni niemcy, francuzi i inni wybijać jak karaluchy przed każdym supermarketem, jeżeli mamy być tu uczciwi w ocenie sytuacji. Bo ja wiele razy byłem świadkiem w markecie w Niemczech, gdzie tudzież udawany syryjczyk odwalił podobną manianę - wyszedł nie płacąc z towarem. Niemiec wezwał w cywilizowany sposób policję, a arab wyciąga nóż kuchenny. Taki tam mało istotny detal odnośnie świadomości cywilizacyjnej oraz kultury przedstawicieli dwóch różnych światów.
 
Proponuję wysadzić cię na noc w środku islamskiej dzielnicy np. w Malmo. Twoje nastawienie skunksie szybko się zmieni, ale to czy będziesz jeszcze w stanie o tym opowiedzieć to już inna sprawa. To co napisałeś, masz trochę racji, lokalny seba chciał przycwaniaczyć. Pozostaje jednak pytanie, czy za taki czyn należały mu się dwie dziury od noża w klatce piersiowej, nie mogli mu po prostu wyjebać w kły (przypominam było ich 4 na 1)? A właśnie ten fakt, że się nie pierdolą udowadnia jedno, że nie nadają się do cywilizowanego społeczeństwa. Przypadkowo szturchniesz jego żonę na ulicy, prawdopodobnie nie zdążysz przeprosić i pchnie cię nożem, to też usprawiedliwisz (przecież arabscy chłopcy nie pierdolą się w tańcu)?
Gdyby Polacy odjebali takie coś w pakistanie, wściekła tłuszcza by ich rozerwała na strzępy razem z policją. Taka to drobna różnica.

chyba żartujesz "cywilizowane społeczeństwo" słyszałem tysiące historii z tzw patriotycznego ruchu kibicowskiego które niczym się nie różnią od tego co oni zrobili. Pamietam jak kiedys koleszka którego znałem z widzenia dostał pare razy kosą na 11listopada od legionistów.

nie wiem, niektorzy to jakby się wczoraj urodzili. A co by mieli powiedziec Francuzi o nas gdy Polak, który notabene zabił tutaj prostytutke z warszawy - na oczach matki porwał i później zgwałcił i zamordował 9latke ? Wydalić wszystkich Polaków ? Wypieprzyc Polske z UE ?

Z resztą nie wiadomo jak było z tym Sebixem, moze zaczał się awanturować i w nerwach poszedl noz

@skunx :applause:
 
No nie wiadomo , jedyne co wiadomo i co mozna sie tu dowiedziec na forum to to , że Polak to typowy ,,sebix'' i patus , to jego wina bo zajebal dwa picia i mu sie nalezalo , a biedny tunezyczyk czy marokanczyk zareagowal moze troche zbyt nerwowo i wogole szkoda dobry chlopak byl , dobre kebaby robil . Ciekawe czy bedziecie pisac petycje do Petru o uniewinnienie ciapalonga
 
chyba żartujesz "cywilizowane społeczeństwo" słyszałem tysiące historii z tzw patriotycznego ruchu kibicowskiego które niczym się nie różnią od tego co oni zrobili. Pamietam jak kiedys koleszka którego znałem z widzenia dostał pare razy kosą na 11listopada od legionistów.

nie wiem, niektorzy to jakby się wczoraj urodzili. A co by mieli powiedziec Francuzi o nas gdy Polak, który notabene zabił tutaj prostytutke z warszawy - na oczach matki porwał i później zgwałcił i zamordował 9latke ? Wydalić wszystkich Polaków ? Wypieprzyc Polske z UE ?

Z resztą nie wiadomo jak było z tym Sebixem, moze zaczał się awanturować i w nerwach poszedl noz

@skunx :applause:
Dokładnie i przykładnie ukarać (polak zapewne został sprawiedliwie osądzony), gdyby prawo BYŁO przestrzegane nie miałbym zastrzeżeń, ale dziwnym trafem oni (czytaj nielegalni imigranci) traktowani są ulgowo i nie chodzi mi o tą akurat sprawę (gość pewnie jest legalnie), przykładowo gwałty w Kolonii w zeszłego sylwestra, około 1000 poszkodowanych kobiet, 2-5 skazanych facetów za kradzież i obrazę policjanta bodajże, jakaś kpina. Następnie skazali faceta za położenie bekonu na klamce od meczetu na ROK czasu i biedaka w więzieniu wykończyli, a w przypadku przestępstw nielegalnych imigrantów ukrywają kto był sprawcą i dają niewspółmierne kary do przewinienia.
Dokładnie o tą różnicę mi chodzi. Niektórzy jakby dopiero wczoraj nauczyli się czytać. Jeżeli mamy już być pseudo dowcipni.
Zresztą jeśli uważasz, że sebix zasłużył na dwukrotną kosę w płuca za 2 butelki i kłótnię to pora na resocjalizację kolego.
Druga sprawa to to, że większość z nich jest tutaj NIELEGALNIE, na fałszywych dokumentach lub na słowo harcerza (rozumiesz to słowo prawda?). Ja będąc łepkiem za przekroczenie granicy do Niemiec mogłem iść do pierdla. A Polacy, o których piszesz wywalczyli sobie prawo będąc członkiem UE do pobytu w innych państwach UE.
Ja czekam teraz z ciekawością na wyrok i mam nadzieję, że nie będzie taryfy ulgowej.
 
Last edited:
A czy ktoś w Polsce chroni cudzoziemców i traktuje ich ulgowo ? po reakcjach widzę, ze jest odwrotnie. Tak jak ktoś wyżej napisał, gdyby to zrobił Polak to nie byłoby takiej gównoburzy. Niech go ukarzą tak jak to przewidziane w kodeksie i po sprawie.

bez urazy ale masz jakąś kompletnie niepoukładana logikę, mieszasz wszystko ze wszystkim
 
A czy ktoś w Polsce chroni cudzoziemców i traktuje ich ulgowo ? po reakcjach widzę, ze jest odwrotnie. Tak jak ktoś wyżej napisał, gdyby to zrobił Polak to nie byłoby takiej gównoburzy. Niech go ukarzą tak jak to przewidziane w kodeksie i po sprawie.

bez urazy ale masz jakąś kompletnie niepoukładana logikę, mieszasz wszystko ze wszystkim
Bez urazy ale temat, gdzie piszemy nazywa się jak niżej, także mam prawo odnosić się do wspólnego mianownika jakim jest wiadomo kultura islamu, także nie wiem gdzie tu brak logiki, nie piszę w temacie polityka czy co mnie wkurwia, ale w:
Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja.

Bez odbioru ;)
 
wspominalem ostatnio, ze szukali u mnie jakiegos arabusa na dzielni. znalezli go. planowal zamachy terrorystyczne....
 
W moim mieście 4 typków pobiło, maltretowało niepełnosprawnego nieco 19-latka. Ostatecznie dostał kosę w klatkę i zmarł. Są plotki, że miał wydłubane oczy i odcięte palce/ręce i z tego powodu rodzice ciała jeszcze nie widzieli nawet, a pare dni minęło. Nam nie trzeba arabusów dodatkowo, mamy "rodaków" na głowie ;] A zarzuty i tak śmieszne na chwilę obecną się wydają...
 
No słabo słabo... Rozmawiamy o religii.



To może inaczej. Jakie konkretnie osiągnięcia cywilizacyjne zostały nam przekazane przez muzłumanów i w jaki sposób?



Muzulmanom zawdzieczamy m.in nowoczesna matematyke i astronomie ktora pozniej chrzescijanie rozwineli. Do okolo XII wieku Europa byla setki lat w tyle za wysoko rozwinietymi cywilizacjami z bliskiego wschodu. Jednak pamietac nalezy ze Europa zaczynala od zera,nastapilo "sredniowiecze"i zerwanie z osiagnieciami starozytnych.
Muzulmanie zachowali xala spuscizne i ciaglosc ze starozytnosci. U nich sredniowiecza nie bylo. Dlatego tymbardziej warto docenic cywilizacje europejska ktora szybko przeskoczyla wschod
 
Muzulmanom zawdzieczamy m.in nowoczesna matematyke i astronomie ktora pozniej chrzescijanie rozwineli. Do okolo XII wieku Europa byla setki lat w tyle za wysoko rozwinietymi cywilizacjami z bliskiego wschodu. Jednak pamietac nalezy ze Europa zaczynala od zera,nastapilo "sredniowiecze"i zerwanie z osiagnieciami starozytnych.
Muzulmanie zachowali xala spuscizne i ciaglosc ze starozytnosci. U nich sredniowiecza nie bylo. Dlatego tymbardziej warto docenic cywilizacje europejska ktora szybko przeskoczyla wschod

Czyli muzłumanie byli głównie pośrednikiem między starożytnymi cywilizacjami, a średniowieczną europą?

Ale religia nie zajmuje terytoriów, tylko ludzie zorganizowani w plemiona, państwa itp.

No tak, religia się rozprzestrzenia. Pokojowo lub mniej.

To pewnie zależy od obszaru wiedzy. W przypadku astronomii, medycyny etc. głównie przez traktaty, literaturę. W przypadku dziedzin związanych z życiem codziennym przez obserwację/dyfuzję/kontakty między kulturami (pokojowe i nie). Nie znam konkretnej listy, bo się tematem nie zajmuję i opieram się na informacjach podręcznikowych, ale na pewno istnieje na ten temat parę szczegółowych książek/artykułów.

Czyli zawdzięczamy im, ale nie do końca wiadomo co?
 
Buddysci z tego co czytalem czesto z hindusami sie tlukli, np nasri lance. W Japoni byly chyba wojny miedzy kilkoma odlamami buddyzmu
No pewnie, że się tłukli, tłuką i będą tłukli, ale chodziło o motywację narzucania wiary siłą. Zresztą w każdej religii jest pewnie taki element.
 
Back
Top