Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Kurde, budzić się Panowie, bo na razie wygląda to trochę niepokojąco:/
 
Boże ale jestem zniesmaczony poziomem podnoszenia ciężarów :facepalm: Chinka spaliła podrzut mimo rekordu olimpijskiego w rwaniu. Wygrała zawodniczka z Tajwanu ze smiesznym rezultatem 212kg ... Przypomnę WR w kat.53 to 233kg!
Brazowy medal to już w ogóle dno 199kg...

PEKIN 4EVER. TAM TO BYLY WYNIKI

Mam nadzieje, ze mezczyźni otworzą dzisiaj zmagania z grubej rury
 
Boże ale jestem zniesmaczony poziomem podnoszenia ciężarów :facepalm: Chinka spaliła podrzut mimo rekordu olimpijskiego w rwaniu. Wygrała zawodniczka z Tajwanu ze smiesznym rezultatem 212kg ... Przypomnę WR w kat.53 to 233kg!
Brazowy medal to już w ogóle dno 199kg...

PEKIN 4EVER. TAM TO BYLY WYNIKI

Mam nadzieje, ze mezczyźni otworzą dzisiaj zmagania z grubej rury
Pekin wyniki bo wszystkie chinki nakoksowane jak lesnar :D Chłopaki już ich mają
 
Pekin wyniki bo wszystkie chinki nakoksowane jak lesnar :D Chłopaki już ich mają

Żaden Chinczyk i Chinka nie wpadli na dopingu po tegorocznym ponownym przebadaniu próbek z 2008 i 2012r lepszą i skuteczniejszą metodą jego wykrywania. Wpadło wielu medalistów Igrzysk w Pekinie i Londynie. Najbardziej spektakularnym odkryciem był doping u Ilii Ilina
 
Żaden Chinczyk i Chinka nie wpadli na dopingu po tegorocznym ponownym przebadaniu próbek z 2008 i 2012r lepszą i skuteczniejszą metodą jego wykrywania. Wpadło wielu medalistów Igrzysk w Pekinie i Londynie. Najbardziej spektakularnym odkryciem był doping u Ilii Ilina
Ruscy też nie koksowali przez tyle lat i nagle wyszło :) no chyba nikt nie wierzy że Chinole nie byli na dopingu w Pekinie
 
Nie wiem co dzisiaj Dzidzia gra, bezsensowne straty przy próbie dogrania za wszelką cenę do obrotowego.
 
Przegrał 4-2 z Tokiciem.

CpR7oXGWcAE0xy9.jpg:large
co to za chinczyk, co przegrywa z serbem. nasi w reczna jak zawsze odpierdalaja i pewnie w drugiej polowie bedzie dramaturgia fchuj bonus rejon moj
 
Ja pierdole :facepalm:




Ruscy też nie koksowali przez tyle lat i nagle wyszło :) no chyba nikt nie wierzy że Chinole nie byli na dopingu w Pekinie

Metody wykrywania weszły na wyższy poziom. Tak jak mówie, próbki z Pekinu były ponownie sprawdzane i nic u Chińczyków nie wykryli. Oczywistym jest, ze to ich probki były głównym celem kontrolerów. Gdy przynajmniej jeden wpadł to zacząłbym podejrzewać, że popełnił jakis bład (źle coś obliczył, wziął za dużo, nie wyczyścił się należycie, itd.) i wpadł. A tak to nie mamy żadnych dowodów
 
Ja to myślę że Koreańczyk z Północy walczy nie o złoto a o życie. :boystop:
Bylo juz w wiadomosciach, ze wodz wymaga 5 zlotych medali, inny wynik to porazka.

BTW nasza obrona to jakis dramat jest...
 
Back
Top