Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Dramat Amerykanki. Wygrywa van der Breggen, jedna z faworytek, Kasia na 6 miejscu, dobry wyścig, szkoda że brakło trochę prądu na podjeździe.
 
Amerykanka skonczyla bez medalu potwierdza sie to co pisalem wczoraj ze szkoda ze Nibali i Henao upadli bo nysle ze by dojechali w trojke z Rafalem a ich objechac na finiszu mozna vylo
 
Kasia szósta. Szkoda mi Amerykanki. A jeszcze bardziej tej Holenderki, że aż zdrowaśkę za nią odmówiłem, bo na powtórkach to na pewny wózek dożywotni wyglądało :(
 
szkoda ze Nibali i Henao upadli bo nysle ze by dojechali w trojke z Rafalem a ich objechac na finiszu mozna vylo

Rafał bez szans z Nibalim na finishu, z Henao mógłby się pościgać.

Trzeba przyznać że oba wyścigi kolarskie dostarczyły baaaaardzo wiele emocje, kapitalne zawody, dramaty na trasie, niesamowite pościgi za uciekinierami, piękno kolarstwa !
 
Co ci komentatorzy pierdola ze ta dziewczyna co upadla znakomicie zjezdzala skoro upadla na zjezdzie to nie mogla znakomicie zjezdzac
 
Rafał bez szans z Nibalim na finishu, z Henao mógłby się pościgać.

Trzeba przyznać że oba wyścigi kolarskie dostarczyły baaaaardzo wiele emocje, kapitalne zawody, dramaty na trasie, niesamowite pościgi za uciekinierami, piękno kolarstwa !
Moim zdaniem Nibali do objechania jak Rafal wygrywal etap tdf to wyskakiwal Nibalenu zza plecow przypminam
 
Co ci komentatorzy pierdola ze ta dziewczyna co upadla znakomicie zjezdzala skoro upadla na zjezdzie to nie mogla znakomicie zjezdzac
Wiesz, to trasa gdzie chyba osobowki na lusterka się mijają. Wąsko i deszcz. Zaryzykowała i cholernie źle na tym wyszła
 
Wiesz, to trasa gdzie chyba osobowki na lusterka się mijają. Wąsko i deszcz. Zaryzykowała i cholernie źle na tym wyszła
No ja to rozumiem ale to chyba oczywiste lezysz to nie zjezdzasz swietnie. I to sano tyczy sie kazdego np giro w tym roku jak mozna powiedziec ze zakarin swietnie zjezdzal jak polamal obojczyk na zjezdzie to jakis paradoks czy jak to tam sie nazywa
 
No ja to rozumiem ale to chyba oczywiste lezysz to nie zjezdzasz swietnie. I to sano tyczy sie kazdego np giro w tym roku jak mozna powiedziec ze zakarin swietnie zjezdzal jak polamal obojczyk na zjezdzie to jakis paradoks czy jak to tam sie nazywa
Niby tak. Ciekaw jestem jak Kwiato w formie by zjechał, czy by nie przedobrzył?
 
No ja to rozumiem ale to chyba oczywiste lezysz to nie zjezdzasz swietnie

To nie jest oczywiste. Takim zero-jedynkowym podejściem można stwierdzić że Majka chujowo jeździ w górach bo na niektórych etapach TdF zostawał w tym roku.
 
To nie jest oczywiste. Takim zero-jedynkowym podejściem można stwierdzić że Majka chujowo jeździ w górach bo na niektórych etapach TdF zostawał w tym roku.
Nie chodzi mi o caloksztalt elementu podjazdow pod gore lub zjazdow tylko na danym etapie . Dziewczyna upadla z wlasnej winy tak naprawde to nie mogla swietnie zjezdzac w tym dniu .
 
Back
Top