Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

W tym dniu to jest 100% racji. Ale wydaje mi się że chodziło o całokształt, przynajmniej ja to tak odebrałem. :beer:
Ja to odebralem tak jednodniowo bo watpie zeby szczesny ( chyba on komentowal i ktos jeszcze ) ogladal damskie kolarstwo na codzien :beer:
 
Szkoda, że Kasi nie było w tej pierwszej grupce bo wtedy mogo być różnie. Widać było, że Polka miała siły bo próbowała szarpać i przez większość czasu prowadziła grupe ale ta pierwsza była równie silna i zmobilizowana aby dogonić Amerykanke.

Oprócz dramatu Francuza i potwornego złamania nogi, Amerykanke Abbott plasuje na drugim miejscu pod względem największych sportowych dramatów Igrzysk. Smutno :(


Max na co moglismy liczyc to pólfinal Kaweckiego. Szkoda, teraz wszystkie siły na 200

 
Hedwig do 16 awansował? Widziałem jego spływ i był liderem, ale nie wiem ilu jeszcze było zawodników po nim.

Szczypiorniak na TVP2
 
Oprócz dramatu Francuza i potwornego złamania nogi, Amerykanke Abbott plasuje na drugim miejscu pod względem największych sportowych dramatów Igrzysk. Smutno :(
ja chyba by wcisnal na drugim ta krakse holenderki
 
Zaraz zaczynają ręczni, dyscyplina na start której czekam chyba najbardziej, nie wiadomo co osiągną, ale wiadomo że zapewnią nam dużo emocji a o to w sporcie chodzi ! DO BOJU HUSARIO !
 
gra juz polski chinczyk wang zen yi w ping ponga?

Przegrał 4-2 z Tokiciem.

CpR7oXGWcAE0xy9.jpg:large
 
Polacy klasycznie, 100% sytuacje niewykorzystane, jak zwykle, a potem jakieś kosmiczne rzuty z 9 metra będą wpadać w końcówce i ogarną.
 
Back
Top