Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

TAK JEST!

om-yun-chol-salute.jpg




Brazylijki bramkarz pobił Siódmiaka :sad: SZACUN!
To już druga taka bramka w tym meczu. Pierwszą strzelił drugi bramkarz Almeida w pierwszej połowie.
 
Dlaczego my w ogole nie uruchamiamy obrotowego czy skrzydel? Ciagle tylko siermieznie przez ten srodek sie pchaja z pominieciem obrotowego.
 
polska pilka reczne, jacy oni sa chimeryczni to jest tragedia, i tak jest od lat kurwa, obojetnie z jakim trenerem
 
Problem jest taki żę oddaliśmy z 7 piłek bo Jurecki próbował dograć do koła i robił to niedokładnie. Poza tym rozegranie leży i kwiczy w naszej kadrze odkąd nie ma Jaszki i Tkaczyka.
No rozegranie dramatyczne
 
Spokojnie, w ten zespół nie można stracić wiary, mogą wyjść z 4 miejsca wygrywają 2 mecze a potem zdobyć medal.
 
Idź już.
Sam sobie idź. Ja w przeciwieństwie do większości nie uznaję: "nic się nie stało", ani takich innych bredni. I to, ze kiedyś wygrywali, też mnie nie rusza, bo za to leży się na Powązkach. A dziś mieli obowiązek wygrać, a dali sobie rzucić milion bramek ogórom z Copacabany.

EDIT.
A Kus to nie nadaje się nawet do ligowej młócki, a ten pojechał na igrzyska, wóz z węglem, który dał się mijać zawsze i przez każdego.
 
Sam sobie idź. Ja w przeciwieństwie do większości nie uznaję: "nic się nie stało", ani takich innych bredni. I to, ze kiedyś wygrywali, też mnie nie rusza, bo za to leży się na Powązkach. A dziś mieli obowiązek wygrać, a dali sobie rzucić milion bramek ogórom z Copacabany.
Ja nie wymagam od Ciebie żebyś klepał ich po plecach za taką przegraną, ale wyzywanie tych gości od pedałów oznacza dla mnie tylko to, że jesteś kibicem najgorszego sortu.
 
Ja nie wymagam od Ciebie żebyś klepał ich po plecach za taką przegraną, ale wyzywanie tych gości od pedałów oznacza dla mnie tylko to, że jesteś kibicem najgorszego sortu.
spoko luz kolega wyzej ma gotowe rozwiazanie na ten problem. Tylko zaminic kibicow Lecha na kibicow Polski i mamy zloto
To jest jakas parodia. Kibice Lecha chyba muszą się jeszcze trochę nauczyć pewnych zachowań w stosunku do pierdolonych kurw z boiska od kibiców Zagłębia Lubin. Napierdalać ich po łbach do skutku na mieście za wszystkie wyjścia i balety, dopóki nie zaczną wyglądać jak piłkarze.
 
Kurwa brakowało, żeby jeszcze czerwony dywan nasi rozłożyli przed polem 6m... Katastrofa, pojedyńcze rajdy bez pomocy kumpli z zespołu kończyły się bramkami zdobywanymi przez Brazylijczyków. Z taką grą, to boję się powtórki z meczu z Chorwacją jak trafimy na kogoś lepszego..
 
spoko luz kolega wyzej ma gotowe rozwiazanie na ten problem. Tylko zaminic kibicow Lecha na kibicow Polski i mamy zloto
To jest jakas parodia. Kibice Lecha chyba muszą się jeszcze trochę nauczyć pewnych zachowań w stosunku do pierdolonych kurw z boiska od kibiców Zagłębia Lubin. Napierdalać ich po łbach do skutku na mieście za wszystkie wyjścia i balety, dopóki nie zaczną wyglądać jak piłkarze.
Nie bardzo rozumiem.
 
A Kus to nie nadaje się nawet do ligowej młócki, a ten pojechał na igrzyska, wóz z węglem, który dał się mijać zawsze i przez każdego.

Wystarczy że nadaje się do grania w najlepszej klubowej drużynie na świecie.
 
@dssport
Absolutnie nie. Ja im braku walki nigdy nie zarzucę, a i nie sądzę że po przegranym meczu idą sobie na balecik z uśmiechem na twarzy. Ale zagrali jak zagrali i im się zjeby za to jak najbardziej należą..

@allan77
Oglądasz trochę ręczną czy tak okazjonalnie? Bo gość odstaje i to bardzo.
 
Aktualnie Lech Poznan spisuje sie dosc zenujaco w naszej pieknej pilkarskiej lidze. Wiec kolega @TwardyB stwierdzil, ze trzeba ich napierdalac po lbach az do sktuku. To i mozna przy okazji pilkarzy recznych moze im tez to sie przyda
Teraz rozumiem ;) ale nie skomentuję :D
 
Oglądam systematycznie.

I uważasz, że jest lepszy od Grabarczyka czy nawet Chrapkowskiego? A gość jest podstawowym kołowym na obronie w reprezentacji. I teraz porównaj go z Viranem Morrosem czy Luką Karabaticiem, którzy też pełnią taka rolę. Przecież to jest jakaś absurdalna przepaść pomiędzy tymi zawodnikami.
 
Back
Top