Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Francja ma szczęście, że nie grała z Polakami w finale bo ich porażka byłaby bardziej spektakularna
 
@VoRaNeK mimo, że jutro poniedziałek i czas wracać do roboty, to widzę, że humor Cię nie opuszcza :lol:

:mamed:
Ile jedna emotka może zdziałać albo nie zdziałać. Myślę sobie NIE DAM JEJ I POCZEKAM NA REAKCJE :lol:


Młody olej zapasy i bierz się za MMA. DC cie wprowadzi do biznesu :boss:

Radzę zapamiętać. 21lat! Mistrz świata z 2015 i teraz mistrz olimpijski
Frederick Kyle Snyder



 
PANY IGRZYSKA SIĘ KOŃCZĄ A NAM BRAKUJE JESZCZE DWÓCH STRON DO 200. SPAM SPAM SPAM

4 lata temu w Londynie wyszło marne 88. AMATORKA :mamed:
 
O co chodziło tak w ogóle? Mongoł wygrywał, uciekał i przeciwnik dostal punkt za pasywność Mongoła? Czy co się tam odjebało?
Dokładnie tak, i to dawało remis na korzyść Mongoła, ale po challengeu Nawruzow otrzymał kolejny punkt na brązowy medal.
 
Dokładnie tak, i to dawało remis na korzyść Mongoła, ale po challengeu Nawruzow otrzymał kolejny punkt na brązowy medal.
Muszę obejrzeć tę walkę bo w takim razie nie bardzo rozumiem gdzie tu był wałek skoro Mongoł unikał walki.
 
Muszę obejrzeć tę walkę bo w takim razie nie bardzo rozumiem gdzie tu był wałek skoro Mongoł unikał walki.
Właśnie też mnie to dziwi, mogoł prowadził 6:7, Nawruzow dostał punkt za pasywność i wyszło 7:7 na sam koniec walki, co dawało wygraną dla mongoła ze względu na punkty techniczne. Jego obóz poprosił o challeng, który został odrzucony i kolejny punkt w plecy. Wychodzi jakby sami sobie strzelili w stopę przy pewnej wygranej, albo ja coś pierdolę. Zaraz sam poszukam tej walki.
 
Właśnie też mnie to dziwi, mogoł prowadził 6:7, Nawruzow dostał punkt za pasywność i wyszło 7:7 na sam koniec walki, co dawało wygraną dla mongoła ze względu na punkty techniczne. Jego obóz poprosił o challeng, który został odrzucony i kolejny punkt w plecy. Wychodzi jakby sami sobie strzelili w stopę przy pewnej wygranej, albo ja coś pierdolę. Zaraz sam poszukam tej walki.
moze nie znali zasad? chociaz to przyznawanie punktu za odrzucony challange to jest totalna glupota
 
Właśnie też mnie to dziwi, mogoł prowadził 6:7, Nawruzow dostał punkt za pasywność i wyszło 7:7 na sam koniec walki, co dawało wygraną dla mongoła ze względu na punkty techniczne. Jego obóz poprosił o challeng, który został odrzucony i kolejny punkt w plecy. Wychodzi jakby sami sobie strzelili w stopę przy pewnej wygranej, albo ja coś pierdolę. Zaraz sam poszukam tej walki.
A może to są te słynne "mongolskie teorie" z JOBa i tego się nie da zrozumieć :D
 
Back
Top