Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

oglądam ale ponoc tu nikogo kosz nie interesuje:crazy:
W pierwszym meczu Serbii z USA było 91-94. Spotkanie było zacięte, czy tylko wynik zbliżony jak np. z Francją? Francuzi przegrali 3pkt, ale zagrożenia to nie sprawili USA. Meczu z Serbią nie widziałem.
 
smutno mi, nie tylko z przegranej, ale przede wszystkim że to definitywny koniec pewnej epoki, Szmal, Bielecki, Jurecki straszy odchodzą, Krzysiek Lijewski też nie wiadomo czy zostanie, dali chłopaki wiele emocji, radości, szkoda że na koniec nie udało się zdobyć medalu. :cry::cry::cry:
w styczniu jeszcze beda grac na mistrzostwach
 
W pierwszym meczu Serbii z USA było 91-94. Spotkanie było zacięte, czy tylko wynik zbliżony jak np. z Francją? Francuzi przegrali 3pkt, ale zagrożenia to nie sprawili USA. Meczu z Serbią nie widziałem.
Kontrola była.
 
Wyszomirski swoją wypowiedzią podsumował to wszystko. Mieli jedną szansę na medal i to tylko i wyłącznie dzięki niemu.
 
Brąz przed igrzyskami bralibysmy w ciemno ale patrząc na to teraz z boku to reprezentacja Polski wycisnęła z tego turnieju wiecej niż pozwalała na to jej gra. 4 miejsce na to co w całym turnieju prezentowaliśmy to świetny wynik
 
Oczywiście, że tak, ale spojrzenie się zmienia i w czasie drugiej połowy meczu z Danią i grze Wyszomirskiego ja wieszałem im srebrne medale na szyi, bo nie oszukujmy się Francja jest na dłuższą metę poza zasięgiem wszystkich. Ale panowie z pola no zjebali, zjebali po prostu swoją życiową szansę, emeryturę, wieczną chwałę i Bóg wie co jeszcze tam by na nich czekało po tym srebrnym medalu.
 
Oczywiście, że tak, ale spojrzenie się zmienia i w czasie drugiej połowy meczu z Danią i grze Wyszomirskiego ja wieszałem im srebrne medale na szyi, bo nie oszukujmy się Francja jest na dłuższą metę poza zasięgiem wszystkich. Ale panowie z pola no zjebali, zjebali po prostu swoją życiową szansę, emeryturę, wieczną chwałę i Bóg wie co jeszcze tam by na nich czekało po tym srebrnym medalu.
Podsumowując naszą grę to w obronie słabizna, puszczaliśmy masę akcji bez obrony. W ataku rzucaliśmy znacznie mniej razy od rywali, choć ze skutecznością nie najgorzej. Akcji kombinacyjnych nie było wcale, wszystko na siłę i indywidualnie. Rozegranie to katastrofa, masa błędów.
Wypalił bramkarz, skuteczność rzutów, kontry (których nigdy nie było). Graliśmy i tak więcej skrzydłami niż kiedykolwiek wcześniej. Kołowy też na plus. Co jeszcze wyróżnić, serce zawodników.
 
Cieszmy się, że Hiszpanie (awans Szwecja i Słowenia) i Macedończycy (awans Tunezja, Polska) nie grali na IO bo mogliśmy wtedy nawet z grupy nie wyjść :lol:
 
Ale sie szykuje koncowka meczu :hitman:

edit
Z jednej strony cholernie szkoda bedzie Gasola, z drugiej Millsa. Haruja jak woly.
 
Rubio to jest nieporozumienie, gość nie umie totalnie bronić, Mills go co chwilę gubi na zasłonie, na dodatek nic nie daje w ofensywie tej drużynie a mimo to gra.

PS. Wierzę że ten wpis go zmobilizuje. :boystop:
 
Igrzyska można uznać za zakończone, Radek Baran przegrał walkę w repasażach z bardzo wymagającym Mahametem w dobrym stylu.
 
Rubio to jest nieporozumienie, gość nie umie totalnie bronić, Mills go co chwilę gubi na zasłonie, na dodatek nic nie daje w ofensywie tej drużynie a mimo to gra.

PS. Wierzę że ten wpis go zmobilizuje. :boystop:
Cicho tam, #teamAustralia
 
Albo raczej gdzie się podziały polskie zapasy :)
chodzi mi o ogol, bo bylo ich tam kilku w strefach medalowych, przynajmniej tak mi sie wydaje, musialbym sprawdzic. a polskie zapasy coz, jest duzo lepiej niz 4 lata temu, gdzie nie mielismy nikogo w stylu wolnym. jak ten rusek bedzie ich dalej trenowal, to za cztery lata moze byc tylko lepiej
 
chodzi mi o ogol, bo bylo ich tam kilku w strefach medalowych, przynajmniej tak mi sie wydaje, musialbym sprawdzic. a polskie zapasy coz, jest duzo lepiej niz 4 lata temu, gdzie nie mielismy nikogo w stylu wolnym. jak ten rusek bedzie ich dalej trenowal, to za cztery lata moze byc tylko lepiej
Dokładnie tak, wolne zawsze u nas kulały, lokalne kluby często niechętnie do tego podchodziły, dlatego też postawa Barana nawet mi się podobała mimo przegranych. Iran wywalczył 5 medali w zapasach, całkiem niezły wynik. U nich bardzo dobrze zapasy stoją w obu stylach, mają na koncie kilka drużynowych pucharów świata i to wywalczonych pod rząd.
 
Mogliby komentatorzy powiedzieć o co chodzi, bo Mongoł dostał karę 1 pkt za unikanie walki. Ale komentarz na zapasach bardzo słaby.

Ale Rusek dokonał gwałtu na Azerze.
 
Back
Top