Igrzyska Olimpijskie 2016 Rio de Janeiro - dyskusje, wyniki, terminarz itd.

Panowie, nie gniewajcie się, ale tak bardziej niż lekko wolę, aby nasi ten mecz przegrali, bo jest szansa na zwolnienie Dujszebajewa. Tałant moim zdaniem nie nadaje się na naszego trenera. Jeden(!) dobry, szczęśliwy mecz z Chorwatami zamydlił oczy na jego talent. Jako trener Vive(klubowy) radzi sobie bardzo dobrze, ale trenerka międzynarodowa mu nie idzie. Dobrze mecz z Duńczykami podsumował Laskowski, który powiedział, że Duńczycy mało rzucili, bo bronił Wyszomirski, a my mało rzuciliśmy, bo byliśmy słabi w ataku. Te przestoje 5-10 minut bez bramki są czymś niespotykanym w naszym wykonaniu. Obrona leży, atak też i ten Wyszomirski i Szmal nas ratują.
 
Panowie, nie gniewajcie się, ale tak bardziej niż lekko wolę, aby nasi ten mecz przegrali, bo jest szansa na zwolnienie Dujszebajewa. Tałant moim zdaniem nie nadaje się na naszego trenera. Jeden(!) dobry, szczęśliwy mecz z Chorwatami zamydlił oczy na jego talent. Jako trener Vive(klubowy) radzi sobie bardzo dobrze, ale trenerka międzynarodowa mu nie idzie. Dobrze mecz z Duńczykami podsumował Laskowski, który powiedział, że Duńczycy mało rzucili, bo bronił Wyszomirski, a my mało rzuciliśmy, bo byliśmy słabi w ataku. Te przestoje 5-10 minut bez bramki są czymś niespotykanym w naszym wykonaniu. Obrona leży, atak też i ten Wyszomirski i Szmal nas ratują.

I kogo chcesz zatrudnić? Dujszebajew jest w tej chwili najlepszy, bo nikt tak jak on nie zna naszych piłkarzy. A to, że są chujowi no to już nie jego wina. To nie Dujszebajew im kazał gubić piłek i rzucać w bramkarza. Ja jak to oglądam, to u nas nikt nie potrafi zagrać jeden na jeden i minąć zawodnika. Nie ma w nich dynamiki i przyspieszenia.
 
I kogo chcesz zatrudnić? Dujszebajew jest w tej chwili najlepszy, bo nikt tak jak on nie zna naszych piłkarzy. A to, że są chujowi no to już nie jego wina. To nie Dujszebajew im kazał gubić piłek i rzucać w bramkarza. Ja jak to oglądam, to u nas nikt nie potrafi zagrać jeden na jeden i minąć zawodnika. Nie ma w nich dynamiki i przyspieszenia.
A pilkarze sami ustalaja np taktyke w ataku i kompletne niewykorzystywanie skrzydel?
 
I kogo chcesz zatrudnić? Dujszebajew jest w tej chwili najlepszy, bo nikt tak jak on nie zna naszych piłkarzy. A to, że są chujowi no to już nie jego wina. To nie Dujszebajew im kazał gubić piłek i rzucać w bramkarza. Ja jak to oglądam, to u nas nikt nie potrafi zagrać jeden na jeden i minąć zawodnika. Nie ma w nich dynamiki i przyspieszenia.
Kogoś kto weźmie na swoje barki nieuniknioną przebudowę wiekową naszej drużyny i choćby przegrał MŚ 2017 to niech sprawdzi tam nowych zawodników. Tałant nie ma w/g mnie w reprezentacji nawet cienia wpływu na odmianę drużyny w trakcie meczu jaką miał przede wszystkim Wenta, a nawet Biegler.
 
Nie no to faktycznie skrzydla wykorzystujemy. Naprawde nie widzisz, ze oni na sile sie pchaja przez srodek bez pomyslu? To nie jest wina samych pilkarzy.
Oczywiście, że widzę, tylko żeby dograć do skrzydła to trzeba zrobić przewagę na półskrzydle, a to bardzo ciężko przychodzi Polakom, bo grają za wolno i przeciwnik zdąży przesunąć. Inna rzecz, że Daszek jak Daszek, ale Jachlewski i Wiśniewski to się nadają na naszą estraklasę, a nie na światową czołówkę.
 
dujszabajew na pewno kaze im tracic pilke w ataku, bo ci jej nie umia zlapac, albo podaja prosto w rece niemcow.. to jest nasza najwieksza bolaczka, straty, ktorych jest multum
 
smutno mi, nie tylko z przegranej, ale przede wszystkim że to definitywny koniec pewnej epoki, Szmal, Bielecki, Jurecki straszy odchodzą, Krzysiek Lijewski też nie wiadomo czy zostanie, dali chłopaki wiele emocji, radości, szkoda że na koniec nie udało się zdobyć medalu. :cry::cry::cry:
 
to teraz musimy wygrać, bo inaczej wszechświat eksploduje.
Mówiłem...

onetjpg_ahpnsws.jpg
 
Back
Top