HI TEC Bozin - Nie mogę przestać rosnąć

Status
Not open for further replies.
A dzisiaj szybki biceps - triceps w seriach łączonych.
Francuz na wyciągu leżąc na ławeczce skosnej + biceps na dolnym wyciagu szerokim chwytem
Klasycznie triceps na wyciagu górnym - linka + hantle skręcane na biceps, ale prawa, lewa i obie na raz (to bylo jako jedno powtorzenie liczone)
Prostowanie z linka jedna ręką + biceps w oparciu o noge
Do tego brzuch i 15 minut interwalow.
Po treningu moj zestaw naprawczy bcaa, kreatyna i glutamina.
Waga juz schodzi poniżej 90kg. Wegli dziennie 140g i kalorie tylko na nich ucinam.
A na koniec sauna !!!
Przy 90 jestes taki tłusty?
 
A dzisiaj szybki biceps - triceps w seriach łączonych.
Francuz na wyciągu leżąc na ławeczce skosnej + biceps na dolnym wyciagu szerokim chwytem
Klasycznie triceps na wyciagu górnym - linka + hantle skręcane na biceps, ale prawa, lewa i obie na raz (to bylo jako jedno powtorzenie liczone)
Prostowanie z linka jedna ręką + biceps w oparciu o noge
Do tego brzuch i 15 minut interwalow.
Po treningu moj zestaw naprawczy bcaa, kreatyna i glutamina.
Waga juz schodzi poniżej 90kg. Wegli dziennie 140g i kalorie tylko na nich ucinam.
A na koniec sauna !!!
50105fee8aa16.jpg
 
@Bozin_muscle jak byś mnie przekonał żebym zrezygnował z białka Optimum ( Gold i Platinum) i przeszedł na Hi Tec ? Tylko nie ceną bo "Tanio znaczy drogo" i "Tanie mięso psy jedzą" To nowe przysłowia Maria
 
Mnie nie ma a temat się kręci haha!
Mało czasu mam ostatnio (praca, treningi, ziomki itp) aleeee... Wyrwalem sie w weekend do Warszawy na szkolenie z kettli. Trzeba sie rozwinąć, żeby później lepiej prowadzić innych. Mimo iż jestem totalnym przeciwnikiem crossfitu to akurat "hardstyle" okazal się ciekawy. Waga w granicach 90kg a na lapie pol centa wiecej - masz odp czemu bialko z HI TEC ;) (a jestem na redukcji)
Jak oceniacie wczorajszy meczyk?
Tak wiem.... Koszulka nie tej firmy, ale nie chciało mi sie robic cenzury
 

Attachments

  • IMG_20160612_093430.jpg
    IMG_20160612_093430.jpg
    184.8 KB · Views: 82
Mnie nie ma a temat się kręci haha!
Mało czasu mam ostatnio (praca, treningi, ziomki itp) aleeee... Wyrwalem sie w weekend do Warszawy na szkolenie z kettli. Trzeba sie rozwinąć, żeby później lepiej prowadzić innych. Mimo iż jestem totalnym przeciwnikiem crossfitu to akurat "hardstyle" okazal się ciekawy. Waga w granicach 90kg a na lapie pol centa wiecej - masz odp czemu bialko z HI TEC ;) (a jestem na redukcji)
Jak oceniacie wczorajszy meczyk?
Tak wiem.... Koszulka nie tej firmy, ale nie chciało mi sie robic cenzury
Co te białko tak podlewa wodą
 
Taka niespodzianka od HI TEC NUTRITION! Chyba czuli, że dzisiaj mam ochote zrobić ciężko barki i dostarczyli zaopatrzenie na czas
#hitecnutrition
 

Attachments

  • FB_IMG_1466111478580.jpg
    FB_IMG_1466111478580.jpg
    118 KB · Views: 54
Status
Not open for further replies.
Back
Top