GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Skończyłem Dark Souls, ponad 60 h mi to zajelo. Zaczynam new game+ bawiąc sie w pvp i covenanty. Moja ocena? 9/10
 
Alpa Chino jest na bank stoisko w galerii przymorze i ostatnio zauważyłem w madisonie na górze - ostatnie albo przedostatnie piętro. Masa takich sklepów była też na gildii, z oryginałami także :), ale po zamknięciu tego przybytku, nie wiem gdzie to przenieśli. Gry sprzedaje też firma elektroniczny czarodziej, teraz stacjonują w Brzeźnie.







No i dzisiaj skończyłem Sleeping Dogs - daje 8.5/10. Dawno nie grałem w tak fajną gierę. Kilka rzeczy do poprawki i będzie lepsze niż gta. System walki wręcz wymiata i przewyższa inne gry tego typu o kilometr.
 
ps. ostatni pojedynek jest piekny :) DS ma tak potezna fabule jak jest ona poteznie schowana przed graczem. Warto troszkę poszperać w necie.
 
dick, powiedz mi skad zwinac jakas fajna bron i tarcze na poczatku gry, przy 25slv, bo do chuja nie moge sie przestawic z demons souls, tam walka byla bardziej dynamiczna i nikt mnie nie mogl trafic, a tutaj chuje mnie dopierdalaja ostro
 
Ja cała gre przeszedlem uzywajac halabardy, ktora potem ulepszalem. Dla mnie zajebista bron bo uwielbiam trzymac wrogow na dystans z odpowiednim timingiem, znajdujesz ją w Undead Parish czyli koło wlasnie 20 lvla. A jezeli lubisz szybko to chyba uchigatana, ma ja pierwszy sprzedawca w burgu tylko ze trzeba go zabić zeby dropnal :D Tarcze znajdziesz po drodze jakas dobra, jak zaczales jako warrior to zostaw ta co masz bo jest calkiem calkiem (heater shield). Generalnie powiem Ci ze najtrudniejszy wlasnie jest poczatek gry. Jak znajdziesz pierwszego kowala to już bedzie z górki.



I to juz pewnie doskonale wiesz z Demona, nie patrz w poradniki i filmiki na yt bo sobie popsujesz zabawe. Pierwsze przejscie musi byc samodzielne. Kurwa, kto by pomyslal ze ja ci bede radzil w Darku :D
 
kowala juz mam :D mam skroty do lower undead burg i undead parish. chcialem rozjebac capre, ale nie dalo rady, za malo miejsca jak dla mnie, w demonsach wszystkich lukiem rozpierdalalem, cala gre tak przeszedlem, tutaj nie ma co na to liczyc. knightem gram
 
Capra to obok braci figo fagot najciezszy boss w grze, bez kitu. Wchodzisz we mgle i ani dziendobry ani spierdalaj, tylko 3 sek i w czape dostajesz. I to wszystko przez mala powierzchnie + 2 upierdliwe psy. Pobaw się trochę z tymi schodami po lewej :)



Co do łuku to genialna sprawa. Dzieki niemu ulatwilem sobie sporo gre uzywajac taktyki lurowania przeciwnikow. Wiesz, siedzi czterech mobkow z ktorymi nie masz szans, ale prowokujac je pojedynczo strzalem z bowa dajesz rade. Knight to tank, ma ciezka w cholere zbroje i tarcze dlatego jest powolny. Nie wiem jak bylo w Demonie, ale tutaj masz 3 rodzaje fikołków w zależności od tego ile masz na sobie żelastwa. Gdy masz poniżej 25% calkowitego udzwigu to robisz najszybsze wygibasy i to jest dobra rzecz. Więc Szato Zaciekłej Miłości (?), zdejmij swojemu protagoniscie armora i poczuj roznice :D
 
tam bylo tak samo. wlasnie odjebalem capre tankiem, stojac w miejscu, blokujac i w miedzyczasie atakujac :D jesli on jest jednym z dwoch najgrozniejszych bossow, to reszte odpierdole bez problemuinu. jeszcze gargulcow dzisiaj zniszczylem i w porownaniu to gargulcow z demonsow, byly banalne. a lurowac to w demonsach musialem caly czas, tu tez to robie, za pomoca headshotow najczesciej, bo wiecej hp zbieraja :D z tym armorem mniejszym tez juz rozkminilem, bo gralem w ogole bez, wtedy byl szybciutki jak strzala. po przejsciu undead parish i obydwu burgow nie wiem co teraz wybrac, depth czy darkroot garden, bo np w new londo ruins nie wiem co zrobic z duchami, wiem, ze cos tam z tears potrzebuje, ale za chuj nie wiem co. jak juz sie tak mocniej wciagnalem to musze powiedziec, ze gra odrobinke latwiejsza, ale nadal hardkorowa w chuj
 
Pierwsze wrażenia z Assasin's Creed 3:
- kompromitacja Ubisoft za wypuszczenie zabugowanego produktu - jak tu kupować oryginały? Od całkowitego wkurwienia i pogardy ratuje mnie fakt, że produkt ten kupiłem wspólnie z 3-ema innymi osobami , zamiast samemu wydawać ok 120 zł... Wiele się mówi, że ściąganiem okradamy producentów - oni okradają nas, wypuszczając niedopracowany produkt,
- bohater jest bardzo nijaki... poza tym, mam go dość jako jakiegoś polityka - wolałbym relację, gdzie byśmy byli "zwykłym" pracownikiem jak w AC I,
- oceny ponad 9/10 w gazetach za tak niedopracowany technicznie produkt (przynajmniej na PC?) Że co?
- początek rozczarowujący, bez jakiegokolwiek pie*dolnięcia.

Liczę, że w trakcie grania moje podejście zmieni się, ale niedoróbki techniczne bardzo psują pozytywny odbiór tej produkcji... Póki co, daleko jestem od wystawienia tej gry oceny, jaką wystawił Tar.
 
Bullinho, na konsolach nie jest wcale lepiej (a cena dużo wyższa). Dla mnie też oceny na poziomie 9/10 to jakaś kpina. Mi ciężko by było dać 7 tej grze.
 
Jednym się podoba drugim nie, ja daje ocene za to jak gra jest grywalna.



+ Sentyment do serii, a zwłaszcza trylogii Ezio.
 
@Tar


Dopiero wykonałem parę misji w Bostonie, więc wierzę, że ta gra jeszcze mnie zaskoczy pozytywnie.
 
Chopy! Ktos z was ogarnia ile wazy Wiedzmin 2 na konsole? Bo do Xboxa dostalem voucher z darmowym pobraniem tej gry, ale niestety mam slabego neta i nie wiem jak wyglada to pobieranie gry i czy w ogole wypali. Pomoze ktos?
 
Wreszcie ukończyłem ME3, ale niestety moje zakończenie było słabe. Obejrzałem jednak na YT te nowe zakończenia i są w miarę sensowne. :D Tak czy inaczej, 4 dni wyjęte z życia i ciśnięcie ME non stop. 10/10!
 
Kurwa, wyskakuje mi aktualizacja Fify 13, 25mb waży. Klikam,żeby aktualizowało, zaczyna pobieranie i zacina. I tak w kółko... CZy można to pobrać z neta i wgrać z pendrive? Bo mam orginalną Fife,a pograć by się przydało..
 
Ostro, powyżej rozmoowa o 3 oryginalnych produktach i z każdym jakiś problem. Potem pirat to złodziej,ale żeby zadbać o to aby produkt był wart swojej ceny to już nie ma komu.



A tym czasem ja gram w pierwszego Batmana - super klimat i bardzo fajna grywalność. Jeśli skakasnie po dachach w AC jest tak fajne jak w Batmanie to może mnie skusić,ale na chwilę obecną widzę więcej negatywnych opinii niż tych pozytywnych,więc w czym twki sukces tego produktu ? :D
 
Yagiel w tych wioskach jakimi są Boston i Nowy Jork to tam nie ma zwiele skakania. Szczerze mówiąc to nie przypominam sobie choćby jednego pościgu po dachach, który byłby wymuszony przez misję fabularną. Bo branie dodatkowych zadań, żeby się tylko wk...ać jak mi źle wykryje jakąś krawędź etc. mnie nie interesowało.


A co do problemów z oryginałami to wiedziałem, że mnie kiedyś Steam wyrucha. Pomijając już samą głupotę łączenia gry pudełkowej ze Steamem to właśnie 2 dni temu mi kochany Steam pochłonął save'y z Hitmana i musiałem chyba ze 3 etapy jeszcze raz przechodzić. Oczywiście w związku z tym, że byłem "lekko" zdenerwowany całą sytuacją to mi to zajęło 3 razy więcej czasu niż za pierwszym razem.
 
16223_441763059216082_177436373_n.jpg




Dla PC-towców. Niestety nie wiem w jakim sklepie taka okazja
 
Tesco -> http://www.tesco.pl/boze-narodzenie-2012/prezenty/gry-pc-filmy-dvd/gry-z-serii-pomaranczowa-kolekcja-klasyki.php
 
W biedronce jest GTA: Trylogia, Batman: Arkham City na PC, Hitman:Kwadrologia za 30 zł bodajże.







A ja chciałem pogonić swoje GTA IV na PC za chociaż z 50zł.. Orientuje się ktoś jak to jest ze sprzedażą gier w empiku tzn. odkupowaniem ich od nas? Przynoszę jakąś starą grę, np. UFC 2010 i oni mi dają za nią 40zł i to wszystko? Czy jak to przebiega?
 
EDIT: Tak, racja... Za krótko spałem.


Najlepiej sprzedawać grę na allegro - można znaleźć jelenia, który odkupi grę po dość dobrej cenie.
 
Ja chce sam sprzedać.



Ogarnąłem ceny na empik.com za UFC 2010 jak i UFC 3 mogę dostać po 20 zł... To już lepiej polować na allegro,żeby odsprzedać.
 
Co do gier z TESCO - w cenie 30 za 2 są tyle te pomarańczowe tytuły, premium sa po 70, więc w sumie nie wiem czy to taka rewelacja :]



Przynajmniej tak mi się wydaje
 
Back
Top