GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

Co do gier z TESCO - w cenie 30 za 2 są tyle te pomarańczowe tytuły, premium sa po 70, więc w sumie nie wiem czy to taka rewelacja :]



Przynajmniej tak mi się wydaje






Niestety, uroki marketingu ;) Pomarańczowe są w cenie 29,99 za dwie a pozostałe 69,99 za dwie.
 
dick, rozjebalem wlasnie smoka w depth i nie wiem za co sie teraz zabrac. myslalem o darkroot garden, ale szkoda mi narazie 20000dusz na crest of astoria. pozatym te chuje z kamienia mnie denerwuja, nie wiem jak sie za nich zabrac. na 34 slv dopiero zabilem pierwszego black knighta, ale jakos nie mam cisnienia na nich. myslalem nad tym zeby wrocic do poczatku gry, ale nie wiem co mnie tam czeka
 
Do poczatku gry czyli do Undead Asylum? Nie bede spoilerowal co Cie tam czeka :) A może idź w głab Darkroot Garden? Bo generalnie sa 3 drogi w tym lesie: w dół do Darkroot Basin (czyli tam gdzie byles, bo chyba o te golemy z kamienia ci chodzilo), przez drzwi z crest of astoria lub przy drzwiach skrecasz w prawo i idziesz w glab gdzie pozniej bedziesz walczyl z pewnym łatwym, swiecacym sie jak psu jajca latajacym bossem (znow nie chce ci spoilerowac :)). Wedlug fabuly powinienes udać sie teraz z depth w dół przez brame do Blighttown, zreszta dostałeś klucz za zabicie gaping dragona. Ale imo lepiej sie na to przygotować i podpakować troche postać wlasnie glebiej w darkroot skrecajac obok zablokowanych drzwi w prawo.



Zabiłeś Havela? Taki gosciu wygladajacy jak zolw z wielka maczuga. Siedzi on na dole we wiezy w undead burgu gdzie sie idzie do pierwszego bossa. Jak nie, to zabij, dropnie zajebisty pierscien ktory zwieksza ci duzo udzwig. W ciezkiej zbroi mozesz hasać jak sarenka :D
 
klucza nie mam do wiezy, chyba, ze juz mam a nie wiem nawet bo nie sprawdzalem :D



wlasnie oblukalem, nie mam :D
 
ano bo trzeba bylo sobie wybrać Master Key'a jako dar przy tworzeniu bohatera :D zreszta bedziesz mogl do niej wejsc od dołu w Darkroot Basin (chyba).
 
to nakurwiam na garden rozjebac ten syf, ale to wlasnie tam sa te kamienne typy, co wstaja z ziemi
 
rycerze, rozjebie ich fajerbalami, bo zwykla bronia bylo ciezko, tam nawet nie ma gdzie biegac, bo pelno tam typa
 
Ciekawe... Blizz ze wzgledu an gre w D3 daje darmowe 30 dni gry w Wow-a Oo.



Pytanie warto zagrać w Deus ex-a?



Ja ze swojej strony polecam natomiast Far Cry 3. Bardzo fajna fabuła, ciekawy system polowania no i przepiekna grafika.
 
Strasznie króki ten Batman:AA, 3 dni mi się nad nim zeszło,a jakimś tak utalentowanym graczem to nie jestem. Co prawda ukończone jest 68%,lecz wątek fabularny zakończony i pozostało jedynie ganiać za zagadkami itp, czego mi się robić nie chce :) Dwójka tez taka krótka? Gra ogólnie bardzo fajna,nie nudząca i ma super klimat. Momentamy kojarzyła mi się z Maxem Paynem,ale to chyba za sprawą Stracha na Wróble ;]
 
@w4ar Deus Ex Human Revolution ma świetny klimat jeśli lubisz cyber punk itp to napewno ci się spodoba. Ja przeszedłem podstawkę + dodatek zaginione ogniwo? czy coś takiego. Naprawdę świetna gra dla każdego miłośnika Blade Runnera.
 
Na steamie widziałem go ostatnio za pare groszy. Nie wiem czy jeszcze jest promocja na to. Lubię Blade Runnera, Cyberpunka nie czytałem(choć klimaty mi odpowiadają),ale przed wydaniem nowego dzieła CD Project,chyba by wypadało. Nie wiem też dlaczego, ale Deus Ex mnie odstrasza. Mam gdzieś jedynke, której nawet nie instalowałem.
 
@Yagiel



bierz w ciemno, ta gra to wg mnie najlepsze co wypluły PCty w 2011 roku :] Nie trzeba lubić cyberpunku, żeby podobał się Deus, ale dla fanów to jeszcze większy smaczek
 
549607_496031200420351_1580398536_n.jpg
 
To nie koniec dodatków do Mass Effect 3 • BioWare szykuje nowe DLC



http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=73170
 
Siemanko. Pawdopodobnie jutro przychodzi do mnie UFC 3 na X'a. Powie mi ktos jak odblkowouje sie te postacie DLC, gdzie jest Diaz i Konina?
 
Już mi się odechciało grać w tego zjebanego residenta w momencie gdy wyparował mi sejw i trzeba etap przechodzić od początku. Niby nic takiego, ale nie chce mi się od nowa przedzierać przez zombiaków
 
W tym miesiącu na PS3 dla abonentów PS+ gratis Batman Arkham City. Szkoda tylko, że mam tak mało czasu na granie i ciąglę kończe Maxa Payne 3. Ale i tak trzeba powiedzieć, że Sony daje radę z PS+. W zasadzie nie muszę kupować nowych gier bo wciąż mam tyle nieogranych tytułów :)
 
oplaca sie, fajna konsola, w chuj zajebistych gier plus zawsze mozesz ja miec przy sobie i nie sluchaj glosow, ze ekran jest za maly
 
jak kupisz PS+ za 39zl na 3 miechy (promocja) to dostaniesz od razu gratis m.in. Uncharted więc to chyba dobry moment na kupno :)
 
Duża wyprzedaz na muve digital



http://www.cdaction.pl/news-30037/zimobranie-wielka-zimowa-wyprzedaz-na-muve-digital--trzy-pierwsze-dni-stalker-zew-prypeci-alan-wake-risen-2.html
 
Gaara, mam PSP i taki ekranik mi w zupełności starczy, a z tego co wiem to w Vicie jest nawet większy, wiec dla mnie luzik. Dzięki za odpowiedź panowie! Orientuje się ktoś, czy Vita jest sprzedawana w zestawach z Fifą 13 :)?
 
Lepiej kupić tą poprzednią Fifę. Czytałem i słyszałem opinię jednego kolegi, że niczym się nie różnią praktycznie. A tamta będzie tańsza.
 
Płać ile chcesz. Od 1 zł:



Stalker: Zew Prypeci (3 część serii)



http://sklep.muve.pl/digital/akcja/s-t-a-l-k-e-r-zew-prypeci-pc-pl-digital/3634#opis-szczegolowy
 
Back
Top