GameZone... czyli co sie kreci w czytnikach.

W US and A odbyło się Video Game Awards gdzie pokazano kilka nowych trailerów, zapowiedziano kilka nowych gier. Zdecydowanie najgorętszą zapowiedzią jest :



http://kotaku.com/5966786/here-is-dark-souls-iis-debut-trailer



Tak, Dark Souls II.







Tytuł gry roku orzymała produkcja Telltale Games, The Walkin Dead. Ja się w 100% zgadzam i grę polecam.







Video do obejrzenia:



http://www.gametrailers.com/video-game-awards/live
 
Pozostałe wyniki :

Studio of the Year Game - Telltale Games

Character of the Year - Clap Trap, Borderlands 2

Entertainment Weekly and Spike VGA Best Game of the Decade - Half-Life 2

Best Xbox 360 Game - Halo 4

Best PS3 Game - Journey

Best Wii/Wii U Game - New Super Mario Bros. U

Best PC Game - XCOM: Enemy Unknown

Best Shooter - Borderlands 2

Best Action Adventure Game - Dishonored

Best RPG - Mass Effect 3

Best Multi-player Game - Borderlands 2

Best Individual Sports Game - SSX

Best Team Sports Game - NBA 2K13

Best Driving Game - Need for Speed: Most Wanted

Best Song in a Game - "Cities" by Beck, Sound Shapes

Best Original Score - Journey

Best Graphics - Halo 4

Best Independent Game - Journey

Best Fighting Game - Persona 4 Arena

Best Handheld/Mobile Game - Sound Shapes

Best Performance by a Human Female - Melissa Hutchinson as Clementine, The
Walking Dead: The Game

Best Performance by a Human Male - Dameon Clarke as Handsome Jack, Borderlands 2

Best Adapted Video Game - The Walking Dead: The Game

Best DLC - The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard

Best Downloadable Game - The Walking Dead: The Game

Best Social Game - You Don't Know Jack

Most Anticipated Game - Grand Theft Auto V
 
Słaby?! Dishonored, Borderlands 2, Hitman, XCOM, Journey i masa dobrych gierek na XBLA/PSN. A jeszcze pewnie o paru tytułach zapomniałem. Życzę sobie samych takich słabych lat. :)
 
Chyba mu chodziło oto, że ME nie miało zbyt dużej konkurencji jeśli chodzi o RPGi i dlatego jest pierwsze..
 
to juz mogli rainbow moon dac jako najlepsze rpg, przynajmniej sie kwalifikuje do tego gatunku. jak ds2 wyjdzie w przyszlym roku to juz wiadomo kto zgarnie nagrode
 
Kurde w ogóle zacząłem oglądać to VGA i widzę, że to konkretna impreza. S.L. Jackson, Alba, obsada The Walking Dead.
 
Kurde w ogóle zacząłem oglądać to VGA i widzę, że to konkretna impreza. S.L. Jackson, Alba, obsada The Walking Dead.


A Dana mowil, ze na Spike Tv, nic nie ma :-)



@Tar, wedlug mnie jest slaby. Na plus moze jedynie grafika? No i w miare ogarniety model jazdu.



Zawsze lubilem nfsy, ale ta czesc to 6-7/10 maksymalnie. Nie wiem z jakiej okazji, mw2 dostalo nagrode.
 
No to słaby czy 7/10? 7/10 to przecież bardzo dobra gra. I właśnie dlatego system dziesiętny jest do bani. Przedefiniowanie wartości. Mimo jasnych zasad określających dany stopień, dosyć mocno utarł się przesąd mówiący o tym, że 6-7/10 to gra średnia, 8-9/10 gra bardzo dobra, a 10/10 wybitna. A wszystko poniżej to już sedes. Pamiętam czasy gdy czasopisma używały oceny typu 4-5/10 i WTEDY to była średnia gra. A Ty Visu mówisz, że 7 czy nawet 6/10 to już "słaba gra" :-).
 
Wydaje mi się, że Forza Horizon powinna wygrać.







Btw.



awansowałem teraz do platynowej ligi !! z brązu do platyny w jeden sezon, po miesięcznym treningu :D
 
Heh, niestety tak jakos sie przyjelo. Oczywiscie masz w sumie racje. No ale, tak jak pisze - utarlo sie, ze ocena 6 czy 7 jest jednak ocena "mocno srednia" i uzywa jej sie przy tytulach, ktore zapowiadaly sie swietnie, czy byly tworzone przez wielka firme, a jednak rozczarowaly. Na tle innych produkcji sa to zwykle bardzo dobre gry, dlatego nie moglbym wystawic takiej grze 3 czy nawet 4. O ile przy filmach, nie mam takich skrupulow, tak przy grach nie moge sie przelamac.



Ale z tym, ze gra jest "slaba" przy ocenie 7/10, mocno przesadzilem. Tu raczej ciezko mi sie obronic. Powiedzmy, ze jest po prostu "slaba", na tle innych starszych nfsow, czy nadzieji jakich sobie z nia wiazalem :-)







Co do tego roku w grach, niestety nie wystawilem zadnej 10, ale 9 dostalo pare tytulow, i "slabym" bym go nie nazwal.



Hitman, Darksiders 2, ME3 czy Max Payne 3. Warte zagrania.
 
No i masz. Ja nigdy do platyny nie doszedłem. Jak już to pokonywałem platynę, ale samemu kompletnie nie udało mi się nigdy wyjść z golda. Poza tym szacun za granie zergami :D. Czekam na HotS, granie w WoL mnie już lekko znudziło, nawet po ostatnich patchach. Kupiłem ostatnio składankę z http://www.humblebundle.com/ i pykam sobie w Red Faction. Bardzo przyjemnie mi się gra. Taki gorszy kuzyn Mass Effecta i Dead Space.



Visu -> Dlatego skala oceny powinna być jak w szkole. 1-5 i tyle. W końcu i tak zdanie recenzentów w dzisiejszych czasach jest za przeproszeniem "gówno" warte. Recenzentem dzisiaj jest każdy nastolatek w Internecie. Więc ocena powinna tylko sugerować odczucia z gry, a nie być jakimś wyznacznikiem dając jej np. 8.5/10 - przecież to bezsens. Czasy wielkich recenzentów skończyły się wraz z rozwojem Internetu. Kiedy poupadały czasopisma giganty. Wtedy system dziesiętny miał jeszcze sens.
 
Visu według mnie na ocene ma również wpływ dawnych cześci co niejest dobre ze wzgledu iż gra "musi" sie zmienić ze wzgledu na to że gracz wymaga coraz wiecej i wiecej.Jakbyśmy dostali to samo to każdy by mówił że to odgrzewany kotlet a takto wychodzi dobra gra tylko z kilkoma nowościami które nie każdemu mogą przypasować ze wzgledu na przystosowanie do starych części i wtedy człowiek ocenia gre gorzej.
 
Nintendo miało wprowadzić produkcje multiplatformowe na WiiU, odejść od schematu stosowanego wcześniej a na załączonym obrazku kiepsko to wygląda, choć nowa Bayonetta jako exclusive na + dla maszynki Big N.
 
Serio ? Ostatnio niebardzo mam czas grac na xboxie, a właśnie się zastanawiałem czy by nie kupić borderlands 2.
 
Gaara :
nie wiem jak można polecać vite przecież ta konsola mażenującą biblioeke tytułów i po za uncharted cięzko jakąs dobra grę znaleść .
 
to wymień mi chociaż 5 " zajebistych gier " . Komplatybilne ? chyba nie za bardzo , chyba że mówisz o psstore i kupywaniu gier w wersjach cyforwych z psp . ( czego jestem przeciwkiem gdyż takie gry się nie odsprzeda ani nie wymien na inną ) .
 
oczywiscie chodzi mi o psn. growlanser, gravity rush, disgaea, persona 4, assassin 3. ja gram praktycznie tylko w rpgi, stad tez mozesz stwierdzic, ze vte gry sa chujowe :)
 
pamietajcie ze Gaarek lubuje się w metroseksualnych bohaterach i chwytach emocjonalnych na poziomie emo (jerpegach), a to robi spora roznice :D
 
Back
Top